Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Lepo sam svojevremeno pričao da ćemo Bogdanovića praviti od blata, a sad pričam da ćemo Tadića od blata praviti.
Polako, pricaces ti i da cemo BusPlus praviti od blata.
Link to comment
najmanje je bitno u cijeloj situaciji, ali zbilja odavno nisam cula vece i prostackije gluposti od ovih apela sa plakata
slazem seinace i ova aktuelna busplus prica je u medijima prosla kroz Malcolm Tucker obradu gradske kuce, imam bas pikantne detalje ali cu ih zadrzati za vanforumski zivot gde nema ljudi koji ce mi, kao Beowl svojevremeno, reci da izmisljam pricice.zalite se njemu :fantom: Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

@dabović: Hajde, evo ja ću ti reći da se priča da naša gradska kuća smešta pupsovce po podrumima pošto mesta više nema, već rešili da im fijati nisu dobri i hoće da menjaju vozni park i, navodno, su već naručili najnovije iphone... haaaajde.... priti pliz vit čeri on topps. a izgleda da kupuju i nove buseve za ATP ;)

Edited by Vapad
Link to comment
@dabović: Hajde, evo ja ću ti reći da se priča da naša gradska kuća smešta pupsovce po podrumima pošto mesta više nema, već rešili da im fijati nisu dobri i hoće da menjaju vozni park i, navodno, su već naručili najnovije iphone... haaaajde.... priti pliz vit čeri on top
do jaja :lol: pa evo ovako, u dve beogradske redakcije su vec oko 1 popodne imali spremne price o haosu u GSP jer su urednici rekli "mi ovo moramo da pratimo, suvise je ozbiljna prica da bi je ignorisali", osetili ljudi da im raste kicma. pre popodnevnih kolegijuma dosli su telefonski pozivi, i zapovedjeno je da se ide na pricu tipa "gradjani se navikavaju na novi sistem, stanje skoro redovno", a u jednoj od te dve redakcije je uredjivanje price radio licno glodur, posto je urednik (opet ta kicma) rekao da ne zeli da pise gluposti.da se razumemo, ta kicma je porasla tek kada su im zene i deca najebali u prevozu. dok je trajalo raseljavanje Roma, sasvim su veselo pisali gluposti. zato kazem, ponavljam: udri Djilase. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
svako ko zeli da se vozi, mora to i da plati. to je osnovna stvar koju, vidim, mnogi i ovde osporavaju. nema za dzabe ni kod babe.sve ovo ostalo (busplus, guzve, zastoji, kontrole, ulazi na prednja/zadnja vrata, maltretiranje) jeste posledica jednostavne cinjenice da ljudi ne placaju prevoz. placajmo prevoz pa ce i GSP biti bolji. mozda i nece ali to cemo saznati samo ako ga budemo svi redovno placali (bar godinu-dve).
ja ti savetujem da primeniš tu logiku kad sledeći put budeš kupovao hamburger. Ne, još bolje, kad budeš kupovao hamburger i kome svakog meseca daješ neku sumu da bi uopšte opstao. Loš je, ali ti ga jedi, u nadi da ako ga budeš dovoljno dugo jeo da će jednog dana biti dobar onoliko koliko kažu na reklami.
Link to comment
do jaja :lol: pa evo ovako, u dve beogradske redakcije su vec oko 1 popodne imali spremne price o haosu u GSP jer su urednici rekli "mi ovo moramo da pratimo, suvise je ozbiljna prica da bi je ignorisali", osetili ljudi da im raste kicma. pre popodnevnih kolegijuma dosli su telefonski pozivi, i zapovedjeno je da se ide na pricu tipa "gradjani se navikavaju na novi sistem, stanje skoro redovno", a u jednoj od te dve redakcije je uredjivanje price radio licno glodur, posto je urednik (opet ta kicma) rekao da ne zeli da pise gluposti.da se razumemo, ta kicma je porasla tek kada su im zene i deca najebali u prevozu. dok je trajalo raseljavanje Roma, sasvim su veselo pisali gluposti. zato kazem, ponavljam: udri Djilase.
pa da, evo na studio b i u Beogradskoj hronici reči jedne o haosu ne rekoše danasbtw, bus 17, oko 17:15, Mostar, 6 minuta...
Link to comment

Čekaj, jesu li stvarno ukinuli stanicu kod ušća? Onu manju pre raskrsnice kad se ide ka brankovom? Jel' staju ti busevi sada makar na onoj odmah posle M. Popovića?

Link to comment
vaso, imas link?EDIT: glupa i corava! ovde nadjoh http://www.vesti.rs/arhiva/2010/5/7/vecernje_novosti/3/
Meni ovi podaci izgledaju dosta zakonomerno. Stopa sverca raste kada pada standard. 2008. su ljudi imali para kao pleve i bilo je daleko manje sverca. To dovodi u sumnju tvrdnje da se ljudi svercuju iz besa i bahatosti.@zorglub: sada svi staju kod Dejtona sto je zapravo dobra stvar, kad pogledas. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Čekaj, jesu li stvarno ukinuli stanicu kod ušća? Onu manju pre raskrsnice kad se ide ka brankovom? Jel' staju ti busevi sada makar na onoj odmah posle M. Popovića?
ukinuliedit: pa i nije dobra stvar ako ideš na tramvaj ili recimo u ušće, bespotreban prelazak ulice Edited by renne
Link to comment
ja ti savetujem da primeniš tu logiku kad sledeći put budeš kupovao hamburger. Ne, još bolje, kad budeš kupovao hamburger i kome svakog meseca daješ neku sumu da bi uopšte opstao. Loš je, ali ti ga jedi, u nadi da ako ga budeš dovoljno dugo jeo da će jednog dana biti dobar onoliko koliko kažu na reklami.
Bez želje da nešto sad izazivam burne rasprave, čini mi se da analogija nije baš naj-naj. Ako ti se hamburger ne sviđa, naravno da ga nećeš kupovati (pretpostavljam da si na to ciljao kao na logičan potez hipotetičke nezadovoljne mušterije, umesto redovne kupovine i konzumacije loše pljeske). Analogno tome, logičan potez nezadovoljnog korisnika GSP-a bi bio da se ne vozi GSP-om.Ako se neko vozi, a ne plaća, to je analogno jedenju pljeske i ne plaćanju iste (da ti teta pljesku, ti zagrizeš, ne sviditi se, pa zapališ ne plativši; al pošto si gladan, ipak smažeš do kraja). Naravno, svestan sam potpuno da roštilja ima na svakom ćošku a da GSP nema konkurenciju. I da je usluga GSP-a prilično kljakava i da su Bus+ racije dno. Samo mi analogija ne deluje fer, a pošto se često provlači opravdanost neplaćanja "dugom države" itsl., ovo je bilo zgodno za prokomentarisati.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...