Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

samo da ustanovimo koji se to nije kompromitovao. :fantom:
Ama naravno, jedino što se nekih od tih niko ko živi ne seća. A pesimističan pogled na stvar bi postavio pitanje - kako je dođavola ama baš svaki politički sistem kod nas (a i okolo) uspeo da se svede na jedan jedini - klanovski korupcionizam (ne znam kako bolje da ga nazovem)
Link to comment

zato sto je problem u bazičnoj kulturi interakcije pojedinac-država koja ne sadrži ni trunke racionalnog društvenog ugovora nego samo mistične lojalnosti trenutnom arhontu.edit: no dobro, @djuro ti je lepo objasnio da si razmažen.

Edited by buffalo bill
Link to comment

Danas su napravili kolonu do crkve na Banovom brdu. Taman smo docekali most na Adi da bi se tu guzve smanjile, ali BusPlus ima drugaciji plan.Cak ih je i vozac autobusa psovao danas.Skandal je sta rade i sta im se dozvoljava.edit: kolona

Edited by Behemoth
Link to comment
kod postovanja zakona nema veze ko je prvi a ko drugi. nemas konkurenciju ali imas alternative, od kojih su neke besplatne.kad letim, na primer: drkaju me da kupim (preskupu) kartu - cesto mesecima pre putovanja (zar ne placam vec porez/cemu onda skupa karta kada se JAT pomaze parama iz budzeta?) onda me drkaju da moram da dodjem dva sata ranije na aerodrom, pri tome me oderu za parking (mamcu im, zasto i to moram da platim, zar to nije uracunato u paprenu cenu karte+porez koji placam?), onda me jebu i traze da stojim u redu za check-in, pa me legitimisu stjuardese za pultom (zar to pravo ne daje samo skupstina zakonom??), pa stajem u red za security checking (opet legitimisanje bez odluke skupstine, skidanje kaisa, cipela, zracenje i pipanje). i sta biva nakon oblacenja i malo gluvarenja po aerodromu: jos jedan red za ulazak u avion, jos jedno legitimisanje (protivu zakona)uz pregled boarding passa i ulazak iskljucivo na prednja vrata! hebu me ko' magarca.ali tu nije mojoj golgoti kraj: sedi na tacno odredjeno mesto u avionu, postuj glupe naredbe (vezi se, odvezi se, ne pusi, ne ukljucuj telefon i jos neke gluposti), izadji (iskljucivo) na prednja vrata i kreni polako ka svom prtljagu koji te (ako imas srece) ceka na pokretnoj traci.ogorcen sam, ogorcen. ma, ogorcen je preslaba rec.
Jeste. A kad bi se prijavio da letiš u kosmos procedura bi bila još gora.
Link to comment

Iz te kolone su izašla 3 autobusa i prosto nisu stali na stanici. (2x511 i 1x52)Inače, ekipa koja je danas kontrolisala je bila prilično nesigurna u ovo što radi, neki dečko je 2 puta ustuknuo pred putnicima koji nisu hteli da mu daju karticu na proveru.

Link to comment

zato sam ja stajala 10 minuta jer su prvo kontrolisali buseve ispred nas pa nismo mogli da stanemo na stanicu a posle i nas ali stvarno brzo, da ne grešim dušu, mislim da su za minut i po proverili sve.

Link to comment
Jeste. A kad bi se prijavio da letiš u kosmos procedura bi bila još gora.
ili kada bih zeleo da udjem u autobus.potpuno ista stvar, to ti i kazem. na istoj smo strani.fight the power! Edited by Djuro
Link to comment

Na Mostaru u smeru ka Novom Beogradu ih jos nema :-) pratim onom web kamerom :-) U 18tici jutros, u kojoj sam bila (kod Sava centra) je pregledana oko trecina kartica.Uzgred...http://freepublictransports.com/city/

Edited by Edit
Link to comment
Danas su napravili kolonu do crkve na Banovom brdu. Taman smo docekali most na Adi da bi se tu guzve smanjile, ali BusPlus ima drugaciji plan.
Oko koliko sati je to bilo? Ja sam prošao jutros u 8.40 kad je špic jenjavao, kolona jedva do semafora, na brzinu su prekontrolisali nekoliko putnika najbližih vratima. Policajci su stajali skroz iza u hladovini kod zidića od šećerane.Izgleda da su kontrole najrigoroznije u špicevima, kad ima najviše putnika. Juče, oko 18.30 u smeru ka Banovom brdu nije uopšte bilo kontrole kod Ruske ulice ni kod Sajma. U ponedeljak oko 17.30, kod Ruske ulice samo kontrolori, bez policije.
Link to comment

Ozegovica i ekipu koje ovo sprovodi treba najuriti da ciste WC-je po parkovima. Sad redovno dolaze konvoji od po 3 88ice. Jadni ljudi koji se prevoze njima.

Link to comment

Ja uopste ne razumem ove poruke za koliko dolazi autobus :-( sad sam poslala za 396 (Mostar) i pise 18 tica dolazi za 9 i 17.A za sledecu stanicu (Sava centar) 397 pise 7 i 13 ?!?! U cemu je fora?

Link to comment

Znam to. Nego izmedju stanice na Mostaru i Sava centru, nema ni jedne stanice a meni Bus Plus pise da ih ima 4?!?Jer ako autobus do Mostara dolazi za 13 onda treba do Sava centra da dodje za 14 (a ne za 17) Ili to nijeisti autobus :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...