Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Objašnjavao je Ivanović (ne sećam se gde i kad), da on ne piše sam scenario, viceve i fazone i da se... uređivački tim trudi da "pokrije" što širi auditurijum i da je zato humor takav kakav je. Ne sumnjam da se (II) obezbedio od mogućih pritisaka da mu se mešaju u koncepciju (u smislu da će svejedno da dobije kintu po ugovoru, ako ga otkače sa Blica), a zarađuje i od Jutjuba.

Link to comment
3 hours ago, MeanM@ said:

Ne razumem.

Posao javnih licnosti, tj njihova odgovornost je kakvu ‘poruku’ prenose ljudima koji ih gledaju/obozavaju…Fundamentalno gledano, svojim delovanjem plasiraju ideju i tom idejom oblikuju svest ljudi. 


Ne moras to da zoves frazom ‘biti opozicija’, pre ce biti ‘budi normalan’,  al u zemlji gde ti je na vlasti ovakvo zlo koje unistava sve redom, apsolutno se moze svrstati komplet stav u frazu ‘biti opozicija’. 
Ili mozda mislis da glasaci snsa, spsa i sl imaju equally legit argumente za svoju izabranu politiku? Nismo mi neka uredjena i transparentna demokratija, kako god, pa da se politicki proces ne mora braniti kroz svakodnevni zivot. Zivimo u septickoj jami, fcs.

 

I naravno da danas svako sa iole integriteta treba da bude protiv ovih. Javne licnosti pre svega. Ne moraju nuzno da javno izlazu stav kao deo svog poziva, al oportunizam i šurovanje sa ološem je sasvim dobar lakmus papir za nase kenjanje po njima

Samo što II ne može da budeb"normalan" on je zabavljač, klovn to mu je posao. On u ovakvom društvu mora da ne samo "bira stranu" nego i to naglašava. Sam je tako odlučio kad je birao "žanr" kojim se bavi onda, je publika projektovala u njega ono što on nije i ne treba da bude, on to prihvatio, i onda se dobija ova situacija sad...

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

ja mislim izraelske ambasade?

radio je u izraelskoj i to ne kao vozac neko kao polu domar/potrcko donosio hemiju za ciscenje i tako namirnice i robu vozio nekog pikapa nikad osoblje ambasade... 

od jednog drugara koji je radio kao vozac sam cuo pricu kako je muljao i petljao nesto pri nabavkama i kad je otkriven da je sve svalio na matorog haus majstora pred penzijom... najureni i jedan i drugi. to je prica u vreme kes taksija pre nego sto je ivan postao clan sprske akademije nauka i umetnost, kraljevskog saveta i SINODa i pre nego sto su legende poput Stinga i Rod Stjuarta zahtevale da dodju da budu gosti kod ovog velikana u emisiji (bas u nedeljama pred koncert jelte) 

za nivo humora/opozicionarstva u srbalja dovoljno govori da se ljudi kunu u Topalka par dana nakon kritike caru 

tako da samo malo manje lozenja, ako je na tvu i laje bilo sta pa makar i protiv njih, njihov je covek, nemojte se uzdati u Kesice Ivanovice Topalka Darije Fedju BS Cute i Mikije Aleksice i ostale pajace koji su na istom platnom spisku, nece doci niko da nas spase... ko sto rece jedan pametni cika 'nema revolucije u zemljama gde kinezi grade auto puteve i pruge' 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, Blojler said:

radio je u izraelskoj i to ne kao vozac neko kao polu domar/potrcko donosio hemiju za ciscenje i tako namirnice i robu vozio nekog pikapa nikad osoblje ambasade... 

od jednog drugara koji je radio kao vozac sam cuo pricu kako je muljao i petljao nesto pri nabavkama i kad je otkriven da je sve svalio na matorog haus majstora pred penzijom... najureni i jedan i drugi. to je prica u vreme kes taksija pre nego sto je ivan postao clan sprske akademije nauka i umetnost, kraljevskog saveta i SINODa i pre nego sto su legende poput Stinga i Rod Stjuarta zahtevale da dodju da budu gosti kod ovog velikana u emisiji (bas u nedeljama pred koncert jelte) 

za nivo humora/opozicionarstva u srbalja dovoljno govori da se ljudi kunu u Topalka par dana nakon kritike caru 

tako da samo malo manje lozenja, ako je na tvu i laje bilo sta pa makar i protiv njih, njihov je covek, nemojte se uzdati u Kesice Ivanovice Topalka Darije Fedju BS Cute i Mikije Aleksice i ostale pajace koji su na istom platnom spisku, nece doci niko da nas spase... ko sto rece jedan pametni cika 'nema revolucije u zemljama gde kinezi grade auto puteve i pruge' 

 

 

Neki kazu da ce car Topalku kad tad vratiti za blamazu, bumo videl :mellow:

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

teshko da se iko lozi da ce ivan ivanovic da nas spase. 

Ima nas raznih..ja jos pamtim komentare kada je sa Nove prelazio na Prvu, u zvezde ga kovlali, cak branili njegov humor..ali dobro, ja i Novoj S i o N1 mislim to sto mislim, pa ipak, gledam ih povremeno, da se  informisem, jer bolje nema..

Link to comment
44 minutes ago, gospa buba said:

teshko da se iko lozi da ce ivan ivanovic da nas spase. 

Kakvi smo, nismo ni zasluzili spasenje.

PPPosebno mi ovdena.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakvi smo, nismo ni zasluzili spasenje.

PPPosebno mi ovdena.

samo kazem da su lozenje da ce da izda (!) i lozenje da treba da spase, paaa, lozenja, i uglavnom besmislena :hihi:

  • +1 3
Link to comment

A ja kažem kad bi Isus sišao u drugom dolasku da bude vođa opozicije, PPP bi našao da je nikakav drvodelja, da je klerofašista, da su mu čuda krindž i da Big Lale ima bolje trikove. 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Opozicija ce u stvarnosti pobediti na izborima u onom trenutku kad izgubi na PPP pollu 

  • +1 1
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
45 minutes ago, Filozof manijak said:

A ja kažem kad bi Isus sišao u drugom dolasku da bude vođa opozicije, PPP bi našao da je nikakav drvodelja, da je klerofašista, da su mu čuda krindž i da Big Lale ima bolje trikove. 


+ kakav je to isus ako ne svira penal protiv Napretka

  • Haha 1
Link to comment

Kesic opisuje ljude iz Male Krsne

Dosli da se Vozdovcanima usele u zivot

🤣🤣🤣

Ja ne znam kome ovo ne moze da bude smesno

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
45 minutes ago, hefaca said:

Kesic opisuje ljude iz Male Krsne

Dosli da se Vozdovcanima usele u zivot

🤣🤣🤣

Ja ne znam kome ovo ne moze da bude smesno

zadavicu se od smeha..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...