Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

1 hour ago, *edited by mod said:

Koja je treca?

 

One igrice sa komičarima su imale poseban termin i goste

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Izgleda da je bio vozač, sad mi je rekao drugar iz Novog Sada.

on je cini mi se, pricao da je bio deo obezbededjenja, e sad, moguce da sam i ja nest pomesao, nije iskljuceno ni da je istina, a ni da je slagao..ali sef, to bi vec bilo too much, to prvi put od tebe ovde cujem..

Link to comment
8 minutes ago, msv said:

 

One igrice sa komičarima su imale poseban termin i goste

meni deluje da če to da se reciklira

 

doduše ne znam blicovu programsku šemu pa da mi mogao da naciljam gde će da se ubudži. imao je on i neuspeo pokušaj jutarnjeg programa na b92. pa može i tako nešto, mada to zahteva znatno ozbiljniju infrastrukturu koju mislim da bljuc trenutno ne poseduje

Link to comment

podseti me tviter na ivanovićeva besramna prozivanja vukašina obradovića da je na platnom spisku novice tončeva. razlog kao što se u tekstu vidi, vukašin se drznuo pre mnogo godina da egomanijaka prozove zbog neumesnih šali a ovaj mu to zapamtio za sva vremena. milo mi je & drago da se više neće računati da je na pravoj strani.

Link to comment

E, sad ajde d abudem malo i fer, i u delu posta jednog  makar, ljubazan prema Ivanovicu..kao sto rkeoh, Kes Taksi period, to mi je sve bilo okej i simpaticno..ono, laganica emisijica, on bio umereno gotivan tada, nemam tu mnogo sta zameriti..i emisija Vece sa I.I. te intervjue, ne samao sa stranim facama poput Stinga, Bojsija, Monike Beluci, imao je stvarno dobre intervjue sa Kusturicom, karajlicem, Ivanom Peters, Yu Grupo, Nikom Vujicicem, Josipom Lisac, Lausevicem..sigurno sam neke i zaboravio..ali su ti intervjui, istina, bili kvalitetni zbog njih, ne i njega..sve ostalo mu je kdo mene minus: los humor, vise dziberskih i supackih ispada, u ziriju TLZP su i on i onaj drugi dziber Georgiev ponasali kao dva mamlaza verovatno vecito pijani, nekih stvari mi je jos krindz da se setim..a po talentu, a bogme i karakteru, nije dostojan noge da opere pokojnom Gutovicu, Zivicu,  ali, psoto je ipak sve krenulo od kontroverznog Minimaksa, smem slobodno da kazem da, Minimaks, uz sve kontroverze, je zanat drzao u malom noktu, cak i kad isprica najlosiji, najotrcaniji  vic, umeo je da  ga isprica, kazem ja koji viceve i ne volim kao format..bio je  verovatno rodjen sa tim, ovaj je duhovit kao noga od stola, ili bolje reci,

Spoiler

kao Kesic:D

 

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

dao je ivan ivanovic vise nego mnogi od kojih smo vise ocekivali.

ako sam razumeo prodao se vucicu?

jebavo ih par godina. meni je licno ogavan lik bio. pravi nus produkt 90-ih i sarene drukare ali prco je vucica neko vreme, njeemu fala.sad je enemy i tocka

Link to comment

Najjadniji detalj u neprilici zvanoj I. Ivanović je onaj momenat kad sa obe ruke uhvati revere pa cimne u pravcu zakopčavanja + trzaj glavom 'šta ti meni šta je bilo'.

 

Oskrnavljen Del boj muv.

  • Haha 1
Link to comment

Meni  II ok lik, i humor njegov mi ima prelaznu ocenu.

Praštajte meni tolerantnom i antiprotivnom.

 

Jedina mana mu je što navija za Žlezdu, ali i napadaj navija za Patlidžan, pa nikom ništa.

  • +1 1
Link to comment

Blic TV je toliko bitan da sam morao da šaltam kanale sad da bih video da li ga uopšte imam. Vidim da je Vesna Dedić tamo, da je bio neki rijaliti sa Cecom, znači sipaju se pare i naravno, zbog toga je i ovaj prešao.

 

Mislim da nas čeka soft-reboot promena koncepta, cenim da će i dalje da poliva po SNSu (jer je to sad in) i nekim manje bitnim pojedincijma (DJV, Šapić, možda Brnbič), ali da će svevišnji ostati tabu tema koja se ne pominje. Isto važi i za komičare koje vuče sa sobom, Srđan Dinčić je uvek bio vokalan protiv vlasti.

 

Za mene je on oduvek bio opozicionar, govorio je na protestima SPNa, znači jasno je "na čijoj je strani", pa ne mogu odmah reći da se prodao dok ne vidim kako će to da izgleda.

  • +1 7
Link to comment

Bas tako... coveku istekao ugovor, nije ga produzio, otisao na drugu stanicu. AKo on ne misli da je to korak u nazad, koga boli uvo sto je napravio korak u nazad.

 

Mozda i zna nesto sto mi ne znamo, sto bi rekao Vlada Gaja...

  • +1 1
Link to comment

Btw na Blicu ide Kes taxi, mozda se nameracio da povrati taj format od Bikovica??? 

 

Onda jos jutarnji i neku emisiju sa kuvanjem da otme i mozda resi sve svoje komplekse... 

Link to comment

Humor mu nikad nije bio upitan. Uvek je bio krš.
Mislim, i on i Kesić su neka druga liga, nego smo se u odsustvu nečeg smislenijeg navikli na prosek.

 

Što se političkih stavova tiče, idealna situacija da pokaže da l je nindža ili mindža

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...