Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

12 minutes ago, Kristalno jasna said:

meni ostala Sonja Savić u sećanju, kao voditeljka neke noćne emisije, nešto kao pokušaj povratka u 80-te, simpatično bilo

da i to, ali ova emisija, nema sanse da se setim naslova..

Link to comment
37 minutes ago, Kristalno jasna said:

meni ostala Sonja Savić u sećanju, kao voditeljka neke noćne emisije, nešto kao pokušaj povratka u 80-te, simpatično bilo

Sonja Savić je na TV Avali vodila emisiju u noćnom terminu "Sanjarenje", ako si na to mislila.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, makondo said:

Sonja Savić je na TV Avali vodila emisiju u noćnom terminu "Sanjarenje", ako si na to mislila.

Sećam se i emisije u kojoj su gostovali Zerkman i tadašnji basista KKN, malo su i svirali...ko zna da li su te emisije ostale negde.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Misko said:

da i to, ali ova emisija, nema sanse da se setim naslova..

"Sanjarenje sa Sonjom Savić" to jje bukvalno Stanko Crnobrnja izmislio da joj omogući stalne prihode. Emisija je bila super. Verovatno najbolja je bila ona sa Gotovcem.

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, Misko said:

Jeste, i ja sam voleo da  je gledam..pokusavam da se setim imena neke emisije, vodio neki simaptican i gotivan cika sa brkovima, nesto stampanim medijima, akose neko seca, bio bih zahvalan

Pokojni Stevan Nikšić vodio emisja se zvala "Listanje"...

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

"Sanjarenje sa Sonjom Savić" to jje bukvalno Stanko Crnobrnja izmislio da joj omogući stalne prihode. Emisija je bila super. Verovatno najbolja je bila ona sa Gotovcem.

 

Sanjarenje pamtim, na listanje  sam i u drugom postu mislio, hvala inace, brate..

Link to comment

Šoder lista i BB show su bili skoro jedini pokušaji humora ovde, sve drugo je bilo instrumentalizovano.

  • Wub 1
Link to comment

Kad smo kod humora, jel ima negde da se nadje kviz Znanje Imanje koji je vodio Rambo na OK kanalu ?
 

Link to comment
7 hours ago, Milosh76 said:

Da li su ikada u istoriji tih vesti dali bilo kakvu kriticku informaciju/vest/intervju/bilo sta prema Vucicu ili SNS?

Naravno da ne, zato i rekoh kao Prva pre 10 godina. Dolaze im ovi iz opozicije, nekad se provuce i neka vest o njihovim aktivnostima, ali sve mora da bude kratko i umotano. Prosle nedelje je bio Borko Stefanovic npr.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Misko said:

Jeste, i ja sam voleo da  je gledam..pokusavam da se setim imena neke emisije, vodio neki simaptican i gotivan cika sa brkovima, nesto stampanim medijima, akose neko seca, bio bih zahvalan


Dragoljub Žarković, Đorđe Vukadinović i Gorčin Stojanović za jednim stolom u studiju, pred njima pješčani sat koji iscuri za tri minuta, toliko im traju govori i replike na razne teme. Kad jedan završi, drugi preuzima i okreće sat i počinje njegovih tri minuta. Ni videa ni sličice nema na internetu, trajalo je možda godinu dana.

Link to comment

Tu se menjala postava. Originalno je bio valjda Dimitrije Boarov. Upadao je i Vladimir Todoric..

Link to comment

Onaj trojac je originalan, ili su bar bili najćešća kombinacija, ostali su ulijetali kad bi neko od njih falio.

Link to comment
27 minutes ago, fikret selimbašić said:


Dragoljub Žarković, Đorđe Vukadinović i Gorčin Stojanović za jednim stolom u studiju, pred njima pješčani sat koji iscuri za tri minuta, toliko im traju govori i replike na razne teme. Kad jedan završi, drugi preuzima i okreće sat i počinje njegovih tri minuta. Ni videa ni sličice nema na internetu, trajalo je možda godinu dana.

Jeste, Zarkovic je tu bio najkulji, a ova dvojica su se cackali, Vukadinovic je bio lesser evil:laugh:

Link to comment

Zarkovic taman iskusno i krajnje seretski baca koske Vukadinovicu, Gorcin se zapetljava i smatra, a Vukadinovic..pa trudio se i on :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...