Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Ja situaciju vidim ovako:
1. Čoveku ističe ugovor u junu
2. Nova je uzela Ivana kao nekoga ko diže rejting u excel tabelama gledanosti, ali po njima, smanjuje onaj1 društveni. Nikada ga nisu prihvatili kao svog, smatraju ga za seljaka. Često ga zezali što se tiče termina.
3. Blic je pokrenuto tv i to ide vrlo loše. Baš loše, a ipak nije mala para data.

Pokušaće Blic da napravi nešto što će ličiti na Prvu od pre 10 godina i kao zadnji adut uzimaju Ivana da im bude zvezda, maskota i glavni čovek iza kamera.
Naravno im neće uspeti. Neće ih Ivan iščupati ni sa emisijom, a pogotovo ne kao neki savetnik, urednik, producent šta god.

Mada. šta ga briga. Sve je to, ipak, samo posao. Ako može, neka im uzme kintu. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
42 minutes ago, dvb-t manijak said:

Pokušaće Blic da napravi nešto što će ličiti na Prvu od pre 10 godina i kao zadnji adut uzimaju Ivana da im bude zvezda, maskota i glavni čovek iza kamera.

 

Mislim da to i pokusavaju od starta, bacio pogled, vidi se da poksavaju da naprave neku basic tv sa uglavnom zabavnim sadrzajem (bas kao Prva pre 10 godina). Cak su im i Vesti takve.

Link to comment

Da li se od tih silnih kablovskih televizija stvarno očekuje kakav komercijali uspeh, ili je to samo kombinacija da se preko telekoma izvuče kinta? 

Edited by mraki
Link to comment
9 hours ago, DrIlic said:

Cak su im i Vesti takve

Da li su ikada u istoriji tih vesti dali bilo kakvu kriticku informaciju/vest/intervju/bilo sta prema Vucicu ili SNS?

Link to comment

Mogu da nagadjam jer zaista nisam nikad gledao BlicTV, mada ga imam u okviru ArenaCloud aplikacije.

 

Zato pitam.

Link to comment

bolje da ne komentarišem televizije, meni TV Avala delovala sjajno pre 15 godina, malko i kul, kao neki improvizovani televizijski romantizam, baš slatko na prvi pogled,  ime lepo, program solidan, a posle čitam propala i nagomilala dugove, nije imala publiku očigledno

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Mogu da nagadjam jer zaista nisam nikad gledao BlicTV, mada ga imam u okviru ArenaCloud aplikacije.

 

Zato pitam.

 

Kao i novine.

Što u izlogu to i u radnji.

Link to comment

Jel upućen neko, dal je gledanija Nova S ili Blic TV,... u stvari koliko je koja televizija vidljivija na našoj teritoriji?

 

Link to comment
3 hours ago, Kristalno jasna said:

bolje da ne komentarišem televizije, meni TV Avala delovala sjajno pre 15 godina, malko i kul, kao neki improvizovani televizijski romantizam, baš slatko na prvi pogled,  ime lepo, program solidan, a posle čitam propala i nagomilala dugove, nije imala publiku očigledno

Jeste, i ja sam voleo da  je gledam..pokusavam da se setim imena neke emisije, vodio neki simaptican i gotivan cika sa brkovima, nesto stampanim medijima, akose neko seca, bio bih zahvalan

Link to comment
1 hour ago, raPe said:

Jel upućen neko, dal je gledanija Nova S ili Blic TV,... u stvari koliko je koja televizija vidljivija na našoj teritoriji?

 

 

Ubedljivo Nova, ali nisu im iste publike. A Blic potencijalno može da vidi nešto više ljudi.

Link to comment
37 minutes ago, Misko said:

Jeste, i ja sam voleo da  je gledam..pokusavam da se setim imena neke emisije, vodio neki simaptican i gotivan cika sa brkovima, nesto stampanim medijima, akose neko seca, bio bih zahvalan

meni ostala Sonja Savić u sećanju, kao voditeljka neke noćne emisije, nešto kao pokušaj povratka u 80-te, simpatično bilo

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...