Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

11 minutes ago, Eleniko said:

Jel ssmo ja čitam ovaj naslov kao WC sa Ivanom...

uvek brate moj uvek :D

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, Eleniko said:

Jel ssmo ja čitam ovaj naslov kao WC sa Ivanom...

nije daleko od istine..

Link to comment

Ne zna se ko je krvaviji, Ivanovic, Kesic, ili NS garda Dnevnjak, Drzavni posao.

Od toliko humora moze se rikne.

 

Link to comment

Državni posao je najbolja stvar u istoriji domaće televizije, zajedno sa ostalim radovima te ekipe.

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment

državni posao je bio dobar jer se glumio sam od sebe, sa beskonačno varijacija, a ne treba glumačka priprema jer svako može da se uživi, tako se namestilo da su i "glumci" i publika imali pripremno višedecenijsko iskustvo.. a da li bi nešto umeli da odglume, iz te ekipe, bilo šta, za šta se treba stručno pripremiti, odgovor je - verovatno ne 

Link to comment

Naravno da ne bi, videlo se u novogodišnjem specijalu za Novu 2014. godine da nisu ni prineti Bandoviću, ali time je njihov uspeh još veći.

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Kristalno jasna said:

državni posao je bio dobar jer se glumio sam od sebe, sa beskonačno varijacija, a ne treba glumačka priprema jer svako može da se uživi, tako se namestilo da su i "glumci" i publika imali pripremno višedecenijsko iskustvo.. a da li bi nešto umeli da odglume, iz te ekipe, bilo šta, za šta se treba stručno pripremiti, odgovor je - verovatno ne 

Pa oni nnisu glumci, jbt, oni su profestor istorije, muzičar i tehnolog... Oni samo oponašaju sterotipe i ništa drugo, ali valjda je zato i smešno...

 

Banjac preglumljuje, i to je meni najveći problem sa njima, mogao je da skine uverljivije novosadske matorce koje glumi, bez tolikog preglumljivanja,...

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment

to svi znamo, to je i bila poenta, da ne bi mogli to da ponove u bilo kom humorističkom konceptu

  • +1 1
Link to comment

Ja sam samo dosao da ostavim 3 tacke... evo... pa jos jednom... samo da pokazem... koliko sam iznad svega... 

 

i sad se izvinjavam... nastavite ili se razidjite... kako vam volja...

 

...

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Uh, možda nije lepo jer nije više medju nama, ali Živić je baš tanak bio, blago rečeno.

Hoćeš da kažeš da je Živić sada Mrtvić?

 

Izaći ću sam. 

  • Haha 8
Link to comment
4 hours ago, Blojler said:

 ko sto rece jedan pametni cika 'nema revolucije u zemljama gde kinezi grade auto puteve i pruge' 

Nada bar ništa ne košta, eto možemo se nadati da će zapadne zemlje, pored stotinu drugih stvari, preuzeti i gradnju puteva i pruga, pa ćemo onda videti i tu revoluciju.

Link to comment
1 hour ago, hefaca said:

Kesic opisuje ljude iz Male Krsne

Dosli da se Vozdovcanima usele u zivot

🤣🤣🤣

Ja ne znam kome ovo ne moze da bude smesno

najsmesnije je sto ti ljudi iz "male krsne" smatraju njegov humor za mega carski humor, dok ovi iz "velike krsne" misle da je prvoloptaški loškasti humor,  što je verujem posledica nekog marketinškog jurenja da ivan ivanovic humor dospe do poslednjeg sela , poput bajiceve limunade o petlovcu i radašinu... ivan Ivanovic šou kao da je zamišljen u dve tačke: seoski vicevi i gradska muzika..

Link to comment

Sin Dragan je neprejebiv... Blic merka Neleta. Ceka se Kosjerina. Kristini ponudjena autorska emisija "green room". Kao sarenica, samo za manjinske grupe i Leny Kovacevic.

 

Ako predje i Kesic, slogan televizije

Blic TV dovodi zvezde da vam se usele u zivot

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...