Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

7 hours ago, kralj said:

Najjadniji detalj u neprilici zvanoj I. Ivanović je onaj momenat kad sa obe ruke uhvati revere pa cimne u pravcu zakopčavanja + trzaj glavom 'šta ti meni šta je bilo'.

 

Oskrnavljen Del boj muv.

Hahahahah to i meni upada u oči.

Link to comment
1 hour ago, ubibobi said:

Pa eno gore neko napisao, pokojni Minimaks, Živić, Gutović.. Lane je bio genijalac a o ostalim pokojnicima sve najbolje ali humor baš upitan

 

Znači tri pokojnika iz nekih vremena od per par decenija. 

 

Ne sporim da im je humor upitnog kvaliteta, i njemu i Kesiću, ko kako voli, ali ako uporedite sa ostatkom današnje televizije i programa, njih dvojica su fenomenalni, jer druge opcije su Amidži šou i ostali poluizrodi Grand i Hepi produkcije. TV ne gleda krug dvojke i elita PPPa, TV gledaju oni što gledaju Farme i Zadruge.

  • +1 5
Link to comment

Волио сам ја Ланета, али реално његов излет у водитељске воде је био промашај. ИИ, са свим својим манама, најбољи је и најдуговјечнији водитељ овог типа емисија од Минимакса наовамо.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

 

Znači tri pokojnika iz nekih vremena od per par decenija. 

 

Ne sporim da im je humor upitnog kvaliteta, i njemu i Kesiću, ko kako voli, ali ako uporedite sa ostatkom današnje televizije i programa, njih dvojica su fenomenalni, jer druge opcije su Amidži šou i ostali poluizrodi Grand i Hepi produkcije. TV ne gleda krug dvojke i elita PPPa, TV gledaju oni što gledaju Farme i Zadruge.

Ja upravo to potenciram. Spustili smo kriterijum niže da bi prošlo to što se jedino nudi. Boli me uvo, teško da može da utiče u većoj meri na moje lične stavove (i predrasude), al objektivno postoji.

Ko što sad recimo prolazi humor tipa Negujmo i sl, fore ‘Poyy’, ‘Saim se’, jebigica, klepanje patikama u glavu na bini i ostale neprijatne dekadencije. Nit je toga bilo, nit je nastalo samo od sebe, daleko od toga da je normalno i smisleno, a opet, ljudi su u globalu zaboravni/fleksibilni, pa krenu da prihvataju. Tj, prestaje da im smeta, a realno je glupost.

  • +1 1
Link to comment

Meni je Ivan kao voditelj dobar. Zna dobro da usmeri tok razgovara, ko god je gost. Nije fikus koji samo sluša, niti je previše nametljiv.

 

Više mi smeta Ivan kao komičar. Pri tome ne mislim da je neduhovit čovek iako je polu - džiber, već mu format ne leži.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment

Mnogo je strana ispisano pa ne znam, ali Živić i Lane su valjda ironično spomenuti,  jer su vodili isti ovaj format možda čak i istu licencu, franšizu kako se kaže, i propali?

Ivanović je jedini sa kojim  je kliknulo, verovatno za taj format mora malo da bude džiber tj poželjno je

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, red star forever said:

Uff jbt, ovdje sve sami doktori za humor.

Sad ozbiljno - naša sredina je dugo godina imala solidnu podlogu da nauči putem TV medija šta je dobar humor.

To je, doduše, gotovo uvek bio britanski humor koji se primio lepo kod nas, od Nevena pa redom.

Meni više od pola Laugh teme nije smešno, o Ivanovićevom prizemnom i na keca humoru (ili Kesićevim ponavljajućim forama na kojima gradi smešno) da ne govorim.

 

Tako da ovog puta ne bih bila stroga i gruba prema PPPejcima.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Možda je čoveku jednostavno dosadilo da svake nedelje poliva Vučića govnima i na tome gradi koncept emisije, a sve obraćajući se ljudima koji to svejedno inače misle.

"Izdaja" neće biti ako na Blicu ne bude više to radio, već ako bude radio suprotno.

  • +1 3
Link to comment

Moram da kažem da nikada nisam bila fan Minimaxa, pogotovo ono kada se iživljavao sa seljacima sa Zelenog venca i Kalenića, to mi je bio neviđen transfer neprijatnosti.

  • +1 9
Link to comment

+ milion za minimaxa.

 

Nisam podnosila niti njegov humor niti njegove emisije.

 

Ivanović je pojam pristojnosti za minimaxa.

Njegovi intervjui, da li dobri ili loši (bilo je raznih ) , svaki se odlikovao respektom prema gostu i samim tim i pristojnošču.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

+ milion za minimaxa.

 

Nisam podnosila niti njegov humor niti njegove emisije.

 

Ivanović je pojam pristojnosti za minimaxa.

Njegovi intervjui, da li dobri ili loši (bilo je raznih ) , svaki se odlikovao respektom prema gostu i samim tim i pristojnošču.

 

Ni u ludilu. Nivo Ivanovicevog dziberluka je milion puta veci od najgoreg izdanja Minimaxa..

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...