Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

meni je smetalo njegovo vođenje obe emisije pa sam samo "bacao pogled". negovo isterivanje određene minutaže, što na monolozima što na upadicama. po meni, njegov transfer sa nove može da bude dobra stvar ako mu bude dozvoljeno da poliva po vladajućima. ovako, njegove opaske i ujedi su bili nedostupni MTS pretplatnicima pa oko bude slobodan i dobije termin koji neće da se pokriva sa "aktuelnostima", ćirilicom", "elitom" možda bude neke fajde.

 

meni, lično, je svejedno.

Link to comment
24 minutes ago, Filozof manijak said:

Daj mi primer prve lige našeg humora sa televizjskog formata. 

Čisto da uporedim...

Pa eno gore neko napisao, pokojni Minimaks, Živić, Gutović.. Lane je bio genijalac a o ostalim pokojnicima sve najbolje ali humor baš upitan

Edited by ubibobi
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Daj mi primer prve lige našeg humora sa televizjskog formata. 

Čisto da uporedim...

Pa nema ga sad. Nema ga godinama da bih poredio.

Malo je i do mojih godina vec, ne sporim, ali nije ni da ima briljantnih uradaka. On pogotovo koji je izgradio karijeru kroz format koji je c/p u solidnom delu programa.

Vidim da se ljudi loze dosta na ove Vojvodjane, Drzavni posao, nisam gledao bukvslno ni jednu epizodu. Neko mi je spominjao Books of knjige kao nesto smisleno. 

Secam se kad se Kesic pojavio sa Fajront republikom da je to bilo onako. U to vreme je jos uvek postojao rahmetli B92, sa Draganom koji je radio tv manijake, Brakusom i ostatkom tadasnje ekipe koja je nama tad bar bila malo ostrije pero, jbg. Ako se vratimo malo unazad, na radio, Sportski ritam srca je bilo nesto sto se cekalo svake nedelje. Bilo je jos toga, ne mogu se setim sad.


Taj deo spektra je (imam utisak iz svog babla) nestao kroz sve ove godine.
A mozda i gresim, lamentiram, drugo vreme, drugi formati.
Svakako sam rad prihvatiti kontraargumente :)
 

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ma dečko ide za kintom.

Jedini mali problem je što je svoj imidž gradio na tome  "nije sve u parama".

A i ne treba izbaciti faktor odluka "rukovodeće ekipe iz UM"

  • +1 3
Link to comment

kakvi crni gutović i živić, oni su ljudi bili glumci

 

uz gore navedene eventualno još da se doda mićko(:fpalm:)

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma dečko ide za kintom.

Jedini mali problem je što je svoj imidž gradio na tome  "nije sve u parama".

A i ne treba izbaciti faktor odluka "rukovodeće ekipe iz UM"

On je dosta prozivao UM rukovodstvo poslednjih 2-3 godine... Uvek nesto uvijeno i u šiframa, ali nije bilo nedelje da ih malo ne nagazi... Kontam da je tu bilo nekih problema...

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment

Uff jbt, ovdje sve sami doktori za humor.

 

Što bi komičari rekli "ppp - tough crowd"  😁

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
11 hours ago, radisa said:

Bio je vozač, kakav crni šef obezbeđenja...

ja mislim izraelske ambasade? ne znam zashto mi je to u pameti, slushala kod galeba, zabavnan podkast bio :unsure:

 

liku je srce na dobrom mestu, to je moj utisak. humor kakav je takav je, ne gledam ga, retko, a nije bash da imamo javnih ljudi na bacanje/kenselovanje, a da su od pochetka na nashoj strani?

 

neka prvo izda, pa cemo da vidimo.

Edited by gospa buba
  • +1 9
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakvi crni gutović i živić, oni su ljudi bili glumci

 

uz gore navedene eventualno još da se doda mićko(:fpalm:)

 

 

Glumili su humor :)

 

Kako smo krenuli, doći ćemo i do Neše Bridžisa a taj da je neki kul lik nazvao bi sebe Neša Džibris realno :fantom:

Edited by ubibobi
Link to comment

Ne moraš da budeš doktor za humor da vidiš da je kod Kesića i Ivanovića u pitanju treća klasa humora, ako i toliko. Ja ih ne gledam nikada, jer neću da trošim vreme na kursadžijski humor samo zbog toga što je na tapetu AV i njegova klika. Na srpskim televizijama odavno nema kvalitetnog humora, ne znam što ga tu uopšte i tražite. Mislim da ni globalno već neko vreme nema dobrog humora, jer je jezivo stanje duha na globalnom nivou, ali to je već neka druga tema.

 

A Ivanovićev prelazak u Blic...pa nije iznenađenje, jer smo mi u proseku narod bez etike i principa koji će prodati rođenu majku za neku sitnu korist (čast malobrojnim izuzecima), a ovo posebno važi za ljude bez struke i škole, čija cela egzistencija zavisi od neke trentune popularnosti, kao što je Ivanović. Uvek mi je pred očima Sarapino kukanje i naricanje kako ga maltretiraju zbog toga šta radi na Studiju B, i onda naknadna neverovatno pinkovska transformacija. Jednog dana u budućnosti će da bude sve isto, samo u obrnutom smeru, jer su u pitanju likovi bez ikakvog morala. 

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, red star forever said:

Uff jbt, ovdje sve sami doktori za humor.

 

Što bi komičari rekli "ppp - tough crowd"  😁

Pa to ti kazem. Navikne se covek na loše :)
Evo, meni kao konzumentu je i Kesa prihvatljiv sad, samo nek sere po ovima. Stavise, da ga puste sirem auditorijumu imalo bi efekta.

Al to ne menja cinjenicu da moze bolje. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Za mene je on oduvek bio opozicionar, govorio je na protestima SPNa, znači jasno je "na čijoj je strani", pa ne mogu odmah reći da se prodao dok ne vidim kako će to da izgleda.

 

Jaka stvar govorio na protestima. Podrzavala je i JK ranije proteste onoliko, govorila protiv AV-a (pre nekoliko meseci sam kacio clanke iz 2017, pa naleteo na njene izjave koje bi svako od nas potpisao). I dok su trajali protesti i inace, Ivanovic se sve vreme distancira od opozicije i manje vise fura satro objektivni fazon svi su politicari govna. A on je sta, neka moralna gromada iznad ovog mulja? Ne, samo jedan od likova koji gleda dobro da se proda, jer zivi se jednom. I sad kao se pravi naivan, ne zna da li ce imati slobodu, pa kao videcemo. Sve se plasim da ce biti ostar na jeziku, a emisija brze bolje jace ukinuta..

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...