Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

3 hours ago, fikret selimbašić said:


Dragoljub Žarković, Đorđe Vukadinović i Gorčin Stojanović za jednim stolom u studiju, pred njima pješčani sat koji iscuri za tri minuta, toliko im traju govori i replike na razne teme. Kad jedan završi, drugi preuzima i okreće sat i počinje njegovih tri minuta. Ni videa ni sličice nema na internetu, trajalo je možda godinu dana.

Emisija se zvala "U nedostatku dokaza" čovek koji je to "smislio" je Slobodan Arežina uz pomoć Žarkovića koji je nešto slično radio na STB sa Nikolom Miloševićem.
Ali u to vreme je to zapravo bila kopija jedne hrvatske emisije koja je mislim išla na HRT.
Uletao je Boarov.
Posle je Arežina to preneo na RTV 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Kad kažete da vam je obećano da ćete na "Blic" TV moći da radite slobodno i bez mešanja u uređivačku politiku, da li to znači da na "Novoj S" nije bilo slobode?

 

- Ne, ne, bilo je slobode na pretek. Ne menjam ja "neslobodnu" televiziju za slobodnu, nego se pojavio još neko ko nudi slobodu tako da čovek može lakše da donosi poslovnu odluku.

Dokle god je situacija takva da postoji samo jedno mesto gde možete da radite, vi faktički ne donosite poslovne odluke, već ostajete tamo gde vam jedino dozvoljavaju da radite. Sad se pojavilo još jedno mesto i između ta dva sam izabrao ono što je meni u ovom trenutku veći izazov. Ne mogu da kažem da krećemo ispočetka jer "Blic" TV postoji već neko vreme, ali dolazim da doprinesem da zajedno napravimo veliki zabavni kanal.

 

Što se tiče vremena koje sam proveo u kompaniji "Junajted media", važno je da ljudi znaju da nema nikakve ljutnje, nikakvog konkretnog razloga zbog kog odlazim. Rastajemo se prijateljski, s tim što ću ostati na "Novoj S" do juna kako bih završio svoje poslovne obaveze prema njima. Nemam ništa ružno da kažem o ljudima sa kojima sam radio proteklih godina.

 

Smatram da u okviru "Junajted medije" više nemam prostora za napredovanje i usavršavanje. I da je na "Blic" TV situacija drugačija. Ponavljam, bez garancija o autorskoj slobodi ponudu ne bih ni uzeo u razmatranje.

 

Hoće li biti izmena u konceptu emisije na "Blic" televiziji?

- Ne vidim potrebu da bilo šta menjamo. Naravno, menjaće se scenografija, imaćemo novi studio. Ali koncept, pristup i sadržaj ostaju isti.

 

https://www.blic.rs/zabava/ivan-ivanovic-zasto-prelazim-sa-nove-s-na-blic-televiziju/qy6c558

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Taj intervju je smejurija, ima više delova gde se Ivanović prosro žestoko.

 

Blic je deo propagandne mašine mafijaškog kartela Vučić/SNS i kao takav, dovoljan prelazak tamo je izdaja za nekoga ko je ONOLIKO kenjao po vlasti poslednjih ne godinu dve već tipa deset. Naravno, pod uslovom da taj neko ima obraz, moral i čast.

 

Najkomičnije su mi priče "Blic TV ima budućnost koju ćemo da napravimo zajedno" mislim HAHAHA, živo me zanima koji rejting ta televizija ima ali koji god da je u pitanju, ostaće mizeran i za 5 godina Ivanovićeve jebene emisije. 

Dobio čovek pare, tj više para, dovoljno da pređe kod neprijatelja, a ne malo manje bitno, imamo još jednog "opozicionog" (šta god bilo ko mislio o njemu) novinara i emisiju manje, pa se da zaključiti kome to takođe odgovara i zašto je ta ponuda bila takva kakva je... Samo nemoj neko da mi kaže da bi otišao da su mu ovi dali više ili isto para. Ugovor mu je istekao ako sam dobro razumeo, nije potpisao novi... Ovi možda nisu dobili šta misle da treba za koliko su ga plaćali, pa kad je došla nova ponuda, ćao poyyy.

 

Ako i bude kenjao protiv vlasti garantujem da će to biti sprdanje na račun nekih opskurnih likova nekim glupim fazonima, jako retko i bez ozbiljnijih udara, sve sa ciljem da bude da "se nije promenio". 

 

How Yes No. Jebeni blic TV jebote. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ma daj, kakva izdaja, koga i šta izdaje sve i da posle svih oviih godina prestane da sere po Vučiću, a ne znamo da li će? Lik je privatnik koji radi večernju humorističku emisiju za najšire mase i nema nikakvu obavezu da zastupa bilo kakve političke stavove i samim tim ne može ništa ni da izda. A jeste širio anti Vučić priču sve vreme do sada, a nije morao. Ako mu se sad pričaju drugačiji vicevi jer bi da kupi veći brod, njegova stvar. Jedino ako krene u baš pro SNS, onda jeste govno kao i sva njihova govna.
 

Nisam imao strpljenja za njegove emisije jer je koncept da ima baš za svakoga ponešto pa se smorim dok ja dođem na red, ali tako mora ako se želi gledanost kakvu on želi i ima ili je imao. Ovako mi je bio OK, džiber malo, ali sa srcem na pravom mestu, dok ga nisam slušao kod Galeba. Au, kakav egomanijak, majko mila, nepodnošljivo.

Edited by Heaviside
  • +1 8
Link to comment

nizak, a misli da je ružan = često mizantrop, krivi ceo svet za sopstveni doživljaj sebe, dok izrazito nizak, a misli za sebe da je lep = još gore, često muška jovana jeremić, misli da je zvezda i veličina na koju trebaju svi gledati sa divljenjem jer su postigli taj pretežak zadatak da se često blamiraju na tv-u

Edited by Kristalno jasna
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

A upadljivo suv i debeo? Šta za takve kažu?:unsure:

Kontroverzna licnost:sign_lol:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

 

I nije za bolje nego da ga ona drnda..mislim da sam prvi put gledao JJ vise od 10 sekundi:D

Edited by Misko
Link to comment
53 minutes ago, Heaviside said:

Ma daj, kakva izdaja, koga i šta izdaje sve i da posle svih oviih godina prestane da sere po Vučiću, a ne znamo da li će? Lik je privatnik koji radi večernju humorističku emisiju za najšire mase i nema nikakvu obavezu da zastupa bilo kakve političke stavove i samim tim ne može ništa ni da izda.

 

Ma daj ti, nema nikakvu obavezu da ih zastupa ali ih je i te kako, masovno i na veliko, eksplicitno i izričito, grubo i ubedljivo i godinama zastupao. 

 

Link to comment
1 minute ago, Misko said:

I nije za bolje nego da ga ona drnda..mislim da sam prvi put gledao JJ vise od 10 sekundi:D

 

To je on napisao tekst, il Dinca

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

A upadljivo suv i debeo? Šta za takve kažu?:unsure:

nisu u pitanju samo objektivna spoljna fakta, nego doživljaj sebe u kombinaciji sa objektivnim faktima, stvorena psiha i fizička datost

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...