Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ni u ludilu. Nivo Ivanovicevog dziberluka je milion puta veci od najgoreg izdanja Minimaxa..

Ok, složićemo se da se ne slažemo.

Ja doduše nisam mnogo gledala minimaxa ali jesam u toj fazi kad je bio baš, malo je reći džiber.

Link to comment

Nije da sam ga baš pomno pratio, ali otkad je na Novoj, nisam baš primetio viceve o Šiptarima, ustašama, balijama, pederima, Karleuši i svemu ostalom što mu je bio ™ na Prvoj. 

 

  • +1 2
Link to comment

Ama čovek juri kintu. I to je ok.

Ovo što je "peckao" UM je što mu nisu dali blanko ček za dovođenje ekskluzivnih gostiju kao  na Prvoj, pa je mislio da će prozivkom da ih ucenjuje.

Nikad ga nisam smatrao za "opozicionara", ali mislim da nije ni trebao to da bude. Ko je to od njega očekivao i primao se na njegove fore, taj nek se sad i razočarava.

ben carson t GIF

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ivanovićeva pristojnost tokom intervjua je eufemizam ze šlihtanje preko svake mere. Svakog gosta je slušao i obožavao od malih nogu, lepio njegove postere po zidu, itd. Od lika koji je započeo karijeru zasnovanu na nemilosrdnom hejtu, izređao je impozantnu galeriju relevantnih gostiju, koje potom ne bi dirao. Vrlo brzo u odnosu shit list vs. šliht list, sa jedne strane ostali su mu samo Amidžić i Karleuša u gerilskoj i nepravednoj bitci sa ostatkom džiberskog šoubiza. Nesrećnik je mlatio po njima bukvalno u svakoj emisiji, tada sam i prestao da gledam, a ima tome preko 10 godina.

 

Posle sam hvatao po neki insert, poslednje sam gledao je gostovanje Lauševića. Sa njim prosto nije moglo da ispadne loše (uprkos opet neprijatnim količinama šlihta).

Skroz sam se zabezeknuo kada sam u toku emisije shvatio da se njih dva redovno druže, idu na bilijar, etc. 

  • +1 1
Link to comment

Ivanović od pre 10 godina na Prvoj i Ivanović sada prosto nisu isti voditelji i mislim da je pošteno i korektno to istaći.

Humor mu je sada u najgorem slučaju krindž, što je miljama daleko od onog lowest common denominator primitivizma i prostakluka sa Prve.

S druge strane, primetno je da su mu gosti u poslednje vreme većinom ljudi sa kojima se druži ili makar bolje poznaje. Moguće je da mu je više smor da ugošćuje ljude sa kojima se bi inače viđao i da se iz nedelje u nedelju obraća već preobraćenima i poliva govnima AV za publiku kojoj to nije nikakva novost i koja o njemu misli isto to.

Možda čovek jednostavno želi nešto novo i drugačije. 

Meni je to sasvim OK i legitimno, to što je postao nekakav simbol opozicije je više splet okolnosti, nije realno da on to bude niti treba tražiti to od njega.

  • +1 3
Link to comment
56 minutes ago, dùda said:

+ milion za minimaxa.

 

Nisam podnosila niti njegov humor niti njegove emisije.

 

Ivanović je pojam pristojnosti za minimaxa.

Njegovi intervjui, da li dobri ili loši (bilo je raznih ) , svaki se odlikovao respektom prema gostu i samim tim i pristojnošču.

Minimax je svojevremeno od svih svojih gostiju najviše respekta iskazao prema Arkanu, ne znam šta mu bi :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Vi ovde izgleda zaboravljate da je i Minimaks imao razdoblje kada je bio oštar i britak, pa su ga vukli po raznim policijama i komitetima, a ima i kasniji period kada je za kintu radio kao promoter najvećeg šljama koji je tada hodao Srbijom. Prvi deo se može vezati grubo za Tup-tup i poznate "trla baba lan" i "ja ustadoh, svi ustaše" epizode, a drugi za Minimaksoviziju, kič kravatu i intervju sa Cecom i Arkanom, sa sve bebom Veljkom u fraku sa leptir mašnom. 

 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Ovde kod nas ljudi, neki, samo kazu - necu vise da budem opozicija, dosta od mene. Sistem, ili onaj sto ga kreira se prilagodi na nacin da, ako je u centru Evrope onda mora indirektno, pa onome koji odustaje se servira jelo tako da on sam ceni da ne odustaje, ako je na obodu kao Putin ide drugacije

Evropa je gomila pokvarenjaka po vlasti trenutno i ko se priblizi vatri tamo vidi kako to funkcionise, pa olabavi. Ne mislim da ovaj voditelj ista zna o politici ali mu je komunikacija na nekom stepenu pa dobije info, npr da Vucica nikada niko nece skloniti i sl. Svi koji podignu lestvicu kada oskrnave jadnog zlocinca ili kao onaj nesretni profesor sto je nekoliko nivoa iznad Ivanovica postaju usamljeni kao niko. 

Nisam skoro gledao, on je samo normalan u komentarima svakodnevice, nikakav humor ne postoji, a i nesto dugo vec nismo tlo za smejanje. On menja pravac da napravi sebi rezultata, cist biznis. Jedino da otvoreno krene kontra pa da se strecnemo. Nije ni Kesicu ni njemu zadatak da urade ono sto mora narod da uradi. Mada hvala im na svemu, bar nesto, uvek treba reci, uvek 

Nekome ne treba nista od nezavisnih medija da skonta sa cime je okruzen pa bira za sebe i svoje kako bira jer vidi da je manjina. Sto je ta manjina tolika kolika je izvan fani emisija a i posle nekog vremen ti pripadne muka jer ocekujes da ljude animira tamo neki koji moze da promeni kurs za pare i ti vise nemas ni pare ni pozoriste  

 

Edited by villiem
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, Ayatollah said:

Vi ovde izgleda zaboravljate da je i Minimaks imao razdoblje kada je bio oštar i britak, pa su ga vukli po raznim policijama i komitetima, a ima i kasniji period kada je za kintu radio kao promoter najvećeg šljama koji je tada hodao Srbijom. Prvi deo se može vezati grubo za Tup-tup i poznate "trla baba lan" i "ja ustadoh, svi ustaše" epizode, a drugi za Minimaksoviziju, kič kravatu i intervju sa Cecom i Arkanom, sa sve bebom Veljkom u fraku sa leptir mašnom. 

 

Tup-Tup je bio obavezan 80-ih, nedeljom u 12 (Tacno U Podne), pa se preklapao sa indexovim radio pozoristem, koje je pocinjalo mislim od 1, pa onda slusas tup tup od 12-1, a onda skala na IRP jer su oni imali tad urnebesne epizode... I onda fudbal od 3 jel... 

 

Ali, to je radio, TV humor se svodio na biljanu ristic i sedmoricu mladih, i neke skeceve tozovca i cuneta u folk paradi. Umeli su da ubacuju po emisijama i onog cigu milenkovica pa je on kao zasmejavao u ulozi dobrodusnog cige, nesto malo ljuba moljac, al sve je to bio lipov kurac kao i sad. Sve je bilo ck skj apruvd

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Moram da kažem da nikada nisam bila fan Minimaxa, pogotovo ono kada se iživljavao sa seljacima sa Zelenog venca i Kalenića, to mi je bio neviđen transfer neprijatnosti.

Ja ne sporim da je Minimaks io itekkao kontroverzan i problematican, promovisanje Seselja, Arkana, ajde estrada, to i nekako,a pritom ih prvi nije podnsoio,i imao svoje ohoh ispade, govorim d amu je telnat i pozanvanje zanata bilo neupitno..ne govorim i moralu, morlano je on mozda io i 50 pita gori od Ivanovica, odvajam ta dva..istina, to sa seljacima(prvom mi smeta  da neko dira seljake), i ne znam..Minimaks je dugo i bio na sceni, umro je kada sam ja imao, 12, 13 godina.. 

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Ivanovićeva pristojnost tokom intervjua je eufemizam ze šlihtanje preko svake mere. Svakog gosta je slušao i obožavao od malih nogu, lepio njegove postere po zidu, itd. Od lika koji je započeo karijeru zasnovanu na nemilosrdnom hejtu, izređao je impozantnu galeriju relevantnih gostiju, koje potom ne bi dirao. Vrlo brzo u odnosu shit list vs. šliht list, sa jedne strane ostali su mu samo Amidžić i Karleuša u gerilskoj i nepravednoj bitci sa ostatkom džiberskog šoubiza. Nesrećnik je mlatio po njima bukvalno u svakoj emisiji, tada sam i prestao da gledam, a ima tome preko 10 godina.

 

Posle sam hvatao po neki insert, poslednje sam gledao je gostovanje Lauševića. Sa njim prosto nije moglo da ispadne loše (uprkos opet neprijatnim količinama šlihta).

Skroz sam se zabezeknuo kada sam u toku emisije shvatio da se njih dva redovno druže, idu na bilijar, etc. 

I to  mi je bulshit, ali ajde, mozda je i istina..

Link to comment

Momci iz Razgibavanja su okej..mislim, obzirom da vec dugo Marko radi to, jeste bilo bolje ranije, ali, u poredjenju sa Ivanovicem i Kesicem su topla proja sa sirom..nije first class humor, naravno, ali, sta nam je na raspolaganju..ako nista nisu mi antiapticni kao dziber Ivanovic, i debil Kesic..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Misko said:

I to  mi je bulshit, ali ajde, mozda je i istina..

Lauš se družio sa širokom paletom likova.

 

Filaret, Ljubo Dapčević, Gaga Nikolić ga je upoznao sa Arkanom(da li su se družili ne znam), Tapi...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Nikad ga nisam smatrao za "opozicionara", ali mislim da nije ni trebao to da bude.


pa to i jeste problem, nikako da shvatimo da nije posao ni novinara i TV personalitija da budu opozicija.

  • +1 8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...