Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

2 minutes ago, Halvard said:

+1

Ne znam je li to standardna PPP priča da je sve sranje i svako je sranje svuda i svugde i uvek ili je pak Ivanović stvarno imao neke izlete za koje ne znam.

Ja gledam, manje više redovno, u svakoj emisiji sere obilno po AV i SNS, više u 4.5 muškarca, ali to je to...

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
7 minutes ago, Halvard said:

+1

Ne znam je li to standardna PPP priča da je sve sranje i svako je sranje svuda i svugde i uvek ili je pak Ivanović stvarno imao neke izlete za koje ne znam.

Ja Ivanovica pamtim i pre prelaska na Novu, pamtim ga od kes taksija jos(jedino mi je u tom periodu i bio simpatican)..i uvek je doavao utisak laznog butnovnika, smekera, pozer koji ce da se prvom prilikom uvali gde mu daju vecu lovu..sto je fair enough, ali onda ne pravi od svojih transfera dramu o velikomuceniku,a od sebe Isusa..

  • +1 1
Link to comment

Meni su skecevi uvek bili sranje, ali kad se zalomi gost koji me zanima, gledao sam (tipa Billy Gould, Bojsi, kad je Slavisa cepo Jovano Jovanke ili kad je Peja pucao na sobni kos iz fotelje)

Skoro svi cemo u srednjem roku postati prodane duse, (neo)radikali/desnicari™, gradjani drugog reda (zaista), emigranti, zatvorenici ili pokojnici, pick your poison 

Doci ce dosta skorije nego sto mislimo dan da neces moci ni vode da pijes ako nisi u nekoj od kategorija osim pod 3 i naravno 6, ali cemo na televiziji i internetu uvek moci da se pretvaramo da smo nesto drugo 
 

Slow Motion Drum GIF

Sta vas je vise najedilo, Jokic ili ovo?


 

Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

Ja gledam, manje više redovno, u svakoj emisiji sere obilno po AV i SNS, više u 4.5 muškarca, ali to je to...

Prosto nema šanse da se to ne promeni prelaskom na Blic tv i Ivanović to vrlo dobro zna.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Ratamahatta said:

Meni su skecevi uvek bili sranje, ali kad se zalomi gost koji me zanima, gledao sam (tipa Billy Gould, Bojsi, kad je Slavisa cepo Jovano Jovanke ili kad je Peja pucao na sobni kos iz fotelje)

Skoro svi cemo u srednjem roku postati prodane duse, (neo)radikali/desnicari™, gradjani drugog reda (zaista), emigranti, zatvorenici ili pokojnici, pick your poison 

Doci ce dosta skorije nego sto mislimo dan da neces moci ni vode da pijes ako nisi u nekoj od kategorija osim pod 3 i naravno 6, ali cemo na televiziji i internetu uvek moci da se pretvaramo da smo nesto drugo 
 

Slow Motion Drum GIF

Sta vas je vise najedilo, Jokic ili ovo?


 

nijedno, puca mi k..za obojicu..nego mi uvek bilo nelagodno od kovanja u zvezde ovog mediokriteta, jer mozes misliti, najurili ga sa prve, jer je rekao sta misli..kao..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Misko said:

nijedno, puca mi k..za obojicu..nego mi uvek bilo nelagodno od kovanja u zvezde ovog mediokriteta, jer mozes misliti, najurili ga sa prve, jer je rekao sta misli..kao..

 

А пази није то била прича. Прича је била да су му уствари нове газде нудиле да остане али је он одбио јер је знао да неће моћи да ради слободно.

 

Тачно или не, понашао се у складу са тим избором претходних година. Чињеница је и да му је ударна емисија петком осиромашила гостима, мада је имао пар добрих и скоро (аутдор са Џибонијем нпр). Боље да иде док му се гости нису свели на новинаре Н1, као Кесићу. Али Бљуц је баш треш.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

А пази није то била прича. Прича је била да су му уствари нове газде нудиле да остане али је он одбио јер је знао да неће моћи да ради слободно.

 

Тачно или не, понашао се у складу са тим избором претходних година. Чињеница је и да му је ударна емисија петком осиромашила гостима, мада је имао пар добрих и скоро (аутдор са Џибонијем нпр). Боље да иде док му се гости нису свели на новинаре Н1, као Кесићу. Али Бљуц је баш треш.

i ja sam uvek mislio da je ta prica ogroman  bulshit, ovo je samo potvrda toga..i oni mu tada nudili vece pare, prihvatio, i napravio dramu, da bi ispao dasa..foler obican..da mu je Infromer nudio jso vise, na Informer bi otosao, ne bih se iznenadio..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

Deluje da će Blic da dobije frekvenciju. Nema ko da se pobuni jer je nezavisni i zapadni™ mediji pa hej čak je i WCIvan tamo!

 

Pa onda kad istekne ugovor u njegov termin uleti neki Pajkić. Slicno kao sto je i happy dobio frekvenciju da bude dečija televizija.

Link to comment

Blic TV je posle 2 godine emitovanja tezak promasaj i niko pa ni neduhoviti patuljak ono ne moze da izvuce ovo, sve da ga pustaju svako vece, svaki dan.

btw I do sada je njihova investicija u content bila visestruko nesrazmerna gledanosti

 

po SHR u poslednjih mesec dana zauzimaju izuzetno 38.mesto za total populaciju i 40. za uzrast 18-49

 

image.thumb.png.8516e4742a5b075ac21be86971cc6317.png

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, jorma shparga said:

Blic TV je posle 2 godine emitovanja tezak promasaj i niko pa ni neduhoviti patuljak ono ne moze da izvuce ovo, sve da ga pustaju svako vece, svaki dan.

btw I do sada je njihova investicija u content bila visestruko nesrazmerna gledanosti

 

po SHR u poslednjih mesec dana zauzimaju izuzetno 38.mesto za total populaciju i 40. za uzrast 18-49

 

image.thumb.png.8516e4742a5b075ac21be86971cc6317.png

Kako je b92 ovoliko gledan?

  • Haha 1
Link to comment

Meni je "najzanimljivije" ovo što je on rekao da prenosi svoja dva "formata", a da su se dogovorili i za treći?!?

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je "najzanimljivije" ovo što je on rekao da prenosi svoja dva "formata", a da su se dogovorili i za treći?!?

Sta, tri emisije nedeljno?:laugh:

Link to comment
Just now, jorma shparga said:

Mozda planira neki colab sa npr Slavicom Djukic Dejanovic :Jova:

4 i po muskarca i jedna Slavica:Jova:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...