Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Mozda dobijamo novog favorita za tzv nacionalnu frekvenciju. Koliko se secam i BlicTV je jedan od kandidata o kojima REM nije nista odlucio vec vise od pola godine.

  • +1 3
Link to comment

Ja sam isto kao Duda, pratila njega samo povremeno. Od odlaska sa Prve, nikada nije odstupio od opozicionog stava, na stranu glupave šale i to, ali imao je i silne sudske postupke protiv medija, uključujući i Bljuc. 

Ovo mi je veći wtf, bar meni.

Ako je sve ovo tačno, a sve upućuje da jeste, znači samo da svako ima svoju cenu za prodaju. 

To izgleda uključuje i Dragana Ilića, što mi je posebno žao.

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, vememah said:

Blic TV ne kači svoje emisije redovno u celosti na YT, tako da ćemo videti. Na njihovom YT kanalu su samo pojedine cele epizode.

 

Mislio sam na samog Ivana, koji svoje emisije redovno kaci i zaradjuje. Sumnjam da bi pristao da se toga odrekne..

Link to comment

dragan se tu nije pitao apsolutno ništa

 

a za transfer nova -> blic verujem da je u pitanju lova koja se ne odbija, pa puta dva ukoliko je ugovorio i veče i 4 1/2 muškarca

 

blic je utukao sloidnu kintu do sada bez nekog vidljivog pomaka, ovo će defakto da digne vidljivost televizije u totalu

Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:

Svi bi mi odbili milione zarad bravo komsija 

kako ko, ali, ajde da kazemo hipoteticki da ja ne bih odbio da sma u istoj situaciji, ne bih prethodno srao neke stvari,i pravio dramu kod prethodnog transfera(kada se setim kako su ga kovlai svi u zvezde i pravili mucenika od njega kada je odlazio sa prve,a bio verovtno u pitanju transfer iz slicnih razloga kao i ovaj, bolja ponuda)

Link to comment

Od jeseni će raditi za one koje je nazivao šljamom i teškim govnima.

 

 

 

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Ako ostane veran konceptu, onda taj transfer i ne mora biti loš. Čuće se dalje od (ipak) ograničenog SBB rejndža, pa da vidimo kad stigne do Kuršumlije i sl. kakvi su efekti. Jebeš humor, ako se to što kenja može tako nazvati...

Link to comment
3 minutes ago, Fakundo Sava said:

Dal će sad da krene da tovari bivše kolege kao Minja :rolleyes:

 

Ja reko ona na nekom odmoru... Pojma nemam o čemu se radi, ako može ukratko?

Link to comment
1 hour ago, red star forever said:

Što ga nazivate lažnim buntovnikom? 

 

Nisam stekao taj utisak, ali ga pratim  površno pa me zanima šta to ne znam o njemu. 

+1

Ne znam je li to standardna PPP priča da je sve sranje i svako je sranje svuda i svugde i uvek ili je pak Ivanović stvarno imao neke izlete za koje ne znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...