Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Koliko uopšte plaćaju ti kablovski kanali za ovakve transfere, o kom redu veličina je reč?

Sećam se da je onomad odbio neke ozbiljne pare za ostanak na nacionalnoj frekvenciji, pa mu ovo i dodje kao neko iznenadjenje…

Jel mu u medjuvremenu pala cena? :unsure:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Gleda li njega vise iko..nisam skoro cuo da ga iko pominje ili da prica i njegovim gostima..

 

Za koju godinu ce prodavati tostere i kosilice na nekom teleshop kanalu.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Fakundo Sava said:

Možda će ići paralelno i na Novoj i na Bljucu 

 

Neće

 

Screenshot-20240315-180628-X.jpg

 

Spoiler

Screenshot-20240315-180459-X.jpg

 

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

Gleda li njega vise iko..nisam skoro cuo da ga iko pominje ili da prica i njegovim gostima..

 

Za koju godinu ce prodavati tostere i kosilice na nekom teleshop kanalu.

 

Večeras ima Roda Stjuarta

  • +1 1
Link to comment
Quote

Ivanović je za Raskrikavanje rekao da mu je Blic televizija ponudila uslove koje nije mogao da dobije na Novoj S. Konretno – novi format emisije, uz dve koje se već prikazuju. Voditelj nije precizirao o kakvoj emisiji je reč, pošto, kako kaže, ima još dosta vremena do toga s obzirom da je do kraja juna na Novoj S.

„Mislim da smo Nova S i ja jedno drugom dali sve što smo imali”, rekao je Ivanović.

Dodaje i da mu je novi poslodavac garantovao slobodu, ali na pitanje da li očekuje da će slobodu stvarno i dobiti rekao je da ne zna i da će to morati da vidi na delu u septembru.

Takođe, Ivanović kaže i da mu nije jasno zašto svi mediji insistiraju na tome da je on veliki transfer Telekoma, kada samo prelazi „iz luksemburške televizije u švajcarsku”.

Glavna izvršna direktorka kompanije United Media Aleksandra Subotić ranije je za Raskrikavanje rekla da je tačno da je sa Ivanovićem raskinuta dalja saradnja i da mu United Media želi sve najbolje u daljem radu.

https://raskrikavanje.rs/page.php?id=Ivan-Ivanovic-Blic-TV-mi-daje-vise-prostora-1300

Edited by vememah
Link to comment

Što ga nazivate lažnim buntovnikom? 

 

Nisam stekao taj utisak, ali ga pratim  površno pa me zanima šta to ne znam o njemu. 

Link to comment

U sustini se nista nece promeniti za sve one koji gledaju TV emisije na youtube, posto ce sigurno nastaviti da kaci.

Link to comment

Blic TV ne kači svoje emisije redovno u celosti na YT, tako da ćemo videti. Na njihovom YT kanalu su samo pojedine cele epizode.

Link to comment
13 minutes ago, red star forever said:

Što ga nazivate lažnim buntovnikom? 

 

Nisam stekao taj utisak, ali ga pratim  površno pa me zanima šta to ne znam o njemu. 

I mene ovo zanima.

Ja sam gledala njegove emisije, ne skroz redovno, recimo povremeno.

Nikada nisam primetila da je "lažan" u toj opozicionoj zoni.

Njegov šabanski humor ne bih da komentarišem, ali to je druga priča.

Edited by dùda
  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...