Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

sinoc je bila bokeljska noc, mau dau porto montenegro izgleda stvarno dobro.imam negdje sliku jahtetine od xy m a ispred nje 10 pari cipela i otirac :Dfin mi je i onaj restoran 'prova' na rivi. jedino mi trg kamelija nije bas po ukusu, ne svidjaju mi se fasade, ali svakako je neuporedivo bolji ambijent od onog koji je bio tako da moja zamjerka i nije bitna

Link to comment

Mau:Pa sto se nisi bacila da spasis limenku, avetinjo? angry.gifElem, bilo bi lepo da ponekad pomislis na mene i kad pijes pivo u Beogradu <_<

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
inace, jedan od najlepsih dana na svetu mi je bio kad sam posla sa starim prijateljima iz detinjstva na ribarskom brodu do plave spilje i zanjica. nema lepse boje vode na celom jadranu nego u plavoj spilji
+1 a i celodnevno krstarenje Bokom za samo 15-20 eu i vise nego vredijeste išli na Gospu od Škrpjela gde je ručni rad devojke koja je čekala mornara izvezen kosom? :) Edited by Elmer
Link to comment
sinoc je bila bokeljska noc, mau dau porto montenegro izgleda stvarno dobro.imam negdje sliku jahtetine od xy m a ispred nje 10 pari cipela i otirac :Dfin mi je i onaj restoran 'prova' na rivi. jedino mi trg kamelija nije bas po ukusu, ne svidjaju mi se fasade, ali svakako je neuporedivo bolji ambijent od onog koji je bio tako da moja zamjerka i nije bitna
ja sam boginja svemira. prespavala sam jucasnji dan jer sam letela u 8 ujutro a celu noc pila petak na subotu, pa mi danas subota. da, sinoc je bila bokeljska. :Dodvratan je trg kamelija! jao boze..ali sto kazes, kako je ranije bilo, sve je dobro!bila mi ujna iz igala i kaze da odavno nije bilo tako puno, jos od njene mladosti. trebalo je da idem na rodjendan pre neki dan do novog kod mog prijatelja sto sam ti pominjala pa da vidim kakva je situacija, ali bila neka lokalna festa u mom selu pa sam morala da ostanem. lokalni svetac u mom selu se zove sveti roko. cool.gif
+1 a i celodnevno krstarenje Bokom za samo 15-20 eu i vise nego vredijeste išli na Gospu od Škrpjela gde je ručni rad devojke koja je čekala mornara izvezen kosom? :)
elmere, isla sam sto godina zaredom na gospu od skrpjela kad sam bila manja. petnestog avgusta je gospojina (mala ili velika, po katolickom kalendaru) kada se ide tamo. podji ti i da vidis u prcnju onu kucu sa dva zazidana i jednim nezazidanim prozorom u kome su zivele one tri sestre sto su pomrle od tuge za jednim strancem, mornarom.@militu sam ja u begisu do 30. avgusta! sutra ujutro idem da vadim krv za rezultate pa ne mogu veceras ali se vidimo ovih dana obavezno. jedva cekam!!! :D
Link to comment

e, puno je igalo, dobro ti kaze ujna, ali hnovi nije bas na nivoune znam sto je arza zatvorena? odoh sad na rose, pa mozda produzim i do tamo.elmere, daj neki tip za $ever crne gore :)

Link to comment

Igalo je ove godine kao Guča. Od predvečerja je nemoguće proći šetalištem, šabanski kafići sa lejzi begovima i plesačicama u tangama urlaju big time.

Link to comment

dada, grozno je, basne da je ranije bilo bolje, ali plesacice i bobani rajovici su dodali taj jedan kvalitetgdje su stara, dobra vremena kad je branka sovrlic imala redovne godisnje koncerte na moj rodjendan :D

Edited by morgana
Link to comment
elmere, daj neki tip za $ever crne gore :)
Biogradsko jezero, Zabojsko(kad se skrene s puta kod Mojkovca ima poprilicno da se predje i to makadamskim putem uzbrdo ali je predivno mesto, netaknuta priroda... Bjelasica, Zabljak :unsure: gde god da se uputis u tom pravcu imas gde uzivati, a negde i sprijateljiti sa:

 

^_^ ovo je apstraktni ekspresionizam nevezano za ovu prigodu (tako se ja malo igram bojama)

Link to comment
Evo ja ću: Štavna, eko-katuni.
Biogradsko jezero, Zabojsko(kad se skrene s puta kod Mojkovca ima poprilicno da se predje i to makadamskim putem uzbrdo ali je predivno mesto, netaknuta priroda... Bjelasica, Zabljak :unsure: gde god da se uputis u tom pravcu imas gde uzivati
hvala oboma :)planirala sam za kraj avgusta/pocetak septembra jednu rutu negdje po sjeveru. jedna od opcija (za koju je vecina u grupi sa kojom idem) je kombinacija tara (rafting) + zabljak.ali sad mi na osnovu slika sa gugla izgledaju primamljivo i ovi vasi prijedlozi. samo moram da vidim kako se stize do odredista tj dokle se moze kolima posto mislim da ce i to biti kriterijum izbora za ovaj put. Edited by morgana
Link to comment
anonimuse, jesi vidjeo nove natpise na kusturicinoj kafani? 'konak za prenociste emira kusturice' rolf.gifi slika je prigodna, maslinovo ulje na platnu
Doputovao sam pre par sati, nisam još video.Au, koja vrućina u Herceg Novom, apsolutno nenormalno. Biće problem navići se na ovu katastrofu.Požar negde na Savini, valjda će ga ugasiti.edit - video:nemanjat.jpgBrate mili.Na šta liči plaža Žalo, Budva da joj pozavidi. Edited by Anonymous
Link to comment

ma ovo je sigurno perhan na slicifali mu kokos* pa ga zato nisam odmah prepoznalazalo je taman za uz admiral. tim prije sto u uglu plaze izbija kanalizacija.*tj curka, zaboravih

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...