Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

kupala se u igalu poslije skoro 20 godina (a tamo sam zivjela do prije 7-8 godina) :Dplaza ispod tamarisa je sasvim prijatno sredjena i muzika je ok (za aerodrome, plaze i lako ignorisanje), jedino sto je more malo mocvarasto i plitko.kad razmislim, to mi je najkul sredjena plaza na gradskom podrucju (ne racunama hnovsku rivijeru, tamo rijetko zalazim), uprkos plasticnim lezaljkama.

Link to comment
pao neki vojni helikopter iznad dobreca
Sranje. Ja ih video iznad Novog. Moj drrug ih video iznad Rosa (vrlo nisko su leteli, kurčili su se). Skucali su veoma brzo nakon toga, kaže Miša (Kalipso) u neki znak. 'Ljusdka greška'. Joška išao gliserom da gasi požar, stavili mu neka creva na njega, kažu. Sad mi je bedak da idem na Dobreč.
Link to comment
gdje je ta kucajevica? super je.idem sutra malo k durmitoru, pa dje zavrsim i kako mi bude.
:thumbsup: ako ideš kolima, novi put je odličan, sređeno sve do Grahova a deonica od Šavnika do Žabljaka je prava poslastica... došlo mi je da stajem svaki kilometar samo radi fotkanja.preporučujem Taru, rafting i domaću rakiju od divlje kruške, obilazak malih jezera i ako imaš vremena, Pivu.
Link to comment

dada, idem kolima i u planu je stajanje svaki cas, bas kako kazes.nista od raftinga na tari, jer je u septembru ona mirna pa nikom sem meni koja sam zene i nejac nije zanimljiva, tako da su se preorijentisali na kanjon nevidio koji je, nazalost, iznad mojih fizickih mogucnosti.kako je bilo u orahovcu, jesi li isao tamo?hvala za savjete :)

Edited by morgana
Link to comment

Bio u Orahovcu, fino mestašce, onako baš za miran odmor... kupanje, sunčanje, lubenica i Mirko Kovač. Ljudi malo, valjda jer je već bio kraj sezone, mada dosta ljudi iz Kotora i dobrote dolazi tamo da se kupa. Prilazi moru su uglavnom izbetonirani, ali ima na par mesta lepa plaža od sitnog šljunka.Turisti: Srbi, Rusi i par Engleza, koji su svi do jednog pljunuti Rej Vinston.

Ray-Winstone-in-Sexy-Beas-001.jpg

Uglavnom, fino, taman sam tako nešto i tražio.Par slika:P1050798.jpgP1050708.jpgP1050702.jpgP1050685.jpgP1050680.jpgP1050669.jpgP1050664-1.jpgP1050653.jpgP1050372.jpg

Link to comment

odusevljena sam durmitorom, tj ovim malobrojnim lokacijama koje sam stigla da vidim.crno jezero je predivno. nisam osoba koja nesto sad satima dozivljava prirodu, tako da je moje iznenadjenje mnome - ostala bih tamo citav dan da sam mogla - utisak otprilike iste jacine kao i onaj o ambijentu :Dodusevio me i pogled na kanjon tare (isla sam pjeske od skretanja za eko selo podgora jedno 3 km uzbrdo)*. steta pa na fotografijama (okacicu kasnije) ne izgleda ni izbiliza dramaticno kao u stvarnosti. sad gledam kako bih otisla i u oktobru, makar na 2-3 dana. ako uspijem, super, ako ne, odoh na proljece.*hm, mozda je i malo vise, sad kad razmislim, 3 km je od mjesta gdje smo ostavili kolakakogod, vidikovac nepoznatog naziva a vrhunskog kvaliteta, do kog se dolazi iduc od pomenutog skretanja tj turistickog znaka koji je postavljen malo uzbrdo od mjesta gdje se put odvaja desno za selo (ili zaseok) badnjari post-31-13158319683315.jpgsteta sto slika nije bolja, al jebiga

Edited by morgana
Link to comment

Vreme je na Durmitoru nepredvidivo... prošle godine sam bio o Đurđevdanu, bilo lepo, sunčano, 20 stepeni.Ove godine u isto vreme 30 cm snega.btw, ako imaš vremena, stani i uberi malo...sumskovoce.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...