Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Hvala ti na brzom odgovoru.Za Žvinje sam našao telefon koji je na

. Da li je taj i dalje aktuelan?Evo još jedan info za ljude koji sa severa Srbije idu do između Herceg Novog i Kotora.Napravljeni su novi putevi sa tunelima, tako da je ubedljivo najbrže da se dođe dole:Prijepolje-Pljevlja-Žabljak-Šavnik-Nikšić-Vilusi-Grahovo-Lipci (put se spušta u Lipce, a to je između Risna i Herceg Novog) Edited by bokison
Link to comment
Hvala ti na brzom odgovoru.Za Žvinje sam našao telefon koji je na
. Da li je taj i dalje aktuelan?Evo još jedan info za ljude koji sa severa Srbije idu do između Herceg Novog i Kotora.Napravljeni su novi putevi sa tunelima, tako da je ubedljivo najbrže da se dođe dole:Prijepolje-Pljevlja-Žabljak-Šavnik-Nikšić-Vilusi-Grahovo-Lipci (put se spušta u Lipce, a to je između Risna i Herceg Novog)
taj put je do jaja, od vilusa do risna, prosecno 120 km/h i to opreznijem voznjom..na dobrecu muce neku veliku kornjacu, jadnica zabila glavu pod kamen, valjda joj smeta suncestevuzo oce da promene u vestevuzoedit: silom prilika sam isao od pluzina za zabljak preko trsa, to je vizuelni spektakl kakav nema u svijet Edited by ruskabajka
Link to comment

hm, upravo sam video da su cilipi, dubrovacki aerodrom, mnogo blizi herceg novom nego sam dubrovnik (znao sam to nekad, ali se zaboravilo, nisam bio u kraju od 1989). dakle, da preformulisem pitanje - kako najbolje i najlakse doci od cilipa do herceg novog. za 2 vikenda bi trebalo da sam tamo. bus? taksi? ljubazni forumasi (placam, dobro ) ;) ?

Link to comment

najkorisnije sto sam uspjela do sada da saznam je da samo dubrovacki taksisti voze od cilipa do hnovog (jer su nekom odredbom dubrovcani zabranili hn taksistima da cekaju putnike na aerodromu)raspitacu se sutra da li postoji neko drugo rjesenje (mada mislim da nema organizovanog prevoza sa aerodroma) i koliko otprilike kosta taksi

Link to comment
  • 3 weeks later...

Idem sam na 7-8 dana sredinom septembra u CG. Nemam baš neka iskustva sa CG, pa mi treba savet za neko mestašce. Pretpostavljam da u septembru nije nigde gužva, pa je sve što mi treba (po mogućstvu) peščana plaža, da postoji bar neko šetalište i da ima jedan pristojan kafić za popiti pivo preko dana.

Link to comment
Idem sam na 7-8 dana sredinom septembra u CG. Nemam baš neka iskustva sa CG, pa mi treba savet za neko mestašce. Pretpostavljam da u septembru nije nigde gužva, pa je sve što mi treba (po mogućstvu) peščana plaža, da postoji bar neko šetalište i da ima jedan pristojan kafić za popiti pivo preko dana.
Herceg Novi. Jedino što nema peščanu plažu (tj. nema plaža uopšte), ali ima čamaca do pristojnih plaža. Ionako se letovanje na crnogorskom primorju svodi na snalaženje. Pržno (kod Radovića) ima peščanu plažu, ali ti ga nipošto ne bih preporučivao.Ada Bojana?
Link to comment

Videh i ja kornjacu na Dobrecu neki dan i bi mi bas zao, ali onda citam u Vijestima (ili to bese Dan, citam obe novine svaki dan tamo) da je kornjaca bila povredjena i da su je pushtili nazad u more kad se oporavila.

Link to comment

Bilo ih je dve (mala i velika) kad sam tamo bio, pre mesec dana. Postaviću fotografije, ukoliko ih nađem.Malo mi je ta priča sumnjiva, verovatno su napravili supu od njih.edit: da li je ona kretenska muzika na Dobreču (kad sam bio tamo) bila eksces, ili postaje pravilo?

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...