Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Zoran je car, ali sumnjam da je predsednik ičega, možda će Morgana znati. Nebitno, napravio je taj Dobreč nizčega.
zoran je osnivac i predsjednik nvo 'plavi' i bavi se pustanjem kornjaca :D kao i ciscenjem priobalja (u saradnji sa zavodom za zaposljavanje), sto mislim da se u praksi uvijek odnosilo na potkop i lusticu. ne znam da li je imao jos neku ekolosku akciju.obje kornjace su pustene nekidan, kao sto kampokei kaze. mislim da je bila ideja da se pusti samo jedna, ali su iz instituta za biologiju mora insistirali da idu obje, buduci da su zasticena vrsta.i ja sam se bojala da ce da zavrse u supi.volim kraj avgusta i septembar, super vrijeme, nema guzve. dobrecu, evo me :heart:edit: josko na rosama popustio sa kvalitetom hrane. ali rose svejedno rulaju. Edited by morgana
Link to comment

Drago mi je da sam pogrešio.Joško je onaj što ima plastične ležaljke ispred. Nažalost, još prošle godine je bio popustio sa kvalitetom hrane, za desatak dana mi tamo dolazi neko društvo pa ću ipak da ga ponovo overim.

Link to comment

meni je porto montenegro odlican! a bice jos bolji!nije da jos uvek ima nekog sadrzaja osim par restorana i fickara, ali sam ambijent je prilicno lep. doduse, ne verujem da bi nam dali da u kesama iz supermarketa donesemo svoju cugu i da cugarimo na dokovima (kao sto obicno radimo u kotoru, budvi, dubrovniku...), premda su sad ti dokovi najlepsi u ovom delu sveta. ja se i zdruzila sa jahtdzijama pa izlazili u disko da se zevzecimo.inace, jedan od najlepsih dana na svetu mi je bio kad sam posla sa starim prijateljima iz detinjstva na ribarskom brodu do plave spilje i zanjica. nema lepse boje vode na celom jadranu nego u plavoj spilji, a isla da vidim i tvrdjavu na arzi. sto su je zamandalili da ne moze da se udje? prvi put u zivotu nisam stigla ubudvu, a ni u maine. cool.gif veceras je bokeljska noc.

Link to comment

ja moram da primetim da se u cg usluga (tj. servis) prilicno popravila, u odnosu na vreme kada sam poslednji put tamo bio (tivat 1989). :D za 7 dana nisam naleteo ni na jednu neljubaznu osobu u vidu prodavacice tj. prodavca, jedino smo jednom u restoranu malo duze nego obicno cekali da stigne orada, koja je bila odlicna, ali i poskupa

Edited by Parsons
Link to comment

miloglede, pomislila sam nekoliko puta na tebe. izmedju ostalog i kad smo krenuli na taj brodic kojim treba da se vozimo citavih sat i po (doduse, na 40 stepeni) a prethodno u supermarketu kupili 30 velikih limenki piva za sedam osoba. ja uspela jedno da kaliram jer sam se naklatila napred na provu i ispala mi limenka u more kad su naleteli talasi. al sve mislim kako bi i milogledu bilo lepo sa mnom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...