Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Parola: Pokreni se! nećeš se pokajati :s_w:[Prijatno!
Ranije je bio kao neki planinarski dom. Ima li sad nesto tamo? Edited by bergasa19
Link to comment
sta je ovo, mozda zlijebi? ili kameno?(mislim na krov :D )
Žlijebi naravno. Kako da stignem do Prijevora, kažu da ga treba obići, ne mogu da ga nađem na mojoj mapi? Ima prevoz, ali hoću pešice.
Link to comment
Ranije je bio kao neki planinarski dom. Ima li sad nesto tamo?
Axa, ima, u letnjim mesecima...a može i šator da se razapne, plaća se neki iznos, to bi bilo zanimljivo probati... ja se obično pridružim ovim jednodnevnim pešačkim turama, prevezu do nekog odredišta busom i tu čekaju dok se lipsani vratimo predveče i nazad busom. Svakako treba vodič ili neko ko zna teritoriju, inače sami u šetanciju, ni pod razno.
Link to comment
Axa, ima, u letnjim mesecima...a može i šator da se razapne, plaća se neki iznos, to bi bilo zanimljivo probati... ja se obično pridružim ovim jednodnevnim pešačkim turama, prevezu do nekog odredišta busom i tu čekaju dok se lipsani vratimo predveče i nazad busom. Svakako treba vodič ili neko ko zna teritoriju, inače sami u šetanciju, ni pod razno.
Kao klinac najmanje 2 meseca sam provodio na Zabljaku i okolini. Isao sam i kasnije, ali u zadnjih nekoliko godina nisam bio. Izgubio sam maturski rad koji se zvao "Durmitor prirodne lepote i uslovi za razvoj turizma". Edited by bergasa19
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...