Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

btw, ako imaš vremena, stani i uberi malo...
Jesu li to divlje (šumske) maline?Bože, bože, to ima 200x jaču aromu nego pitome. Savršenstvo ukusa. Edited by halloween
Link to comment

nije precerana, imas i one proplanke, meni su fenomenalni.prije ulaska u zabljak, recimo.centar zabljaka je jako nesredjen, sto je steta. barem fasade da se srede... i samo da dodam, more je precijenjeno

Edited by morgana
Link to comment
Jesu li to divlje (šumske) maline?Bože, bože, to ima 200x jaču aromu nego pitome. Savršenstvo ukusa.
maline i borovnice i nešto malo jagoda...3 sata branja, 20 tegli slatkog. :wub:
Link to comment
maline i borovnice i nešto malo jagoda...3 sata branja, 20 tegli slatkog. :wub:
au divota.dok sam bio klinac, brali neke pupavce, triput manje od divljih jagoda. tri sata za jednu teglu. jos uvek me bole ledja.
Link to comment
au divota.dok sam bio klinac, brali neke pupavce, triput manje od divljih jagoda. tri sata za jednu teglu. jos uvek me bole ledja.
Ne znam za pupavce, ja sam u detinjstvu viđala jagode pucavice. Isto su divlje, sitnije, belo-žute više nego crvene, manje ukusne od klasičnih šumskih jagoda. Edited by halloween
Link to comment
Ne znam za pupavce, ja sam u detinjstvu viđala jagode pucavice. Isto su divlje, sitnije, belo-žute više nego crvene, manje ukusne od klasičnih šumskih jagoda.
zamalo da me dovedes u nedoumicu, zbog toga sto pupavci pucaju kad ih otkines s peteljke, al' izgleda da neko iz babinog kraja, ko ih je krstio nije mogao da izgovori dva puta c u jednoj reci.e da, pupavci su crveni i slatki.
Link to comment

Od sutra počinje pravo vreme za boravak na CG primorju. Nevera je sprala svu prljavštinu, đubre, smrad, plastične zvučnike, lošu muziku sa obale, Danilušku takođe. Sutra se vreme prolepšava, počinje pravi odmor.

Link to comment

Mrzi me sad da kačim fotke. Solarne ćelije itd., nije naivno, dolazi 250 zvanica iz Podgorice na otvaranje, verovatatno će biti reportaža na RTCG, crkli dabogda. Većeras, međutim, čujem od jednog od momaka da se kasni nedelju dana, ukoliko mi se raziđe ekipa odoh gore da vidim šta se dešava, pre nego što se sva ta stoka pojavi. Kako god, prenoćiću bar jednu noć gore ove godine.edit: mada već vidim da će mi drugi dom na Orjen sedlu ubuduće biti favorit.

Edited by Anonymous
Link to comment
Mrzi me sad da kačim fotke. Solarne ćelije itd., nije naivno, dolazi 250 zvanica iz Podgorice na otvaranje, verovatatno će biti reportaža na RTCG, crkli dabogda. Većeras, međutim, čujem od jednog od momaka da se kasni nedelju dana, ukoliko mi se raziđe ekipa odoh gore da vidim šta se dešava, pre nego što se sva ta stoka pojavi. Kako god, prenoćiću bar jednu noć gore ove godine.
otvaranje ce biti medijski ispraceno sasvim sigurnoiskreno se nadam da nece otvoriti redovnu helikoptersku liniju podgorica-vratloja idem za vikend gore, ako budem imala vremena
edit: mada već vidim da će mi drugi dom na Orjen sedlu ubuduće biti favorit.
:Dkasni se (tj otvaranje ce biti pomjereno) zbog najavljenog loseg vremenam, ako sam dobro shvatila Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...