Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Igalo je ove godine kao Guča. Od predvečerja je nemoguće proći šetalištem, šabanski kafići sa lejzi begovima i plesačicama u tangama urlaju big time.
+1.Igalo je definitivno more pravljeno po meri 1 Srbina. Plitko, da se gedža koji n'ume da pliva slučajno ne udavi, a ima i lekovito blato da maže na krsta i leči išijas. Ja da sam Milo, ladno bi to parče obale od ušća Sutorine do ulaza na Pet danica prodao Srbiji za 5 užičkih lepinja sa kajmakom i flašu Knjaza Miloša.
Link to comment

na travelu reportaza o cg. naravno, o hnovom nista. kao sto nece biti ni u putopisu koji radi rai (zaboravih kako se zove emisija, prati dvoje motociklista koji se vozikaju kojekude).(ovo pominjem kao sliku o dometima lokalnog turizma)

Edited by morgana
Link to comment
na travelu reportaza o cg. naravno, o hnovom nista. kao sto nece biti ni u putopisu koji radi rai (zaboravih kako se zove emisija, prati dvoje motociklista koji se vozikaju kojekude).(ovo pominjem kao sliku o dometima lokalnog turizma)
A da vi prvo rešite problem restrikcije struje usred turističke sezone, pa onda da se sekirate što vas nema na travel channel?
Link to comment

ajde :oa nije ti zapalo ovo za oko:

na travelu reportaza o cg. naravno, o hnovom nista. kao sto nece biti ni u putopisu koji radi rai (zaboravih kako se zove emisija, prati dvoje motociklista koji se vozikaju kojekude).(ovo pominjem kao sliku o dometima lokalnog turizma)
Edited by morgana
Link to comment
ajde :oa nije ti zapalo ovo za oko:
Ja sam na nežan način pokušao da ti saopštim da je za vas bolje što su vas preskočili ali to do tebe ne dopire...Zamisli da su prilog o HN započeli rečima: "danas su u HN, kao i pre 40 godina, restrikcije struje u turističkoj sezoni"?
Link to comment

vidji, ne zajebavaj me. pa upravo sam ti boldovala da je to sto hn nema u tim reportazama slika hn turizma. zamisli se malo nad tim.tako reci, slazem se sa tobom, ali tebi se svadja pa to kao ne primjecujes.ne znam na kakve restrikcije mislis, valjda kvar (na toploj, pretpostavljam) ? svodi se na isto, doduse.

Edited by morgana
Link to comment

aj okacite neke lepe slike. zanima me taj durmitor, za njega je moj pokojni (bar se nadam) profan geografije stalno vikao da je 2. najljepse mesto na svetu, odma iza jeloustona, mirnog mesta za odmor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...