Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Da, poskok. Slavim već drugi dan, poslaće me stočnim vagonom za Beograd.
Bravo za fotku. Živinče izgleda zaista reprezentativno.Nisi ga valjda nagazio, pa te napao? Ili sam ja sretala sve neke miroljubive poskoke, pa nisam ni pomišljalada bi me neki ugrozio, ako ga "ispoštujem" dok ide svojim putem.
Link to comment
Bravo za fotku. Živinče izgleda zaista reprezentativno.Nisi ga valjda nagazio, pa te napao? Ili sam ja sretala sve neke miroljubive poskoke, pa nisam ni pomišljalada bi me neki ugrozio, ako ga "ispoštujem" dok ide svojim putem.
Poskok jeste miroljubiv i neće napasti dok mu se previše ne približiš. Greška je bila moja, hodao, zablenuo se u daljinu (to nikako ne treba raditi u onom kršu) i prišao mu na oko deset santimetara, normalno je da će da se brani. Inače se sklanjaju, ali ne treba im brzo prilaziti.
Link to comment
@morganaKo vam je ova lokalna, ćelava parodija na fašistu, šeta se Danicama s dogom argentinom i pratnjom od desetak majmuna, nije ga bilo ranije?
neam ti pojma, al nije ni cudo posto sam u posljednjih 10 dana 3x izisla iz kuce. ona magnolija pod ceradom u nautici pocela da se susi, carski skroz, al vlasnik kaze da nece da skida kurton s drveta. fini mu je i gumeni travnati tepih koji je prostro preko prirodne trave, ko kad je mira markovic posjekla sve neka tamna drveta u tolstojevog i stavila vjestacka, al im je boja odisala svjezinom zelenog limuna.za ljubitelje grobalja preporucujem i ono na zlijebima.
Link to comment
jesil bila kod tome bankara?neam sad slike al okacicu kad mi budu pri ruci
ja sam bila samo na groblju kao takvom. pogled je strava, i do 37% bolji od onog sa zvinja, bar meni. zlijebi su bas zanimljivo seoce sa onim krovovima od cudnoslaganog kamena. bas bih mogla na pjesacku turu do tamo, kad se jednog dana razvedri.
Link to comment
  • 7 months later...

preneto sa avantura

grad Bar i s(j)everno od njega:p1000432h.jpgulcinj, solane ulcinjske, bojana (sigurno se mnogo bolje vidi kada nema izmaglice):p1000438.jpgi skadarsko jezero, albanija, prokletije (daleko se vidi i Maja Jezerce)p1000433fm.jpgia na kraju lađenje nogu u Sakadarskom jezeru na predivnoj plaži u Murićima:p1000450.jpg
mmmm Stolovi :wub:249216_10150201611631692_686821691_6980705_7673456_n.jpg250261_10150201611166692_686821691_6980698_2331076_n.jpg

Link to comment

ha, proradio topik :Donda da prebacim sa onog drugog crnogorskog:konobu na skveru sad drze bivsi vlasnici terineznam da je anonimus bio u terini prosle godine, naknadnim uvidom u topik sam utvrdila i sta je hvalio od jeladakle, preporuka, konoba skver, ispod sport kafealijepe su vam ove planincuge, jeste to iz aviona slikali? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...