Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Podcast

Featured Replies

Imaš na patreonu, 

Solo Galeba, priča sam sa sobom

  • Replies 1.1k
  • Views 122.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Sludge Factory
    Sludge Factory

    Najjace je sto je i u razgovoru pogresio pa ga je Peca ispravio, ali nije delovalo da se nesto naljutio.    Inace, imao je Peca ovde u Kragujevcu pre nekoliko godina jedan javni nastup na ne

  • Jimmy Kowalski
    Jimmy Kowalski

    Za voditelja nema vece pohvale nego kad impresioniras svog gosta. Pripremajuci se za razgovor sa Alexander Payneom na filmskom festivalu u Sarajevu Galeb je pogledao sve njegove filmove a ne samo posl

  • Ovo je Cirilica za hipstere, iste tema, ista sranja, isti "izvori", ista konspirologija, isto kafansko lupetanje, samo ga ovde ne valjaju matori bezbednjaci u odelkma i sa oktrivenim potkolenicama isp

Posted Images

Čita neke odlomke, kao što je u početku radio dok nije provalio da mu se gosti smaraju i gledaju u pod :D

Pravda za Galeba.

11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dobra je epizoda, ali kad bi Galeb imao samokontrolu da ne lupeta.
Videlo se da je i gostima neprijatno da ga ispravljaju i objašnjavaju mu...







... Shiit has hit the fan
 

Ne gledam baš svaki njegov podcast al nekad zna da bude manje naložen za lupetanje.

 

  • 2 weeks later...

Pisalo se o Neletu skoro.

 

Sutra valjda izlazi na YT njegovo gostovanje kod Galeba.

Edited by Milošica

Odlicno.

 

Verujem da brojni Galebovi i Neletovi fanovi na forumu ne mogu da docekaju da bude okacena epizoda..

gledao sinoć malo, dobri su. plus je galeb rekao da mu je dčssš jedan od najdražih albuma

Ovo mu je prvi ozbiljan pod bio u smislu pripreme, pre svega jer je doveo nekoga s kim se neće slagati po svim pitanjima  a zatim što se vidi da je istražio temu i pogurao Neleta dalje od njegovih uobičajenih govorancija (Andrić, domaće, antiglobalizam). 

Evo slušam, priča nešto Nele, Galeb ga prekine a Nele mrtav ozbiljan: "Ček ja da završim, pa ti onda".  Smešno mi bilo. :D

Pravim pauzu na 75min.

Drago mi je da nije izlapeo onoliko koliko mi se činilo ovih godina al mnogo je dosadan, doduše nekako je simpatično što ima toliko samopouzdanja i dalje. Možda bi bilo bolje da nisu pričali o muzici, ovaj drugi deo obećava interesantniju diskusiju.

Pravim pauzu na 75min.
Drago mi je da nije izlapeo onoliko koliko mi se činilo ovih godina al mnogo je dosadan, doduše nekako je simpatično što ima toliko samopouzdanja i dalje. Možda bi bilo bolje da nisu pričali o muzici, ovaj drugi deo obećava interesantniju diskusiju.
Meni je omiljena situacija[emoji769] kad je Nele gostovao na bosanskom N1 u Pressingu kod one budaletine.
I priča se o nekom incidentu, mislim da je promocija knjige, i voditelj melje melje...
Nele ga pušta i utvrdi se da ovaj nije bio na događaju.
I Nele krene da ga ispravlja oko faktografije, ovaj kao "nije bilo tako..", a Nele će:
Čekaj ti mene ispravljaš o događaju na kom sam bio, a nakom TI nisi prisustvovao!?!







... Shiit has hit the fan

Prevario sam se za drugi deo. Ista priča. 

Al Galeb što ne zna da sakrije emociju, 2/3 emisije je bio sa kiselim izrazom na licu :lolol:

 

Prevario sam se za drugi deo. Ista priča. 
Al Galeb što ne zna da sakrije emociju, 2/3 emisije je bio sa kiselim izrazom na licu [emoji38]ol:
 
A zašto sa "kiselim izrazom na licu"?
Njegov je podcast on bira goste?







... Shiit has hit the fan

35 minutes ago, Frank Pembleton said:

A zašto sa "kiselim izrazom na licu"?
Njegov je podcast on bira goste?







... Shiit has hit the fan
 

Valjda nije navikao na toliko neslaganja sa gostom do sada.

Ne znam što mene pitaš.

Valjda nije navikao na toliko neslaganja sa gostom do sada.
Ne znam što mene pitaš.
Pa ti kažeš da ne zna da sakrije emocije, i ima kiseo izraz lica...
No nebitno...







... Shiit has hit the fan

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.