March 19Mar 19 Drugarica cilja stan u bloku 9, starogradnja za renoviranje 3300 evra kvadrat. Kaze da je cena blizu toga svuda pa sto ne bi uzela negde gde je bar lep kraj.
March 19Mar 19 5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:to su one kockaste zgrade u nt?Ne, ovo su zgrade izmedju nikole tesle i mihajla pupina. Pored ulice gladnih. Ova konkretno ima 20 spratova tako da puca pogled na reku. Za sada Edit: ispravio ulice mozak mi prso Edited March 19Mar 19 by Shan Jan
March 20Mar 20 Završili su desnu strane ulice kojom se spušta sa B. Kose ka bazenu, ne moraju više autobusi da idu na autoput pa da se isključuju na Tošinom bunaru.
March 20Mar 20 On 19. 3. 2026. at 15:27, Shan Jan said:Drugarica cilja stan u bloku 9, starogradnja za renoviranje 3300 evra kvadrat. Kaze da je cena blizu toga svuda pa sto ne bi uzela negde gde je bar lep kraj.citam ovo za renoviranje 3300, koji kurac reko. stavljaj zareze!!koliko m2 ima?
March 20Mar 20 1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:citam ovo za renoviranje 3300, koji kurac reko. stavljaj zareze!!koliko m2 ima?50
March 21Mar 21 On 18. 3. 2026. at 22:26, Behemoth said:Neki dan su ponovo postavili crno-žute stubiće kod Shell pumpe u bloku 63 da bi sprečili majmune da voze trotoarom do improvizovanog parkinga kod podzemnog prolaza preko puta pijace. I iznenađujuće, ti stubići i dalje stoje, s obzirom da su prethodne isekli brusilicom posle drugog dana.E a malopre sam video da je ta parcela, bivši šahovski klub, gde su onomad hteli nešto da grade, pa čak i ogradili, ponovo obeležena, ovog puta čunjevima i trakom. Unutar trake u autu sede dva "čuvara", i čekaju da se pojave vlasnici malobrojnih preostalih automobila da ih odvezu sa parcele.Deluje da će ponovo da ograđuju i probaju da nešto tu rade, ali ovog puta sa policijom, žandarmima i batinašima.Izgleda da je u pitanju bilo snimanje.
Create an account or sign in to comment