January 28Jan 28 taj šareniš bi stvorio epi napad i ko onog koji nema problem te vrsteu velikom prostoru bi se to izgubilo
January 29Jan 29 imao sam nameru da ovde u selu kada sam lepio pločice u kupatilu uradim drukčije od uobičajenog.sada se pločice lepe jedna pored i jedna iznad druge. fugne su kao krst. ranije se lepilo smaknuto za pola pločice.nameravao sam da krenem s lepljenjem redom u krug kupatila pa da počnem novi red sa ostatkom poslednje pločice iz završenog reda. i tako, do vrha. pločice su jednobojne, bez šare pa sam mislio da bi bilo OK. neobično. no, žena je rekla da je to bez veze pa sam ih lepio uobičajeno. za kuhinju sam našao dva kvadrata pločica 15x15 sa talasastim ivicama, sa preovlađujućim plavim, oker i braon nijansama i random diskretno išarane tankim crnim linijama tako da liči na grančice. strašno su mi se dopale, svi su bili iznenađeni kako je dobro ispalo.
February 2Feb 2 Drugari imam mali stan od 40 kvadrata u kom zivim i mislim se da cimam majstora za hoblovanje parketa. Koliko je to komplikovano sa namestajem u stanu? Jel uopste izvodljivo?
February 2Feb 2 On 28. 1. 2026. at 23:27, Mr.Mxyzptlk said:jel vam se dopada ovo:. Mozda je pravo pitanje dopada li se tebi. Svi mi imamo svoje flomastere))) Licno, ja ovo ne bih nikad uradio. Akcentni zid, kontrast izmedju boja, u malom prostoru dodatno drobi ionako ogranicen prostor, menja i geometriju i proporcije, a ovako saren, jarki jos i priblizava zid. Drugo, na osnovu nekog iskustva svi ti akcentni zidovi , ne samo u kupatilu, pre ili kasnije dosade, a kupatilo je mesto gde zamena kosta onoliko. Zato je mozda najbolje, kad se bas hoce, koristiti vecne materijale koji nikad ne izlaze iz mode, ili uopste koristiti drugu fakturu, a jos bolje dekor ili tekstil... Njega uvek mozes da promenis sa malo novca... Iako je ovo render, rasveta je dobra. Dobrim osvecenjem svaki prostor mozes da napravis mnogo boljim.. I obrnuto... .
February 2Feb 2 1 hour ago, Shan Jan said:Drugari imam mali stan od 40 kvadrata u kom zivim i mislim se da cimam majstora za hoblovanje parketa. Koliko je to komplikovano sa namestajem u stanu? Jel uopste izvodljivo?veoma je komplikovanotrebao bi da kompletan pod na kome je parket koji hoćeš da hobluješ bude dostupan
February 2Feb 2 4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:veoma je komplikovanotrebao bi da kompletan pod na kome je parket koji hoćeš da hobluješ bude dostupanTako nesto sam i ja mislio. Posebno sto mi je mali stan i tesko je i prebacivati stvari ako bi se prebacivale u druge prostorije. Pretpostavljam da to onda ljudi rade kad odluce da ceo stan renoviraju, sve sa novim namestajem?
February 2Feb 2 tako jejedan od najpaklenijih poslova je očistiti stan(u kom je nameštaj) posle hoblovanja/lakiranjatu se prašina pojavljuje 3 meseca kasnije
February 2Feb 2 Ima ovih privremenih ostavnih prostora koji cak imaju i usluge da ti dodju i odnesu sve, cuvaju tipa par meseci i posle vrate...
Create an account or sign in to comment