February 4Feb 4 E hvala svima, ne ocekujem nikakvu cenu, nego da se ne akam sam da izbacujem ako ne mora.
February 4Feb 4 Just now, glibav said:Ne mogu da se setim za sta ali zvao sam neke koji rade reciklazu i ti nisu hteli da dolaze. Ne znam da li su to ti. Ja sam onaj sto je pre par godina nosio lekove sa isteklim rokom trajanja i trazio od apoteka da ih preuzmu, da ne bacam u smece ali niko nije hteo. Nosim stare telefone u yettel, konzerve u ideju, cep za hendikep, laptop pokvareni sam nosio negde da dam za reciklazu, hleb pored kante ako vec ne sameljem u prezle. Staklene flase i tegle delim po selu. A i dalje stvaram tone smeca, uzas.Nisu, te sam i ja prvo dobio a ovi su bili neki drugi. Nažalost, nema šansi da se setim ko su, sad sam i kopao po telefonu i ništa. Izvrti par brojeva koje izguglaš
February 4Feb 4 55 minutes ago, glibav said:Ne mogu da se setim za sta ali zvao sam neke koji rade reciklazu i ti nisu hteli da dolaze. Ne znam da li su to ti. Ja sam onaj sto je pre par godina nosio lekove sa isteklim rokom trajanja i trazio od apoteka da ih preuzmu, da ne bacam u smece ali niko nije hteo. Nosim stare telefone u yettel, konzerve u ideju, cep za hendikep, laptop pokvareni sam nosio negde da dam za reciklazu, hleb pored kante ako vec ne sameljem u prezle. Staklene flase i tegle delim po selu. A i dalje stvaram tone smeca, uzas.Gde da nosim raspalu elektroniku na reciklažu (računar, štampač, itd...)? Edited February 4Feb 4 by Ras
February 4Feb 4 2 minutes ago, Ras said:Gde da nosim raspalu elektroniku na reciklažu (računar, štampač, itd...)?Trenutno nigde, pre n godina su prihvatali ali trenutno ne odgovaraju na mailove i pozive. Jedino sto znam za sigurno je yettel koji prihvata stare telefone, slusalice i sl, mozda hoce i nesto krupnije da uzmu,bolje pozovi i pitaj. Oni su davali vaucere za svaki preuzet uredjaj.
February 4Feb 4 3 hours ago, General Melchett said:Ima neko preporuku za nekog ko odnosi stare veš mašine? Da li dođu na gajbu, jel se nešto plaća? Vidim ima nekih koji nude i otkup po KP:061/2772473, pre godinu i po dana dosli, otkacili ste je trebalo i odneli. Bez otkupa. Beograd je pitanju (novi Bgd)
February 4Feb 4 Kupatilo gotovo, majstor otiso.Pločice nisu postavljene bas idealno ali tako je kako je. Najviše mi smeta sto se bas ko za inat pločica sa fabričkom mrljom našla na najvidljivijim mestu, tu popravke nema.Druga zamerka crevo tuša postavljeno nisko, ne mogu da ga dignem iznad glave. Moram da se raspitam da li prave duza. Trece, daska od wc šolje ne može da se spusti do kraja, tu cu vec da zovem prodavnicu gde sam kupila.I tako… sad ribanje, ribanje… cela kuća mi je kamenolom
February 5Feb 5 Imali ste plocica taman na komad knap tako da nije mogao postaviti neku drugu bez greske?
February 6Feb 6 On 4. 2. 2026. at 13:03, General Melchett said:Ima neko preporuku za nekog ko odnosi stare veš mašine? Da li dođu na gajbu, jel se nešto plaća? Vidim ima nekih koji nude i otkup po KP:Ja sam zvao Reto Centar. Svaki put su bili korektni. Ne znam da li još uvek rade, poslednji put su dolazili pre nekoliko godina.
February 6Feb 6 Ima onih kombija sto prolaze i pustaju na razglas Skupljamo staro gvozdje, stare sporete, akumulatore, ves masine i ostale sekundarne sirovine. Cistimo dvorista, podrume, supe i odnosimo nepotrebne stvari
February 7Feb 7 On 5. 2. 2026. at 18:58, Paul Gompitz said:Imali ste plocica taman na komad knap tako da nije mogao postaviti neku drugu bez greske?Ma kakvi, ostalo onoliko, mogao je da bira. Verujem da je redjao kako mu koja ide na ruku i da nije ni primetio. Nema razloga da bude namerno.Kupili smo duže crevo za tus, taj problem je lako rešen
February 8Feb 8 meni od oktobra prošle godine svaki vikend radni. kačio kuhinju kod keve, instalirao rasvetu, instalirao slavine, formirao nameštaj... kod sebe stavljao izolaciju na prozore, malterisao deo zida, gletovao gde je trebalo evo sad i krečim. čeka me još rasveta, zamena prekidača i utičnica, kao i pun kamion nameštaja iz jyska za formiranje.jedino sam platio majstora za hoblovanje parketa.pitala me kasirka u uradi sam:-već krenuo moleraj?-za onog ko se selio zimi - krenuo.
Create an account or sign in to comment