Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

E taj rad! Idem kod njih da vidim sta sve imaju, kazu fonom od otprilike 3e kvadrat za sjajne jednobojne u milijun nijansi, do valjda 20tak za neke fol karbon, metalik, hrom i slicne munje...

Link to comment
E taj rad! Idem kod njih da vidim sta sve imaju, kazu fonom od otprilike 3e kvadrat za sjajne jednobojne u milijun nijansi, do valjda 20tak za neke fol karbon, metalik, hrom i slicne munje...
Ajde pa javi sta si nasao...
Link to comment

Treba mi savet vezano za dve stvari.Polupao sam novi, keramicki, skupi tiganj, tj. odvalila mu se drska. Deluje mi da tu nista nije slomljeno vec da je samo odvaljeno, odlepljeno sa spojnog mesta drske i tiganja. Razmisljam da uzmem neki dvokomponentni lepak pa da probam da zalepim. Da li je to moguce uraditi uopste ili da batalim i kupim novi?Druga stvar. Ispod sudopere mi kaplje povremeno od alternativnog odvoda (ono manje crevo sto ide od vrha sudopere). Pokusavao sam to da pritegnem ali ne vredi. Neki predlog kako da zaustavim kapljanje?

Link to comment
predihtuj, sto bi se reklo pusti majstora, locktitenego kako uopste dospes do preliva?
Ne dospem do preliva, nego povremeno dok "se sudovi peru" voda prska i uleti u preliv pa ide tim tanjim crevom. Probacu definitivno sa silikonom, ali iskljucivo za pukotine i rupe :)
Link to comment
Ne dospem do preliva, nego povremeno dok "se sudovi peru" voda prska i uleti u preliv pa ide tim tanjim crevom. Probacu definitivno sa silikonom, ali iskljucivo za pukotine i rupe :)
Proveri da li kaplje iz cevi ili na spoju, moguće je da se sliva niz cev, da na spoju sa sudoperom ne dihtuje dobro, nekad i kondenzovana voda pravi problem, izgleda kao da kaplje iz instalacije odnosno odvoda. Prvo dijagnoza pa operacija.
Link to comment
Zna li neko dobrog električara da mi preporuči? Sitnice su u pitanju ali ne bih petljala sama oko struje.
možda je kasno alielektričar Mića064/1601407
Link to comment
nemoj stavljati silikon, malo kudelje bi trebalo da reši problem, ako curi na spoju
Kad smo kod kudelje, jel ima da se kupi , meni uvek radila posao bolje od onih belih tracica...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...