Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Ako mene pitaš: juče smo lokalizovali kvar i morali da prekinemo zbog kućnog reda.Jutros smo zamenili cev i sada čekam da se zid prosuši da bi počeli sa malterisanjem i lepljenjem pločica.Majstor kaže da bi prekosutra mogao da malteriše, a dan kasnije i da lepi pločice. Mislim da će biti izvodljivo, sve se brzo suši ovih dana. Osim toga, skoro sav stari malter koji je bio natopljen je olupan. Nema tu gipsa iza, samo beton.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Počele su u par dana da mi se kvare silne stvari po kući, prvo jedna brava, pa druga brava na kapijama od dvorišta, sad jednu ne mogu da otključam, a drugu da zaključam. Zatim eksplodiralo grlo na fenjeru iznad vrata, pa izgoreo kabl od veš mašine, još svašta nešto tipa utikač koji varniči, daljinac koji mora da se dirka u g tačku dok biraš drugom kanale, i mnogo toga raznog

Link to comment

Crkli su mi lageri na ves masini (Candy stara desetak godina), zvao serviz - traze 15 - 18 hiljada dinara za popravku jer "moraju da prevezu masinu kod njih, potpuno je rastave, urade generalku a zatim ponovo sastave" ... te se pitam (mozda nije pravi topik?) koju masinu (brend) da kupim, jer mi se ne isplati da ovu popravljam?Za koje je najbolji/najpovoljniji servis, koje imaju najbolji odnos kvalitet-cena etc.

Link to comment
Crkli su mi lageri na ves masini (Candy stara desetak godina), zvao serviz - traze 15 - 18 hiljada dinara za popravku jer "moraju da prevezu masinu kod njih, potpuno je rastave, urade generalku a zatim ponovo sastave" ... te se pitam (mozda nije pravi topik?) koju masinu (brend) da kupim, jer mi se ne isplati da ovu popravljam?Za koje je najbolji/najpovoljniji servis, koje imaju najbolji odnos kvalitet-cena etc.
candy je gorenjeako su lageri zvuk kao voz da prolazi, mene kostala popravka 4hiljade sa dolaskom.i predlazem kupi gorenjegarancija 5 godina, solidan servis, a i ne kvari se bas mnogododuse sad mi zveknuo aspirator, al' ima jos nekoliko meseci do 5 godina
Link to comment

i ja sam za gorenje s 5 godina garancije. u pet godina su mi promenili apsolutno sve na masini, osim motora i bubnja. servis brz i pouzdan. jedino ne znam da l je normalno da se masini sve to pokvari za 5 godina, il je bilo do mene, sto sam maltretirala masinu prepunjavanjem. moja mater ima bosovu masinu za ves staru 12 godina koja radi ko zmaj, bez ijednog poziva servisu. mozda bos s 2 godine garancije? a vidim da je samsung u ofanzivi. na frizidere daju 10 godina garancije. poglej kako je s masinama.

Link to comment

zajebi gorenje, dvaput nedeljno mi zena jebe sve po spisku sto sam kupio to govno. prva stvar koja se desila je da guma nije bila dobro stavljena oko bubnja pa se odeca tu zavlacila i cepala. evo sad non stop uzima vodu

Link to comment

ja sam prepun skepse 2003. kupio onaj ariston INDESIT sto kao ima i neku susilicu u sebi, masina se prvi put pokvarila pre mesec dana i to tako sto moja zena za ovih 9 godina nije provalila gde i kako se skida filter da se ocisti. tako da je majstor nasao mrtve ljude i zivotinje tamo. ne znam sta je bilo riknulo ali mislim da je sve kostalo oko 4000 din..... tako da je masina sto se pouzdanosti tice super

Edited by gazza1
Link to comment

sve nešto mislim da nema tu pouzdane preporuke, ja sam recimo imao jako loše iskustvo sa ariston i posle indesit mašinamasada sam na virpulu što se tiče bele tehnike i nemam primedbe ni na frižider, veš mašinu, sudo mašinue sad, da li je do njih, ili sam imao sreću, 'bem li ga

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...