Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

nisam stigla da se zahvalim Mancunianki na preporuci za električara. Stvarno super lik, nije ni skupo bilo.uglavnom 'operiše' po Zemunu i NBGD tako da ako nekome treba, neka se javi na PM meni ili Manc.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    523

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    409

Mi skoro pazarili ovaj:http://www.tehnomanija.rs/usisivaci_579/samsung-usisivac-vcu-3350---proveriti-jer-je-dodato-c.htmlTražio sam usisivač koji neću morati crevom da teglim. Pored toga, + strana je i ova posuda za prašinu - bez klasičnog filtera.Na - strani je svakako to što je usisni deo prilično glomazan pa nema "zavirivanja" ispod nekih komada nameštaja. Ipak, postoji mogućnost prilaza crevom i nastavkom, mada je crevo dosta kratko ako se koristi na taj način.Bilo kako bilo - zadovoljni smo.

Link to comment
Hvala! :) 140W? I "vuce" dobro?Ovaj oblik ne odgovara. Ima dosta mesta za zavirivanje... Jbt teze kupiti usisivac nego tv...
definitivno. problem, a nereshiv, sa tim mashinama svim po kuci je sto plastika i te periferije tipa tasteri i nastavci propadaju ubrzano, kao da treba da se razgrade u prirodi za 2-4 godine <_<. sta ti je prioritet? mi nemamo tepihe ni machke, a djeca mrve kao papagaji, ovaj (http://www.tehnomani...vcm-1401-r.html) se pokazao kao prihvatljiv, s tim sto je josh bio na nekoj akciji u starom novom merkatoru, pa se nametnuo. mada je cheznous sushtina da bude maljenki i lagan, da moze da se isuche in nou tajm, bez sad nekog preteranog tepretisanja. ima kesu, ali josh nisam uspela da shvatim kakvu tachno i gde da kupujem rezervne, ali pijachne za neki drugi mogu da se 'skroje' relativno lako (ja ne volim tu komoru sto se prazni, dok ispraznim komoru, mogu komotno da pochnem ispochetka. mozebit i da je predrasuda, al zivot me skrenuo na ovu stranu).mislim da ne gubish vreme mnogo oko toga, nego uzmi neki koji ti pasuje po nekom kriterijumu za min djaba kinte, i tako ce da rikne za 3-5 godina, kojigod.a ima i tih sf boshova, od dvocifreno k dinara, kazu da jedu zivu decu, ali to je za plemstvo, neje za nas <_< Edited by thermal bug
Link to comment

Ma i ovo govno (da prostite) smo platili pristojno, navukli me sa: hepa, nano, silver, trt-mrt, filterima...Ali game over taman posle isteka garancije... Sad nisam pametan... Dobro, to je standardno...

Link to comment
Hvala! :) 140W? I "vuce" dobro?Ovaj oblik ne odgovara. Ima dosta mesta za zavirivanje... Jbt teze kupiti usisivac nego tv...
Hm 1.800W je "snaga", a 140W je "usisna snaga".Nema veze s vezom, ali ovaj model ima rotirajuću četku na usisnom delu, sa podešavanjem visine usisnog dela.Sa parketa na maloj visini usisavanja skuplja sve, sa tepiha takođe. "High carpet" je najviša pozicija, a sa nekom srednjom postižem da ova rotirajuća četka skuplja mrve i istovremeno "lupa" po tepihu tako da se i prašina usisa lako.Nema nikakvih fensi-šmensi gedžeta (tastera, dugmića, potenciometara) - samo on-off old school prekidač i kabl koji se ručno uvija.
Link to comment

ja već par godina imam neki samsung sa čašom na šipki pre creveta koja prikuplja grubu prašinu a fina ide u neki filter iz milion delova pa onda sledi kesa. pokazao se dobrim a koštao je u dinar isto kao samsung laserski štampač (kućna varijanta)

Link to comment

kaj je to? centralna instalacija, arhiusisivach? :oprvo da srushi kucicu :lolol:da li ima daljinski ili mora da silazi u podrum da pali i gasi? di zive zohari, shtakori i mravi ^_^(prashtajte, gledam rvacki teleshop)

Edited by thermal bug
Link to comment

Meni je usisivac jedna od glupljih i nikad dovoljno usavrsenih ljudskih ideja. Ne mrzi me da svakodnevno lastim parket bez tepiha, samo da ne bih delio prostor sa prasinom koju dize usisivac.p.s. To me, naravno, nije sprecilo da pre pet-sest godina pazarim neki predimenzionisani Karcher na vodu, koji svaki put usisava kao da ce usisati parket, armaturu, temelj, mosti sv.Save i rimsko groblje ispod

Link to comment
predimenzionisani Karcher na vodu, koji svaki put usisava kao da ce usisati parket, armaturu, temelj, mosti sv.Save i rimsko groblje ispod
imam i ja isti takav..ali je meni akcenat na predimenzionirani..zovem ga artu-ditu i užasno me mrzi da ga izvlačim svaki put kada treba pa samim tim i usisavamo sve redje..i redje..
Link to comment

Kako se "natiču" plastične vodovodne cevi? Imam takve izvode (neaktivne) i hteo bih da instaliram sudoperu u potkrovlju. Sad, treba da vežem metalne dovode slavine za te izvode, a numem jer nisu klasični metalni kakve sam uvek spajao. Treba li poseban alat za to? Poseban majstor? Posebne pare? Pravim kuhinju štapom i kanapom pa pokušavam da odradim piroćanski :o

Link to comment
00002.png
Meni ovo super, ima na VMA u celoj zgradi i deluje skroz svemirski, čistačice šetaju naokolo sa crevom, ubadaju u podni šteker i usisavaju.Lepote planske gradnje. :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...