Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Sto mi ne rekoste da treba da cekam do penzije da se bizon stegne? :)
Veeelike su šanse da će varilac da pecne taj komad za šraf... Epoksi? Dvokomponentni 5-minutni Bison je oko 300 kinti po farbarama...
bi400005_bison_epoxy_5_min__55606.jpg <_<
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Nisu imali taj. Bio ovaj od 520 i neki brzi za 800+ (cini mi se da je pominjao sat ili dva) Nisam ni provalio koliko se ovaj sporo susi dok nisam stigao kuci.

Vreme respolozivo za rad je 1.5 sat. Spojite delove i snazno pritisnite skupa i tako ostavite 7 sati. Vreme stvrdnjavanja 24 sata
Samo nek on uhvati pa ne zalim sto ga cekam 24h :)Ove druge sitnice sto sam lepio u istom cugu mi vec sad deluju posteno zalepljenje.Na ovom sto sam ga uzeo pise "super strong" Sto je brzo to je i kuso :D
Link to comment

Sveze vesti o famoznom srafuBison nije nista uradio. Onako mala kapljica (nisam smeo vise da ne ode gde ne treba) je napravila slabasnu vezu koja je odmah pukla.Dok sam se ja vozao na drugoj bicikli naleteo mi je prijatelj i izvadio ovaj prokleti sraf sa moje :) Izvadio ga je tako sto ga je zasekao turpijom pa nekako odvrnuo sa sve onim patrljkom unutra. Sad cu lepo da stavim novi sraf i resen problem :)Hvala svima na paznji i konstruktivnim savetima.

Link to comment

pa ako ga je zaturpijao onda je neki šrafciger princip. iznenađujuće je da je glupi imbus pukao a kada je poslužio kao glava šarafa pružio je dosta otpora da šaraf izađe.whatever, problem rešen, mi se dopisivali par dana i tako, idu dani.

Link to comment

Imbus je pukao ali patrljak i dalje stoji unutra postojano kano klisurina. Zaturpijao je sam sraf pa ga je nekako odvrnuo. Posle sam probao da mlatim onim srafom po betonu da vidim da li ce ono cudo ispasti ali nema sanse.Moracu da ga posaljem Miretu da pokusa da ga probusi :)

Link to comment
cime da skinem danicu draskovic sa ulaznih vrata zgrade? neverovatno jak lepak, ne moz ni da se ogrebe, ni da se spere...
Aceton uglavnom razbija te stvari.Nakvasiti, malo sačekati i ostrugati.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...