Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Kad smo kod kudelje, jel ima da se kupi , meni uvek radila posao bolje od onih belih tracica...
Za sada vrsi posao kudelja. Ja sam kupio u Pozeskoj na Banovom brdu, u trznom centru preko puta pumpe.
Link to comment

Zna li neko nekog ko radi emajliranje kade ili kako se to vec kaze? Imam kadu ali je podosta starija od mene i dosta se ofucala pa bih da je "renoviram" a znam da se neki majstori bave time : )

Link to comment

cenim da kudelju valjaju na buvljakukako se stavlja na lozu™ odvojiš jako malo 5-6 končića, možda i manje, pljucneš na kažiprst i palac pa je uviješ, i onda takvu uviješ oko loze i zašrafišmeni ta teflon traka uvek delovala kao prevara

Link to comment
Zna li neko nekog ko radi emajliranje kade ili kako se to vec kaze? Imam kadu ali je podosta starija od mene i dosta se ofucala pa bih da je "renoviram" a znam da se neki majstori bave time : )
http://eko-kada.co.rs/usluge/plastificiranje.htmlne znam da li je baš ova firma u pitanju ali taj 'proces' je odradila moja svekrva i kada je tako dobro ispala da sam ja mislila da je nova kad sam je videla. stvarno je rezultat odličan.
Link to comment
http://eko-kada.co.r...ificiranje.htmlne znam da li je baš ova firma u pitanju ali taj 'proces' je odradila moja svekrva i kada je tako dobro ispala da sam ja mislila da je nova kad sam je videla. stvarno je rezultat odličan.
hvala, bacila sam pogled, a onda jos malo potrazila po netu, sad makar znam sta je sve u ponudi i ko to sve radi i koje su ~ cene
Link to comment

Neki se ovde secaju mojih Tantalovih muka da izvadim polomljeni vrh imbus kljuca iz srafa na volanu moje bicikle. Danas uzmem drugi kljuc iz istog seta da dotegnem drzac za flasicu i on pukne na isti nacin kao i onaj prvi. :frust:Kinezi :0.6:

Link to comment

Pobegne mi prekjuce bus i udjem u kinesku radnju da ubijem vreme, i kupim komplet gedora/imbusa/nastavaka za shrafciger.Izadjem napolje, cekam bus, gledam ono u ruci i setim se tebe i tvog bajsa :lolol:Da si mi pao na pamet ranije, ne bi se otvorio 280 dinara za sega mega komplet ^_^

Link to comment
Neki se ovde secaju mojih Tantalovih muka da izvadim polomljeni vrh imbus kljuca iz srafa na volanu moje bicikle. Danas uzmem drugi kljuc iz istog seta da dotegnem drzac za flasicu i on pukne na isti nacin kao i onaj prvi. :frust:Kinezi :0.6:
Ti se zajebavaš ;) Što si opet zavrtao sa tim krajem na kom je kuglica ?Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Mislio sam nece grom u koprive (x2) :)Potpuno nebitan sraf ovaj put. Sad bih verovatno mogao klestima da ga odvrnem i stavim drugi da mi uopste smeta.Pre cele guzve sa pucanjem sam sa jednim od tih kljuceva odvrtao i zavrtao menjac bez ikakvih problema tako da nisu bas svi krsh.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...