Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Drage zene, sa zaljenjem vas obavestavam da se moje farbanje u plavo zavrsilo neuspehom :(
A jel si baš nestrpljiva da to bude sad i oma, ili bi mogla da preživiš prelazak koji traje nekoliko meseci, bez specijalnih skidača, blanširanja i sličnog?Ja sam tako svojevremeno uradila od tamno braon do svetlo crvene / narandžaste / irsko crvene / bakarne / jesenje / kako god se tačno zove, kosa od pola metra, bez šišanja.
Link to comment
A jel si baš nestrpljiva da to bude sad i oma, ili bi mogla da preživiš prelazak koji traje nekoliko meseci, bez specijalnih skidača, blanširanja i sličnog?Ja sam tako svojevremeno uradila od tamno braon do svetlo crvene / narandžaste / irsko crvene / bakarne / jesenje / kako god se tačno zove, kosa od pola metra, bez šišanja.
Nisam nestrpljiva. Jel tvoja tamno braon bila prirodna tamno braon? Mislim da je to kljucno pitanje. Moj problem je sto na jednom delu kose (koji ustvari uopste nisu krajevi, pogresno sam napisala u proslom postu) imam ostatke tamne farbe koja je, po misljenju mog frizera, suvise tamna da bi se preko nje farbalo u plavo. Ja ustvari uopste nisam daleko od plave, ali bez skidanja tih tamnih ostataka ne mogu u svetlije a da ne bude skroz sareno i neujednaceno. Vec sad se vidi razlika izmedju tamnijeg i svetlijeg dela i nervira me, mislim da cu morati da skidam boju sledeci put..

401603_2620052854536_1051600197_2732529_1877140874_n.jpg

Edited by sailorman
Link to comment
Jel tvoja tamno braon bila prirodna tamno braon?
Najn :D u tome je i štos.Inače ako te nervira neujednačenost onda možda ipak bolje ne tako, pošto jedno vreme mora da bude malo neujednačena + neki kao pramenovi.A na kraju krajeva zaista, zašto uopšte oćeš da se prefarbaš?Crvena je :thumbsup:
Link to comment
u salonu u kome nisam bila...
bila! dobro je, mada sam samo sitnicu radila. krupnica je kosa, to nisam kod njih. napravljena mi je punđa skroz normalna, kao nije-to-nameštano-takva-sam-ja-prirodno, baš kako volim. sad ću da se slikam pa ako uspe okačiću.ed. kao uspelo, mobom.Fotografija0093.jpg Edited by uliks
Link to comment
  • 2 weeks later...
Isis, na Zvezdari rade to senčenje kose slobodnom rukom u salonu u kome nisam bila, ali hvale ga po više osnova one koje jesu.
Bila sam ja sinoć. Videla sam kako ti je uradila punđu, pa potrčala da se ošišam. Pustila sam je da uradi šta ona misli. Otfikarila mi je šiške, smešna sam sama sebi- samo još da stavim na leđa torbu sa mačjim očima, naočare i protezu. Sve fino, još u komšiluku, ali nešto mi ne pasuje kako treba. Baš bih volela da imam stalnog frizera, međutim- ne ide. Otkako je Lale zatvorio salon u Golsvortijevoj, potucam se od nemila do nedraga. Pitam se da li je živ.Bio i jedan muški klijent na kozmetičkom tretmanu, koji je naglasio da je zbunjen jer dolazi u salon koji se zove Womanizer, hihihihi!
Link to comment
Bila sam ja sinoć. Videla sam kako ti je uradila punđu, pa potrčala da se ošišam. Pustila sam je da uradi šta ona misli. Otfikarila mi je šiške, smešna sam sama sebi- samo još da stavim na leđa torbu sa mačjim očima, naočare i protezu. Sve fino, još u komšiluku, ali nešto mi ne pasuje kako treba. Baš bih volela da imam stalnog frizera, međutim- ne ide. Otkako je Lale zatvorio salon u Golsvortijevoj, potucam se od nemila do nedraga. Pitam se da li je živ.Bio i jedan muški klijent na kozmetičkom tretmanu, koji je naglasio da je zbunjen jer dolazi u salon koji se zove Womanizer, hihihihi!
žao mi je, zaista. pogrešno si me razumela, moja greška - bila sam opet nejasna. kratko i jasno: bila sam i drugi put tamo (lice, ne kosa)čisto da potvrdim ono što sam pomislila posle prvog odlaska i to je kraj što se tiče mog odlaženja kod njih, grozni su za moj ukus po svakom pitanju. džaba takozvane vip kartice i popusti.2012-01-152221.png
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

stavi plave pramenove, sprzi kosu, pokusaj visestruko i bezuspjesno da vratis prirodnu boju farbanjem, posalji sve u materinu, prestani da se farbas i cekaj da izrasteja sam tako :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...