Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

fala, necu da se prihranjujem, mislim da je ovo sezonsko mitarenje. al koliko opada...
hola.vidim kukanje o otpadaju kose u poslednjh mesec-dva, pa da doprinesem, valja se.avgust mi je bio hit života, da je potrajao otpala bi mi i glava, a ne samo kosa.ali kosa, ona je otpadala i otpadala i otpadala...unsure.gif onda sam je odsekla na kratko skroz.sad se kao smirilo (ili te kratke dlake ne uočavam), mada sam noćas sanjala horor san u kojem nervozno prolazim rukom kroz kosu (dugu, bujnu), i ona u pramenovima sa sve loknama (otkud meni jebene lokne?) ostaje u ruci.le oror, rečju. Edited by PointTaken
Link to comment

@adamI za kosu i za kožu (tzv.guščja koža, ekcem..) je arganovo ulje i lek i ukras posle kad se zaleči/izleči šta treba. Ima ga u prodaji i na malo u Beogradu, skupo jeste, ali toliko je i po svetu. Za spoljašnju upotrebu je lako, a za unutrašnju se ipak treba dogovoriti sa npr. dermatologom.To bi bilo kratko o leku, a o ulju kao ukrasu (nezi) sam ostavila sličicu proizvoda za kosu koji koristim na "wash and go" temi. Relativno nov proizvod, osnova su arganovo i laneno ulje. I to kupujem u Beogradu.

Edited by uliks
Link to comment
jesam gore napisala da se zato popije neposredno pred odlazak na spavanje?:)
izvinjavam se što sam previdela post, mora da je od umora...al eto, pošto smo neovisno 1 od druge to rekle, onda razlog više da nam se veruje :)
Link to comment
i posle koliko primetis efekat?meni nesto hitno treba, za sada nije frka jer sam imala kose otprilike za dve normalne zene, al vec pocinje da biva jako zabrinjavajuce.
prilicno brzo, posle nedelju do deset dana. inace i to je neki kompleks b vitamina plus nesto (kapsule), ali za razliku od, recimo, beviplexa zaista je pomoglo protiv opadanja, a nisam bila gladna.
Link to comment

ja pila dva dana. ta dva dana jela 17 puta i i dalje bila gladna. dok sam jela razmisljala sta cu posle da jedem. nije bilo kraja. ugojila se dve kile pa prestala.ako ces da pijes, pij nocu i to samo ako imas cvrst san. ne daj ti bobe da se probudis tako gladna :D

Link to comment

ma ja sam uzela da ih pijem zbog apetita :Da nastavila zbog koze i koseu avgustu sam, zahvaljujuci trovanju stomaka, sisla na idealnu tezinu, ali sam zadrzala naviku nejedenja malo duze no sto je trebalo, pa kao, za svaki slucaj da uzmem malo bea, da ne zavrsim u anoreksiji. i sad sam ok sa tezinom, a apetit mi je optimalan. ali pijem tablete vec valjda 20 dana. sta znam koliko da produzim, mozda do sezone rerne :D jer kad krene peceno ovo i ono, nema sanse da apetit ostane na normali.enivej, kod problema sa kozom i kosom treba ubaciti u ishranu i cink (i gvozdje). makar je to uopsten savjet, a ne znam da li se odnosi na problem sa opadanjem ili na kvalitet kose.

Link to comment

hvala svima :)o b vitaminu cu dakle razmisliti, jer mi je apetit, hvala na pitanju, vec odlican, da ga ne obuzdavam i da mu jos nadjem saveznike - pa, ne verujem.al zato ostali preparati svakako dolaze u obzir.ja sam tokom dobrog dela proleca uzimala sumece tablete cinka, preporucene mi radi odrzavanja imuniteta - imala sam obaveze zbog kojih jednostavno nisam smela da dopustim da se razbolim. i nekako je bas tada krenulo opadanje :D

Link to comment
@adamI za kosu i za kožu (tzv.guščja koža, ekcem..) je arganovo ulje i lek i ukras posle kad se zaleči/izleči šta treba. Ima ga u prodaji i na malo u Beogradu, skupo jeste, ali toliko je i po svetu. Za spoljašnju upotrebu je lako, a za unutrašnju se ipak treba dogovoriti sa npr. dermatologom.To bi bilo kratko o leku, a o ulju kao ukrasu (nezi) sam ostavila sličicu proizvoda za kosu koji koristim na "wash and go" temi. Relativno nov proizvod, osnova su arganovo i laneno ulje. I to kupujem u Beogradu.
svakako fala za arganovo ulje, probao pre jedno par godina al nije pomoglo. :(
Link to comment
Jesi li im ove fotke pokazivala kao uzorak? :)
edit. Nisam. Pitala sam devojku koja me je fenirala i reče da donesem(!) šnalice - one crne, obične, pa će neko nešto da skalabudži. Nekog bih sigurnijeg.( :isuse: čudim se šta me pitaš, misleći da pitaš za pokazivanje forumašicama koje znaju gde i ko zna)ed2. hvala! Edited by uliks
Link to comment

Jel ima na forumu neka aprirodna redhead? Kako da sprecim ispiranje crvene boje? Probala sam sve te sampone za farbanu kosu i nista ne pomaze - dva/tri pranja posle farbanja i ode boja..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...