Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

blajhanje (nadam se, nenestrucno) mi predstoji uskoro. znaci, majonez? :Dsailorman, jel ti stvarno gliss kur mjerljiv sa redkenom? ako jeste, to je za mene bas jaka preporuka koju cu poslusati, tj isprobati.

Link to comment
blajhanje (nadam se, nenestrucno) mi predstoji uskoro. znaci, majonez? :Dsailorman, jel ti stvarno gliss kur mjerljiv sa redkenom? ako jeste, to je za mene bas jaka preporuka koju cu poslusati, tj isprobati.
Ja ne vidim neku razliku od kako sam presla na Gliss Kur i bas sam zadovoljna. Samo sto moja kosa nije blajhana, mozda za blajhanu kosu nije isto sto i Redken, to ne bih znala. Btw. ja bila ubedjena da si ti neka brineta ili cak crnka, ne mogu da te zamislim blajhanu :DE da; pre neki dan sam prala kosu kod drugarice i koristila sam njeno Fructis pakovanje. Ja se secam da su ranije (pre nekoliko godina) ta Fruktis pakovanja bila tesko sranje - vodenasta i slaba, a sad sam se prijatno iznenadila, cak razmisljam da sledeci put kupim to.
Link to comment

glis kur bih probala sad, prije blajhanja (koje cu da obavim poslije sezone kupanja)sta avatar uradi covjeku :Dja sam, po klasifikaciji farbi za kosu, srednje prema tamno pepeljasto plava. a svi znamo da to veze sa plavom nema.i sad mislim da, nakon izbjeglistva u sopstvenu boju, ipak idem u svijetloplavo (kakva sam i bila dobrih 10ak godina), a to mogu da postignem samo blajhanjem a da ne dobijem mrske narandzaste tonove. inace, jedno 10-15% mojih starijih postova je kukanje na temu boje kose.ivy, pozdrav, buduca sestro po boji -_-

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...