Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

ustvari sam i mislila da sad poteram 1 beli kao kruela, kad je vec to krenulo di je krenulo. a onda da se pofriziram na jovanku broz mardz simpson, i da zavrshim s tim. ili da obrijem glavu ^_^
hm hm hm, ja sam počela da sedim negde sa 19-20, sada verovatno imam više sedih nego originalnih (a više ni ne znam posle 100 godina farbanja i farbinih farbi preko farbe dok nisam našla 1 odgovarajuću koju rabim evo već 7 godina), prema tome kukanje, kruelisanje i brijanje glave -- stop!
kosa mi je počela da sedi u ranim dvadesetim. pošto sam mladolika, to mi nije ni najmanje smetalo.
he vidiš a meni je baš smetalo zato što sam mladolika, htela sam u početku da furam prirodno kao interesantno je tako mlada a seda, ali kada je došlo do izvesnog % sedih počelo je da deluje prilično bizarno (tipa faca za 20 godina a kosa za 60)te sam onda uzela farbu u ruke, isprobavala nešto jedno vreme, i onda našla odgovarajuću boju spomenutu goreprema tome, ne vidim razloge za kratku kosu, boru čorbu, itd(inače kosa mi ima 50tak cm ili više, i raste ludački brzo <što bih doduše rado malo usporila ali ebiga>)
Link to comment

ja sada(već drugi,treći mesec) imam najobičniji paž sa šiškama,klot i bez ikakvih kerefeka,to je najkraće što je frizer hteo da me ošiša i ni makac,i najviše mi se svidja,mogu da je feniram pa je glatka i ne moram da je vežem ali to mislim da je jer je zima pa mi nije vruće pod kosom...nego treba da idem kod frizera ovih dana..izrastak od dva cela meseca je epohalan :isuse: i djavo mi ne da mira da skratim kosu,ja bih kratko a on ne da,frizer ne djavo... ali nosim i bocu votke da proslavimo smak sveta pa bih u tom duhu možda i mogla da ga nagovorim :lol:

Link to comment

najbolji prijatelj već 10godina i pijanica :lolol: ... taj naš rat za skraćivanje kose je samo izgovor za votku ili obrnuto :lol: a evo i smak sveta će pa nema više šta da se čeka..

Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

ih, i ja se to pitam, vec jedno 40 - tak godina :-) oduvek sam zelela tako visoke siske, koje onda budu dugacke, a ne kratke kako su meni uvek ispadale kada su me sisali... no, za to je neophodan podesan oblik glave, visoooooko celo, nacin rasta kose i ko zna sta sve ne jos.... ali, eto tek da znas da nisi usamljena u ceznji ka takvim ''visokim'' siskama :-)) /ja sam se kao devojcica bas lozila na friz jane birkin/

Link to comment

eto ti što je života meni u pojedinim trenucima bivalo baš krivo što moram šiške, tj što mi skroz dugačka kosa bez šiški ne stoji ama baš nikako (od napred je još i ok, ali iz profila je totalni i neopevani užas, da li zbog oblika glave, da li zbog nosa, da li sve po malo ne znam, ali je grozno i seljački)

Link to comment
ih, i ja se to pitam, vec jedno 40 - tak godina :-) oduvek sam zelela tako visoke siske, koje onda budu dugacke, a ne kratke kako su meni uvek ispadale kada su me sisali... no, za to je neophodan podesan oblik glave, visoooooko celo, nacin rasta kose i ko zna sta sve ne jos.... ali, eto tek da znas da nisi usamljena u ceznji ka takvim ''visokim'' siskama :-)) /ja sam se kao devojcica bas lozila na friz jane birkin/
uhh, ja imam visoko celo, al biche da je presudan oblik glave.... duge siske mi jedino stoje kad su makar malo na stranu.. vako ravno mi ne stoje nikako
Link to comment

Ja bih nešto menjala ali ne znam šta. Tj, ako bih kratila kosu, ovako nešto mi se sviđa:callie_short_hair.jpg(Nije slučajno Callie, ona je prelepa pa se ložim)Pitam se koliko li je ovo teško za održavanje nekome ko ne ume ni da drži okruglu četku..

Link to comment
Ja bih nešto menjala ali ne znam šta. Tj, ako bih kratila kosu, ovako nešto mi se sviđa:(Nije slučajno Callie, ona je prelepa pa se ložim)Pitam se koliko li je ovo teško za održavanje nekome ko ne ume ni da drži okruglu četku..
meni je to kul, kao prelazna faza ka ovoj sheron sa prethodne strane, koja je prelaz ka nechemu josh kracem, ali pomisao na chetkanje okruglim chetkama me baca u ochajanje. mislish da je ona tako opushteno fenirana? :unsure:i inache me maltretira to sto shtagod pokazem frizerki, ona se ceri: fenirano! sve shto izgleda prirodno i opushteno, izgleda da je produkt nekog pazljivog tretmana. mislim, friziram se kod fotoshopa <_< Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...