Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

^ Šamponi ne pomažu, nego je kvaka u farbi. Ona treba da bude gušća, u odnosu 1:1 sa hidrogenom, a ako je farba la biosthetique, eugene perma, pa i wella, ne bi trebalo da bude problema sa ispiranjem boje.

Link to comment
Meni je Syoss sranje, al ako bas hoce ima u Merkatoru. Sad, ne znam bas tacno sta je fibre-creme, al kapiram da ce naci.
Ma nemam pojma ali smara me da kad prolazimo pored bilo kog lilija mora da svrati da pita angry.gif .Ko da trazi anti-materiju svi znaju za to niko nema...
Link to comment
^ Šamponi ne pomažu, nego je kvaka u farbi. Ona treba da bude gušća, u odnosu 1:1 sa hidrogenom, a ako je farba la biosthetique, eugene perma, pa i wella, ne bi trebalo da bude problema sa ispiranjem boje.
Eh, kad bih se sama farbala u crveno stan bi mi verovatno izgledao kao set za niskobudzetni horor. Farba me frizer, mesa 2 ili 3 farbe, kako kad, i to necu menjati. Mislila sam da mogu da uticem na ispiranje odgovarajucim odabirom sampona. Hvala u svakom slucaju :)
Link to comment
Eh, kad bih se sama farbala u crveno stan bi mi verovatno izgledao kao set za niskobudzetni horor. Farba me frizer, mesa 2 ili 3 farbe, kako kad, i to necu menjati. Mislila sam da mogu da uticem na ispiranje odgovarajucim odabirom sampona. Hvala u svakom slucaju :)
Na frizera sam i mislila.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
slika3.gifotprilike ovako, ali bolje ošišano. savršena šišarka. dečko je majstor svog zanata. čak i narandžikasto govno od boje koju imam na glavi izgleda podnošljivo sa ovako dobrom frizurom.
Link to comment

pt, odlične su te frizure. sa nostalgijom ih se sećam. samo nešto ovih dana/godina nemam gard i životnu radost za izazovne kratke frizure. uniformisala sam se u bezličnu ni dugu ni kratku i stalno nemam vremena za frizera. sad.gif

kad beba pocne da mi jede na 4+ sata, pa kad pohodim frizeraj ...uf!
hihihi, sreći tvojoj kraja biti neće.

podsetilo me na zgodu od pre hmm, nekoliko godina, beba iz priče je već drugi razred.mama narečene bebe je posle tri- četiri meseca od porođaja odlučila da je vreme da obrati pažnju na svoju frizuru.organizovala par nas za logistiku. prvo da se zakaže klizni termin kod frizera, tj. da se frizer zakune da će u trenutku kad ona tog dana dođe u salon, ostaviti sve što radi i posvetiti se njoj uz asistenciju koliko god treba osoba. ima sve da odradi za sedam minuta. jedna od nas je merila vreme i požurivala ga.jedna je trčala dva minuta pre nje da najavi da ova furiozno stiže i da svi treba da se sklone. dve su ostale uz uspavanu bebu da slušaju kako diše i prate svaki pokret, šum i grimasu i da zovu mamu ako procene da se nešto nedopustivo dešava. u međuvremenu, dok one ne zovu, mama je zvala njih na svakih 3 minuta. čak i tokom feniranja.kakav je to triler sa elementima cirkuskog horora uz žongliranje makazama, četkama i ostalim alatkama bio! još gore- kao bombu da smo demontirale. laugh.gif ruke su letele brzinom svetlosti, a nesrećni frizer se preznojavao.ne znam da li je moralo tako. valjda bila mnogo mlada i neiskusna mama, pa uspela i na nas da prenese tenziju. njeno visočanstvo beba beba nije dala do znanja da je primetila promenu, a ispala mnogo dobra frizura.

Link to comment
ne znam da li je moralo tako. valjda bila mnogo mlada i neiskusna mama, pa uspela i na nas da prenese tenziju. njeno visočanstvo beba beba nije dala do znanja da je primetila promenu, a ispala mnogo dobra frizura.
^_^ e to meni treba! takva logistika!
Link to comment
dobar ti je ovaj friz pt, daj sliku neku!
two words: pokisla sam. do gole kože i korena kose.frizura?izgledam kao seoski đilkoš sa talasima i krv crvenim karminom. šteta što nemam brkove.neću se slikati. nikad.ili hoću, ako naučim drevnu veštinu feniranja.
Link to comment
slika3.gifotprilike ovako, ali bolje ošišano. savršena šišarka. dečko je majstor svog zanata. čak i narandžikasto govno od boje koju imam na glavi izgleda podnošljivo sa ovako dobrom frizurom.
naletela sam na mesto gde rade senčenje kose slobodnom rukom i to ću u januaru da uradim. mnogo lepo izgleda jer nema ovoliko definisanog prelaza između dve boje, nego se sve preliva skoro kao potpuno prirodno. toni&guy metod, patentirano to -_- . @ gagorderkupila sam onomad šamponjeru u dušanovoj, za kuću, za tako te krizne momente kad su muhamed i breg u frci, da ne bi bilo nervoze. ako treba, viči. ide i frizer uz nju :wicked:
Link to comment
kupila sam onomad šamponjeru u dušanovoj, za kuću, za tako te krizne momente kad su muhamed i breg u frci, da ne bi bilo nervoze. ako treba, viči. ide i frizer uz nju :wicked:
:Dsamo da znas, to nije kosa, to je dzangl. ja imam 4-6 prosecnih konjskih repova na glavi.@pt lako ces ovu frizuru odrzavati, kakvo drevno feniranje bre, videces
Link to comment

Meni kosa duza nego ikad u zivotu i razmisljam da se ofarbam u plavo. Pa bih da pitam farbane plavuse, pre svega one koje se secaju i vremena kada nisu bile plave, koliko im je farbanje u plavo unistilo kosu i da li moraju cesce da se sisaju nego ranije. Hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...