Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

ne sad, ali izgledala je tako prije cca godinuedit: malo manje crvenog pigmenta na mojoj kosi nego na slici, moja je prirodna boja vise siva, ali jednako tamna kao na slici. ono sto se u katalozima farbi protivno logici zove srednje ili tamno pepeljasto plava. sa malo primjese braona.

Edited by morgana
Link to comment

Srecnice! Ovo je meni ustvari najbolje na pepeljastu. Al ja bih to uradila i na moju crvenkastu. Mislim da samo treba da mi izvuce pramenove od pola (ili cak donju trecinu duzine) i ne celu kosu nego najvise donji sloj.

Link to comment
javi rezultate :)
Totalni neuspeh. Kao izvukla mi pramenove, a ne vidi se nista. Pusim se od besa! Malo falilo da napravim 1 imcident u frizeraju. Al ipak sam platila i izasla..
Link to comment

e jebga :(imala sam i ja jednom te tzv pramenove u prirodnoj nijansi koja je bila skoro identicna nijansi moje prirodne kose :Dne zna svako da ih radi, zbiljavrati tvoju super crvenu boju :)

Link to comment
  • 1 month later...

nemam pojma jel nova moda, al sam primetila da i tijana milosevic ima slicnu frizuru. iatina, njena je podosta diskretna, izbrijan joj je samo deo iznad desnog uha, al' s obzirom da ima bas, bas ravnu kosu, odlicno sve to izgleda... bas mi se svidja, a i ona ''zna da je iznese'' :fashion expert: ;-)

Link to comment
  • 3 weeks later...
WellatonMousseHairColor.jpgKoji je njima đavo?Plave nijanse su im za starice, a crvene su baš crvene. Nisam jedina koju je unesrećila ova farba.+ Smrde gore nego ijedna pre. Edited by halloween
Link to comment

Kod Bajlonijeve pijace u Cara Dusana nalazi se prodavnica frizerskog materijala sa odlicnim izborom nekoliko maraka italijanskih farbi , vrlo kvalitetno, veliki izbor , cene jos odlicnije, uz svaku farbu imaju i hidrogen istog proizvodjaca. Ko koristi Revlonisimo farbe , i one su tu najpovoljnije a gospodin prodavac se dobro razume i ume da posavetuje.Ja sa svojim bakarno crvenim zeljama , vrlo zadovoljna

Link to comment

ljuttko - gde tacno? pitanje za forumašice (i forumaše :)) koji se farbaju u plavo, tj u svetlije nijanse od trenutne boje na glavi.može li se to, i kako?moja boja kose je prirodno srednje smedja, sa tendencijom da se umedeni od izlaganja suncu. al sad je prekrivena tamnijesmeđom farbom.pitanje je da li ja mogu pomoću (loreal casting sublime mousse) pene za farbanje iz prodavnice u plavoj boji da posvetlim kosu ton-dva u odnosu na svoju prirodnu boju?

Link to comment

Ako se do sada nisi plavušala, bolje idi kod frizera da ti prvo skine tu farbu s glave pa posle lepo ofarba ili pak iznijansira boju u tonove svetlije od tvoje prirodne boje. Najlakše za održavanje plave tj.svetlije boje kose je nijansiranje pramenova u svetlije i tamnije plavo (na svaka tri meseca ili pak šest meseci), a između na svake tri do cetri nedelje stavljati preliv odredjene svetline na koren koji sve lepo sjedini i zapravo 'produžava' trajanje pramenova. Sa productima je zajebano što ne znaš kako će ti kosa povući boju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...