Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

imam novu kosu :wub: :wub: oduševljenje je ogromno jer sam se,ovakva plavuša kakva sam ofarbala posle dva meseca i izrastak je bio najveći ikada a mrziiim izrastak ali ovo leto me potpuno omeloa i očešljala se posle isto toliko i kosa mi nije otpalamojoj sreći nema kraja :wub:

Link to comment
nisam stigla da se osisam posle mora, a ne znam da li cu stici da odem kod frizera do sledece nedelje.uzasno mi je suva kosa pri krajevima, iako koristim vrhunske preparate. je l znate napamet neki od onih bapskih recepata sa jajima i maslinovim uljem. kako ono bese?
Imala sma isti problem po dolasku sa mora, delimično mi pomoglo pakovanje Semi di lino, a više ampule Keune (2 komada 140 dinara).Meni su te domaće maske grozne. Davno sam napravila propust sa maskom za kosu (jedan od sastojaka je isceđen limun sa pulpom) koju nisam mogla nikako da isperem, a i sve zamišljam da će mi od majoneza na kosi iskočiti ogromne bubuljice po licu.Od bapskih saveta znam za jedan koji nisam bila u prilici da isprobam- kosu treba ispirati kišnicom , zato što je ona meka voda, za razliku od tvrde u slavinama.
Link to comment
koliko mi je kose opalo u zadnjih mesec dana, nista nece ostati za sledecu frizuru....
saosecam, povremeno me muci ista muka. meni pomaze fitoval. najbolje rezultate daje kad se koristi ceo paket: kapsule, sampon i losion, ali meni su pomagale, kad me mrzelo da se mackam, i samo kapsule. imam i neke recepte za homemade preparate, ali ne garantujem efikasnost, ja sam bila suvise lenja da ih testiram.
Link to comment
saosecam, povremeno me muci ista muka. meni pomaze fitoval. najbolje rezultate daje kad se koristi ceo paket: kapsule, sampon i losion, ali meni su pomagale, kad me mrzelo da se mackam, i samo kapsule.
i posle koliko primetis efekat?meni nesto hitno treba, za sada nije frka jer sam imala kose otprilike za dve normalne zene, al vec pocinje da biva jako zabrinjavajuce.
Link to comment
i posle koliko primetis efekat?meni nesto hitno treba, za sada nije frka jer sam imala kose otprilike za dve normalne zene, al vec pocinje da biva jako zabrinjavajuce.
B kompleks i makaze kao najbolji balzam.Jace opada kada su losi krajevi i kada kosu cupas da bi je raspetljala. Osisala 'visak' nedavno bez preteranog tanjenja i opada duplo manje tj. kao regularno. Edited by Lynn
Link to comment
B kompleks i makaze kao najbolji balzam.Jace opada kada su losi krajevi i kada kosu cupas da bi je raspetljala. Osisala 'visak' nedavno bez preteranog tanjenja i opada duplo manje tj. kao regularno.
hm, nije toliko do sisanja, prilicno cesto je skracujem, posto brzo i raste.al vidis, mozda bih mogla da krenem sa beom.
Link to comment

aj aj aj... evo mene medj zenama... oko tog opadanja kose bih dodao jednu.pocela meni pre jedno par godina da se razredjuje kosa i ja mislio to je normalno, musko sam. nisam previse obracao paznju. negde u isto vreme mi poludeo ekcem (znace sapatnici, ima tih perioda) i rece mi neko da pijem aloe veru. probao neki kao sok, bilo mi gadno pa presao na kapsule. ekcemu nije pomoglo al kosa poludela od rasta. posle neegde procitao da su to indijanci po juznoj americi koristili za gusci rast kose. pa eto, kome treba... a kad sam vec ovde - ima li ista za ekcem? probavam sve. isao na razna istrazivanja, jos mi nisu masli konkretno sta ga izaziva, kazu mozda nece nikad ako sam takve srece. sve opsta mesta - stres, pazi deterdzente, hemikalije, picke materine... sam sad u fazi da probam sve. cenim, mozda sam, onako laicki naletim na nesto sto radi. krepavam od svraba i ubise me kortizonske kreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...