Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

1 hour ago, gone fishing said:

kada si se već otvorio za pcie 4 ploču i procesor, mogao si uzeti i 6500xt karticu i imao bi za trećinu bržu mašinu u igricama ;)

 

Realno, grafiku je promašio, samo je pitanje koliko se igra i koliko mu je potrebna. Pre bih uzeo polovnu 1070ti za 200e nego tu novu. 

Link to comment

da ona je mnogo jača, ako je čovek spreman da rizikuje sa grafom koja je pet godina rudarila, možda bila pečena u rerni i svakako ostaje bez novih drajvera u narednih nekoliko meseci

Link to comment
25 minutes ago, gone fishing said:

da ona je mnogo jača, ako je čovek spreman da rizikuje sa grafom koja je pet godina rudarila, možda bila pečena u rerni i svakako ostaje bez novih drajvera u narednih nekoliko meseci

 

Nije svaka, ali opasnost naravno da postoji.

Link to comment

Nisam gejmer, grafika mi je bitna samo zbog renderovanja videa.

Nisam bio spreman sad da dajem veće pare za grafiku, niti sam hteo da uzimam polovnu. Nju ionako najlakše zamenim jednom.

Link to comment
  • 5 months later...

Kakva je ova grafička? 
 

Za moje potrebe ovo deluje sasvim korektno, jedino što ne znam razliku izmejdu Intela (kome sam decenijama nesvesno veran) i Ryzena? 

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Solidno za te pare... Grafa je malo bajata, al ako neces da igras supermoderne igre bice dobra.

 

Čuj bajata, nema ni 4 godine :sleep:

 

Take this for bajata :whistle:

grafa.jpg

Link to comment

Vaistinu grafika malo vise stara, 500 gb ssd moz da posluzi ali zavisi koliko - a i pise da ako otvaras kuciste gubis garanciju. Mozes da igras i nove igre, nije frka. Ja imam slicno staro jedno 6 godina, fercera sve pa i nove igre. Doduse ne na 120 hz i u 4k jer nemam 4k ali vuce sve sto pokrenem od AAA igara do 60-70 fps, ponekad i vise.

Link to comment

Na mom Steam accountu nema igre mladje od mog starijeg sina :D Mada bi apetiti verovatno malo porasli sa novom mašinom.

Hard mi nije sporan, imam 1TB eksterni za backup.

 

 

 

 

Link to comment
Ne znam kako sam živeo bez ovoga:
 
Hd34d2cd6fae64428bc8ef8335741dcb2M.jpg

Za šta su ovi prekidači?
Za "gašenje" pojedinačnih usb portova? Ono da kad ga "ubodeš" da ti se ne pojavljuje brdo uređaja?



....shiit has hit the fan.
Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:


Za šta su ovi prekidači?
Za "gašenje" pojedinačnih usb portova? Ono da kad ga "ubodeš" da ti se ne pojavljuje brdo uređaja?

 

Da, baš to. Samo klikneš kad ti neki treba.

 

Ne moraš svaki čas da se zavlačiš pod kućište, monitor itd. Plus što ih nikad nemam dovoljno, a umeju i da zataje često. Gospodska varijanta, za sitne pare.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...