Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

imaš bc group recimo, koji ih ubijaju ponudom

 

Plus, skoro sve što sam u zadnje vreme kupio je je bilo bcgroup

  • +1 1
Link to comment

I od mene preporuka za BC, Atom i Monitor. Plus još VIPHouse, skroz korektni. Naravno, za veći pazar uvek poređenje cena na eponuda i pretraga na kp.

Link to comment
44 minutes ago, Time Crisis said:

 

Plus, skoro sve što sam u zadnje vreme kupio je je bilo bcgroup

Takođe, skoro milion smo im ostavili za ovih par godina

Link to comment

Ako se ide preko računa i sl onda BC i Atom za komponente sjajni, ako radi keš KP ipak dosta povoljniji za mnoge stvari.

Pritom su i jedni i drugi fer sa primedbama i ne filozofiraju ič...sve se prihvata bez pogovora.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 5.7.2022. at 19:03, renne said:

imaš bc group recimo, koji ih ubijaju ponudom

 

Ja sam ove otkrio prošle godine. Prijatno su me iznenadili što imaju raznovrsnu ponudu i neke brandove koje ove najpoznatije radnje ne rade.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio bih neku budget konfiguraciju za svakodnevnu kućnu upotrebu, na YT ne može se naći nikakav savet, sve sami gameri.

Prvo sam hteo I3 12 gen, ali dižu stalno cene, sad vrv neki Ryzen G, samo ne znam koji, 5600 ili 3400 ili...?

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Meni se jedino graficka ne svidja (no mene nervira i ova moja rx 580). Ako nisi zadrti gejmer kao neki, onda je korektno.


Ma kakav crni gejmer. Nego vidim da su cene grafičkih otišle u nebesa. 

Link to comment

Onda nema frke. Cene su uzasne. Ova moja (AMD Radeon RX 580 8 GB), koja je realno negde za oko 250 evra, sada ide i do 50000 dinara. Da je u pitanju neki nov model, pa i da razumem. Nesretna epidemija i rudarenje definitivno ne pomazu stabilizaciji trzista. Sada je uletela i ova politicka nestabilnost. Milina.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...