Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ajde da pitam, čudno je pitanje...

 

Treba mi dobra tatstatura bez nožica, po mogućstvu sa "plitkim" hodom... Na svakoj tatstaturi izlomim te nožice pozadi i mogu samo da je bacim, jer mi treba nagib...

 

Legless keyboard naravno ne vraća ništa pametno, a ne znam kako bi drugačije to tražio...

Link to comment

Radiša, šta radiš ti sa tim nožicama, leba ti?  :huh:

 

 

Nešto ne verujem da ćeš naći takvu kombinaciju - plitak hod sugeriše tanku tastaturu, a te imaju nogice. Jedino mehaničke imaju dovoljno dugačak hod, da bi se pravili modeli koji imaju "debelo dupe".

Link to comment

Radiša, šta radiš ti sa tim nožicama, leba ti?  :huh:

 

 

Nešto ne verujem da ćeš naći takvu kombinaciju - plitak hod sugeriše tanku tastaturu, a te imaju nogice. Jedino mehaničke imaju dovoljno dugačak hod, da bi se pravili modeli koji imaju "debelo dupe".

Pa vidi, malo je glupo, igram jednu jedinu igru koja zahteva interakciju sa tastaturom, i to, ono, jedenom-dva puta mesečno... I uspem da slomim tatsturu, jer jače lupim po njoj u nekom naletu... Sad mi stoji šrafciger ispod i simulira nožicu...:)

 

Znam da nema tankih bez nožica, ali, rekoh da pitam... Najgore, nema ni mehaničkih nešto, bar ne u Stradiji, a ne volim da naručim dok ne vidim...

Link to comment

Ajde da pitam, čudno je pitanje...

 

Treba mi dobra tatstatura bez nožica, po mogućstvu sa "plitkim" hodom... Na svakoj tatstaturi izlomim te nožice pozadi i mogu samo da je bacim, jer mi treba nagib...

 

Legless keyboard naravno ne vraća ništa pametno, a ne znam kako bi drugačije to tražio...

 

Možda neko jednostavno postolje za laptop, pa na njega stavi tastaturu po želji? :) Ili sklepaj nešto slično u domaćoj radinosti ako si vešt:

 

30025.jpg

Link to comment

Možda neko jednostavno postolje za laptop, pa na njega stavi tastaturu po želji? :) Ili sklepaj nešto slično u domaćoj radinosti ako si vešt:

 

30025.jpg

Nađem neki jeftin, eventualno sa podesivim nagibom i super...

 

Ću se potrudim... Hvala na ideji...

Link to comment

Da, verovatno nije problem i sa podesivim, ja imam sličan kao sa slike, bez podešavanja. Cena ne bi smela da bude preko nekih 3-3.5k, zavisno od opcija (ne računam one nabudžene sa monster ventilatorima).

Link to comment

Sledeće pitanje će biti - ima li neko postolje bez nogica, jer je već dva podesiva polomio. Njemu treba šalung da zalije tastaturu betonom da se više nigde ne pomera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...