Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Meni trebaju zvucnici za TV, da ih metnem na pod i uzivam dok gledam filmove/pustam muziku... e ova sedmica mi se cinila bas izborom za to, ne znam da li je sestica za tu podnu varijantu...?

 

Zasto bi sestica bila za trecinu jeftinija ako su skoro iste snage?

Edited by Shan Jan
Link to comment

Koliko para treba da se odvoji za neku solidnu gejmersku masinu (ono nista specijalno, da moze da tera sadasnje i mozda buduce graficki zahtevne igrice) i gde to moze da se nadje?

računaj jedno 80k dinara

Link to comment

Kapiram da je umetnost za 100-tinjak naći nešto iole solidno, ali za ove pare koliko košta taj 7c - je l' ne može dole da se nabavi već neki Klipsch, KEF, Wharfedale, Teufel ili čak i Dali?

Link to comment

računaj jedno 80k dinara

 

Strasno :(  Jedno jako glupo pitanje, koja je razlika izmedju kacenja kompa na TV i klasicni monitor za komp? Jel je druga tehnologija, bolje karakteristike komp monitora? Moze li da se teraju igrice na TV?

 

 

Kapiram da je umetnost za 100-tinjak naći nešto iole solidno, ali za ove pare koliko košta taj 7c - je l' ne može dole da se nabavi već neki Klipsch, KEF, Wharfedale, Teufel ili čak i Dali?

 

Ja nisam do juce cuo ni za microlab a kamoli za te tvoje :D

Link to comment

Vreme je da prodaš neki od tih dijamanata što si ih prokrijumčario u kurtonu [emoji38]

 

 

 

Ja nisam do juce cuo ni za microlab a kamoli za te tvoje :D

Onda zaboravi da sam išta napisao, dobar je i Microlab. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Strasno :(  Jedno jako glupo pitanje, koja je razlika izmedju kacenja kompa na TV i klasicni monitor za komp? Jel je druga tehnologija, bolje karakteristike komp monitora? Moze li da se teraju igrice na TV?

 

 

 

Ja nisam do juce cuo ni za microlab a kamoli za te tvoje :D

tv ima veći input lag od monitora

Link to comment

Vreme je da prodaš neki od tih dijamanata što si ih prokrijumčario u kurtonu [emoji38]

 

 

 

Onda zaboravi da sam išta napisao, dobar je i Microlab.

 

Pa ovako laicki vidim da se ovi uglavnom prodaju kao pasivni, kostaju od 400 evara pa navise plus pojacalo... sve je to lepo i mozda bi cak i moje uvo uhvatilo razliku al tolko para nemam :D

 

tv ima veći input lag od monitora

 

Koliko se to primecuje kada se igras?

Link to comment

Covece, nisam to znao. Ja sam do sada igrao uglavnom potezne strategije nakacen na TV pa nisam ni primecivao.

 

Nego, sta da radim za makinu? Imas li neku preporuku za konfiguraciju i gde kupiti?

Link to comment

Pa ovako laicki vidim da se ovi uglavnom prodaju kao pasivni, kostaju od 400 evara pa navise plus pojacalo... sve je to lepo i mozda bi cak i moje uvo uhvatilo razliku al tolko para nemam :D

 

Postavljaš ovde takva pitanja, a nemaš ni pojačalo?!? Koštaju te malo bolje firme od 200e za par pa naviše. Međutim, u ovo doba ima popusta pa se spusti i ispod 200. Neki od njih, poput Teufela Ultime 20 koštaju i standardno cca 150 bez popusta, a mislim da sam i Wharfdale Diamond devetku i desetku video za cirka 160-170 evara. Istina, to su sve zvučnici za regal, ali sa nekim solidnim polovnim pojačalom bih uvek radije uzeo ukoliko ne nameravam da komšiji izbijem bubrege. Pretpostavljam da je jedino problem nabavke u Srbiji, ali ako Amazoni, Ebayevi i ostali šalju za Srbiju...

Link to comment

Zna li neko da li i gde u Beogradu može da se kupi PS/2 na USB adapter? Imam jednu odličnu PS/2 tastaturu koja mi skuplja prašinu kod kuće, a na poslu su mi dali neko govance koje samo što se ne raspadne i ima odvratan osećaj prilikom kucanja, pa bih ovu staru tastaturu nosio na posao.

 

Ako nema da se kupi ovako, da naručujem preko neta.

 

Kod ljudoždera, u Piramidi. :D

 

http://www.kanibal.co.rs/products.php?q=ps2&pid=12303022

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...