Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ajde da pitam, čudno je pitanje...

 

Treba mi dobra tatstatura bez nožica, po mogućstvu sa "plitkim" hodom... Na svakoj tatstaturi izlomim te nožice pozadi i mogu samo da je bacim, jer mi treba nagib...

 

Legless keyboard naravno ne vraća ništa pametno, a ne znam kako bi drugačije to tražio...

 

Epl tastatura, ne vidim kako je moguce da se polomi. Skupa kao da je prave od slonovace, ali se kupuje samo jednom.

Link to comment

Matori Razer Black Widow ima "prirodni pad" i kao stari model bi trebalo da ima nižu cenu, ali tasteri nemaju kratak hod. Osim ako ne staviš O-ringove.

 

 

dppeGjl.jpg

Ovo je dobro...

 

I ovo čak ima i ovde...

Link to comment

Pa vidi, malo je glupo, igram jednu jedinu igru koja zahteva interakciju sa tastaturom, i to, ono, jedenom-dva puta mesečno... I uspem da slomim tatsturu, jer jače lupim po njoj u nekom naletu... Sad mi stoji šrafciger ispod i simulira nožicu... :)

 

Znam da nema tankih bez nožica, ali, rekoh da pitam... Najgore, nema ni mehaničkih nešto, bar ne u Stradiji, a ne volim da naručim dok ne vidim...

 

Ahahahaha :D

 

Ja sam tako jedanput slomio te nozice, doduse popizdeo sam nesto radeci a ne igrajuci igrice, posle sam lepio delove nozica super lepkom i uspeo da ih delimicno vratim u funkciju, jos uvek stoje  ^_^

Link to comment

ja se jos nisam odlucio za laptop, cekao ove praznicne popuste. ovo deluje kao dobar deal:

 

http://www.tehnomanija.rs/laptopovi/acer-aspire-notebook-es1-512-22qh.html

 

u winwinu ga nemaju, a bio je 32k. ispunjava taj neki minimum uslova, 15.6'' ekran, dolazi s windowsom. jedino nema opticki uredjaj, ali tu bih mogao da kupim jednu od onih silverstone treasure eksternih stvarcica sto ih je bigvlada preporucio?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...