Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Hm, ne vidim u maloprodajama a kod ovih dobavljača čije portale vidim ima ukupno 7 i5-2500 procesora dostupno i još po pet 2400 i 2300, verovatno će biti nešto kasnije, po nekoj mojoj računici 2500k će biti 50e skuplji.

Link to comment

Ah, moja greška, da, maloprodajna bi trebala oko 215-220€ ako sve bude kako treba, a nabavna regularnih varijanti je nešto ispod 170€ pa sam baš preračunao. <_<

Link to comment
  • 2 weeks later...
Gde ima u Bg da se kupi najveća moguća tastatura ? Imam debele prste i u jednu ponudu sam greškom dodao još jednu cifru :isuse:
Ne znam za BG, ali ima preko interneta da se poruci ovo.biggrin.gif
Link to comment
Gde ima u Bg da se kupi najveća moguća tastatura ? Imam debele prste i u jednu ponudu sam greškom dodao još jednu cifru :isuse:
Ako je ponuda za Dulića, nije frka, proći će.
Link to comment
imaš posebne usb numeričke, nekako mi se čini da su malo veći gumbi...mada mi se samo možda čini, nisam ih nikada video real time
Imao kontakt sa više komada, uglavnom su neverovatno male, tj malih dugmića, nisam video nijednu za one sa king size prstićima. Ako pričamo naravno o dodatnim numeričkim tastaturama.
Link to comment
sandy bridge došao i u naše selo.i5-2500 + ga-ph67-ud3 ispod 300ei7-2600 + ga-ph67-ud3 ispod 400eovaj i5-2500 na dosta testova ubija AMD Phenom II x6 1100T BE
:isuse: Intel Identifies Sandy Bridge Chipset Design Error, All Shipments Stopped..."chipset could see its SATA connection deteriorate and cause the performance of SATA devices such as hard drives decline"znači :isuse: Pisaću im da mi daju milion dolara u kešu, pošto za veće gluposti pucaju 700 miliona.@ Glas RazumaN: da o dodatnim, pa ove koje sam gledao su oko 20 baka i imaju dimenzije 16x9.4x3.55 što deluje primetno veće od standarne, a A4Tech koje sam negde na nekom sajtu video je iste veličine kao i standarnda. Edited by Vapad
Link to comment
:isuse: Intel Identifies Sandy Bridge Chipset Design Error, All Shipments Stopped..."chipset could see its SATA connection deteriorate and cause the performance of SATA devices such as hard drives decline"znači :isuse: Pisaću im da mi daju milion dolara u kešu, pošto za veće gluposti pucaju 700 miliona.
Gledam sad nešto... Do petka je PC Practic imao u ponudi gomili makina sa Sandy Bridge procesorima... Sad ih nema više, izgleda da su ih povukli iz prodaje...Inače, čisto hipotetički, da sam kupio tako nešto, jel' bi mi priznali garanciju zbog ovog, ako neko zna...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...