Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Мада, ја бих радије 2.0, и да не морам да долазим у Београд. Ваља ли Генијус 1200? За 2000 сам чуо да га доста хвале, а ово ми изгледа као нека мало слабија верзија тог истог. Пошто ми после ових кашичица (тј звучника уграђених у монитор) чак и неке јефтине кантице за песак звуче добро, свом увету не бих веровао. Хтео бих нешто да ме не стрефи грижа купца за две недеље.
Microlab Solo-6, bez ikakve dvojbe™. Imao pre njih onaj izvikani Altec Lansing ATP3, ovo ih oduvalo.boxe-microlab-solo-6c.jpg Edited by vasudeva418
Link to comment
Pa da, tako nesto sam i planirao. Deluje sasvim ok. Jesi tu konfiguraciju sastavio iz glave ili prepisao sa nekog sajta? Ako je ovo drugo, moze link?
Identičnu (sa 320gb wd hdd - da bi se uklopilo u ravno 300e, i nekim od LC kućišta koje je izabrao) sam pre dve nedelje sastavio drugu i naručio je u Atomu, samo nisu imali powercolor nego safir, i to radi, ali mi se nije svidelo to što je slika voblovala na analognom kod mene, pa sam mu preporučio da vrati ali su oni testirali i kod njih ne vobluje, to, vele oni, oće zato što ja imam, pazi sad, TV aut pa to stvara smetnje, da l' su oni pglu ili on nije skapirao nema ni veze, to sad šljaka. Prešao je biošok i skida dvojku. Udoban i tih računar.
Link to comment
  • 1 month later...
za samo 1s
To je ono što je najodvratnije u čitavoj priči i što savršeno pokazuje koliko smo pukli. Nikave debate, nikakva objašnjenja zašto je to moralo da se desi, samo odluka da nešto što je Đelić proglašavao za stratešku robu poskupi za 10%.
Link to comment
I od kad važi tih 18% za kompjutere?
Sa B92
To povećanje prema proceni Minstarsva finansija obezbediće dodatni prihod u budžetu za 2011. godinu od oko 1,5 milijardi dinara.
Znači...od 1 januara?
Link to comment

Kakav glup potez nase Vlade. Pa gde se povecava porez na racunare, jebem ti glupu zatucanu drzavu.Nek povecaju npr. akcize na cigare, moze i duplo (ja sam stravstven pusac, da ne bude da siljim tudjim urcem), zaradili bi 50 puta vise. Em cine dobro delo (smanjilo bise pusenje), em pune budget. A ne ovako.. Al jbga, racunarski lobi nije prismrdeti lobiju koji imaju duvanske kompanije u nas.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...