Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Men's fashion

Featured Replies

2 hours ago, bags said:

image.png

Haha ovaj maneken kao onaj scrum master iz Silicon Valley. kecman

isto sam hteo to da napisem, nisam video tvoj kometar ispod slike - pljunuti on! D

edit: sada mi se opet gleda ta serija (

Edited by hoffnung

  • Replies 1.4k
  • Views 160.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Isti Vesic  

  • nema veze sa trenutnom modom. par bitnih stvari: - nije namenjeno držanju kravate, smišljeno je za igrače polo-a, da im kragne ne lepršaju na vetru i ne smetaju - uvek se zakopčavaju

  • Dodao bih još da se prilikom skidanja košulje ta dugmad na kragni ne moraju otkopčavati. 

Posted Images

37 minutes ago, Pixie said:

Moj šef (60+) baš pre neki dan došao da mi se pohvali kako je kupio/naručio ovu

knjigu kako bi naučio da slaže boje i sad to nosa kao Bibliju.

Pomislila sam, možda nekom bude zanimljivo, iako vidim da nema naročite potrebe, snalazite se i sami.)

priznajem samo sveučilišne udžbenike

fantom

132196105-nikolatanhofer-o-boji.pdf

https://fotofluc.wordpress.com/wp-content/uploads/2015/02/132196105-nikolatanhofer-o-boji.pdf

Edited by kud u maglu Simoviću

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_0901.jpeg

Koja je graorasta?

Ozbiljno pitanje za muski svet - volite li da obucete odelo? Ne mislim na "pijani teca" fazon, vec neki poslovni sastanak fazon.

Moj muz je van posla uglavnom u farmerkama, posao business casual, ali kad obuce odelo, nekako mi dodje sav bitan!

Just now, Zaboravan said:

Koja je graorasta?

počitaj knjigu gore, imaš fin odlomak na početku o nazivima boja

negde čak i citira krležu i grimiznu boju

ako me sećanje dobro služi

yawn2

3 minutes ago, destiny said:

Ozbiljno pitanje za muski svet - volite li da obucete odelo? Ne mislim na "pijani teca" fazon, vec neki poslovni sastanak fazon.

Moj muz je van posla uglavnom u farmerkama, posao business casual, ali kad obuce odelo, nekako mi dodje sav bitan!

ne

nemam poslovne sastanke

srdoc

U odelu sam barem triput nedeljno i volim da ih nosim.

11 minutes ago, Zaboravan said:

Koja je graorasta?

Drugi kvadrat u drugom redu, ova tamnosiva sa tackicama (gore/levo).

Ako imas graorastu kravatu mozes teget odelo D

5 minutes ago, destiny said:

Ozbiljno pitanje za muski svet - volite li da obucete odelo? Ne mislim na "pijani teca" fazon, vec neki poslovni sastanak fazon.

Moj muz je van posla uglavnom u farmerkama, posao business casual, ali kad obuce odelo, nekako mi dodje sav bitan!

Do korone bilo obavezno košulja, sako, leti košulja, polo majice...

Od korone sve osim siledžijke.

6 minutes ago, Sandradjer said:

Drugi kvadrat u drugom redu, ova tamnosiva sa tackicama (gore/levo).

Ako imas graorastu kravatu mozes teget odelo D

Ma obučem se kao John Wick, bradu imam, razbijenu arkadu imam, pustim malo kosu... Nemam volje da ni da pogledam a ne da isprobavam.

10 minutes ago, Zaboravan said:

Ma obučem se kao John Wick, bradu imam, razbijenu arkadu imam, pustim malo kosu... Nemam volje da ni da pogledam a ne da isprobavam.

Ne zezaj nego se skockaj )

23 minutes ago, destiny said:

Ozbiljno pitanje za muski svet - volite li da obucete odelo? Ne mislim na "pijani teca" fazon, vec neki poslovni sastanak fazon.

Moj muz je van posla uglavnom u farmerkama, posao business casual, ali kad obuce odelo, nekako mi dodje sav bitan!

klasicno odelo ne volim, ako bih i morao, morali bi da mi siju, odn. da idem kod krojaca. moje proporcije su jako cudne. najvise sto sam nosio je samo sako na farmerke.

inace, kada su 'elegantne' stvari za nas muskarce, volim duboke pantalone, nebitan je materijal. moze da bude somot, keper.. ali da su bas duboke. razlog je kao sto sam naveo - moje vrlo cudne proporcije.

1 minute ago, hoffnung said:

klasicno odelo ne volim, ako bih i morao, morali bi da mi siju, odn. da idem kod krojaca

Sto bi Pikac rekao:"Krojaci kroje, a sivaci siju"

e, pikac... nije tebi lako! :D

8 hours ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Češalj pun peruti u džepić od sakoa.

Dok perut ne seta - dobro je! :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.