Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Men's fashion

Featured Replies

On 7. 2. 2026. at 20:20, Zaboravan said:

OK, za cipele mi je jasno, gde se sada kupuju odela?

Ono ,ne daju mi se silni novci a i planiram da smršam koliko već sledeće godine, ove je već kasno... fantom

Imaš u Promodi i Barbolini Sartoria radnjama Navigare i Barbolini odela. Italijanska odela od 200-500 eura, često mogu da se nađu 100% vuna modeli na sniženju za 200-250 eura. Gagliardi takođe jako dobri, cene malo veće od dva prethodna.

Neka budžet varijatna za svaki dan na posao meni je Galileo. Hrvatski brend gde sam otišao po odelo, a izašao sa košuljama, džemperima, pantalonama i sakoom. Uvek imaju neke akcije i popuste.

I jbg od domaćih Mona ako ti ćaćizam ne smeta. Odelo od čiste vune za 200 e je maltene krađa.

Edited by Aleksandar88

  • Replies 1.4k
  • Views 160.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Isti Vesic  

  • nema veze sa trenutnom modom. par bitnih stvari: - nije namenjeno držanju kravate, smišljeno je za igrače polo-a, da im kragne ne lepršaju na vetru i ne smetaju - uvek se zakopčavaju

  • Dodao bih još da se prilikom skidanja košulje ta dugmad na kragni ne moraju otkopčavati. 

Posted Images

1 minute ago, Aleksandar88 said:

Imaš u Promodi i Barbolini Sartoria radnjama Navigare i Barbolini odela. Italijanska odela od 200-500 eura, često mogu da se nađu 100% vuna modeli na sniženju za 200-250 eura. Gagliardi takođe jako dobri, cena malo veće od dva prethodno.

Neka budžet varijatna za svaki dan na posao meni je Galileo. Hrvatski brend gde sam otišao po odelo, a izašao sa košuljama, džemperima, pantalonama i sakoom. Uvek imaju neke akcije i popuste.

I jbg od domaćih Mona ako ti ćaćizam ne smeta. Odelo od čiste vune za 200 e je maltene krađa.

Hvala drug, cipele me prijatno iznenađuju s cenama tako da za odelo ću da se pojačam

Naravno, ništa plastika.

Ja sam isao po tim fensi radnjama Mura, italijanske itd, trazio odelo, ili preskupa ili mi nisu odgovarala.

Kaze mi jedan poznanik otidji u Piramidu, tamo ima dosta butika sa nekim no-name, verovatno Turska.

Nasao za pola sata, za neke sitne pare, skroz OK. I cipele i kais.

A inace ne zalazim po tim starim trznim centrima, ne volim taj vibe 90-ih.

On 7. 2. 2026. at 22:20, Zaboravan said:

OK, za cipele mi je jasno, gde se sada kupuju odela?

Ono ,ne daju mi se silni novci a i planiram da smršam koliko već sledeće godine, ove je već kasno... fantom

.

Nisam dugo bio u Bg, ali verovatno gde i uvek, kod lopova)).

Ako se nesto nije promenilo na trzistu za poslednjih 6-7 godina u Bg jednostavno ne postoji kvalitetan izbor cena /kvalitet i sve sto se prodaje je ili srednji ili nize srednjeg kvalitet.

Sa Rankom sam pre desetak godina pokusao da napravim saradnju , medjutim kvalitet konstrukcije je zaostajao za kvalitetom tkanji, za koju je on imao prilicno dobar ulaz. Mozda njegova Su Misura... Ready To Wear mu je bio ocajan. To jos uvek nije bespoke, ali tih verovatno 6-7 mera koje uzimaju je dovoljno za pristojno odelo.

Sami prodavci u buticima malo znaju , ali uvek mozes sam da proveris kvalitet konstrukcije.

Kaziprstom i palcem "ustines" stof u predelu grudi negde pored revera, ukoliko sam stof ne mozes da odvojis od konstrukcije bez osecaja da ga bukvalno odlepljujes to odelo je lepljeno... I bez obzira na kvalitet stofa ono je govno, koje ne sedi dobro, i verovatno nece preziveti par hemijskih ciscenja.

U najboljem slucaju trazis full canvas, ili intelato na italijanskom. Manje kinte , semi intelato.

Jbg, izvini sto davim s glupostima koje ti verovatno nikad nece trebati u zivotu))).

Ako si gadljiv na kradeno, neki od showroomova prodaju i

odecu sa "zatvorenih skladista" ..." Sivo Trziste" Italije, gde proizvodjaci guraju deo svoje produkcije po sasvim drugim cenama i uslovima... Nesto kao sivo trziste satova.

Odelo Corneliani prva linija naprimer , intelato, fato a mano, cena u oficijalnom butiku oko 1700 evra se kupuje za 220. CC Colection, semi intelato, oficijalna cena oko 900 evra, cena 180 evra.

Skladiste se nalazi u Firenci, mozes da udjes samo po prethodnom dogovoru... Znam jer sam dugo saradjivao sa nekim od njih, tako znam i da su se prodavali u Bg, i cena verovatno kod Tode naprimer nije prelazila 400-500 evra za odelo kojeg u Srbiji jednostavno nema a u Italiji kosta oko 1700e...Iako je poznat po tome sto zenska populacija srpskog jet seta, politicke i biznis elite nosi "njegove" bunde i odecu top fashion brendova , kod njega su uvek mogli da se nadju dobri komadi muskih odela Brioni, Kiton itd za 800 evra..

.

5 minutes ago, barba said:

.

Nisam dugo bio u Bg, ali verovatno gde i uvek, kod lopova)).

Ako se nesto nije promenilo na trzistu za poslednjih 6-7 godina u Bg jednostavno ne postoji kvalitetan izbor cena /kvalitet i sve sto se prodaje je ili srednji ili nize srednjeg kvalitet.

Sa Rankom sam pre desetak godina pokusao da napravim saradnju , medjutim kvalitet konstrukcije je zaostajao za kvalitetom tkanji, za koju je on imao prilicno dobar ulaz. Mozda njegova Su Misura... Ready To Wear mu je bio ocajan. To jos uvek nije bespoke, ali tih verovatno 6-7 mera koje uzimaju je dovoljno za pristojno odelo.

Sami prodavci u buticima malo znaju , ali uvek mozes sam da proveris kvalitet konstrukcije.

Kaziprstom i palcem "ustines" stof u predelu grudi negde pored revera, ukoliko sam stof ne mozes da odvojis od konstrukcije bez osecaja da ga bukvalno odlepljujes to odelo je lepljeno... I bez obzira na kvalitet stofa ono je govno, koje ne sedi dobro, i verovatno nece preziveti par hemijskih ciscenja.

U najboljem slucaju trazis full canvas, ili intelato na italijanskom. Manje kinte , semi intelato.

Jbg, izvini sto davim s glupostima koje ti verovatno nikad nece trebati u zivotu))).

Ako si gadljiv na kradeno, neki od showroomova prodaju i

odecu sa "zatvorenih skladista" ..." Sivo Trziste" Italije, gde proizvodjaci guraju deo svoje produkcije po sasvim drugim cenama i uslovima... Nesto kao sivo trziste satova.

Odelo Corneliani prva linija naprimer , intelato, fato a mano, cena u oficijalnom butiku oko 1700 evra se kupuje za 220. CC Colection, semi intelato, oficijalna cena oko 900 evra, cena 180 evra.

Skladiste se nalazi u Firenci, mozes da udjes samo po prethodnom dogovoru... Znam jer sam dugo saradjivao sa nekim od njih, tako znam i da su se prodavali u Bg, i cena verovatno kod Tode naprimer nije prelazila 400-500 evra za odelo kojeg u Srbiji jednostavno nema a u Italiji kosta oko 1700e...Iako je poznat po tome sto zenska populacija srpskog jet seta, politicke i biznis elite nosi "njegove" bunde i odecu top fashion brendova , kod njega su uvek mogli da se nadju dobri komadi muskih odela Brioni, Kiton itd za 800 evra..

.

huh Hvala drug, izgubio sam se kod utisneš između palca i revera... Pakao.

1 minute ago, Zaboravan said:

huh Hvala drug, izgubio sam se kod utisneš između palca i revera... Pakao.

.

Kapiram, tako se ja osecam kad citam IT segment forumasa))).

.

On 7. 2. 2026. at 19:51, morgana said:

jeste, f&f na kraju sezone spusti cijene znacajno vise nego domaci, a po imenu kvazitalijanski brendovi. sad su na 50-60%, ne bih se nadala dodatnom snizenju ako je broj osjetljiv.

Samo da se nadovežem na ovo - roknuli su FF dodatnih 20% na sve, pa i snižene cene, petak - nedelja. Navali narode jerry

On 11. 2. 2026. at 12:15, barba said:

.

Kapiram, tako se ja osecam kad citam IT segment forumasa))).

.

lolol

Kod mene je tako sa gradjevincima. IT je mala beba kad oni pocnu miksati nemacki i srpski.

1 hour ago, ducca said:

Samo da se nadovežem na ovo - roknuli su FF dodatnih 20% na sve, pa i snižene cene, petak - nedelja. Navali narode jerry

Korisna informacija da se razmisli o smislu i prolaznosti zivota D

IMG_20260213_115446.jpg

  • 2 weeks later...

kakva jakna! heart

moja sveca je u fazonu.. odvratnost na kubtm...

609865353_18047992241689901_795681976325

heart.gif

Neverovatno je odvratan ovaj baggy trend, nadam se da će što pre da crkne. Muškarci u širokim pantalonama koje vise na sve strane treba hitno da budu mobilisani i poslati negde kao cannon fodder.

Kao i oni u uskim pantalonama, tesnim kao da su u helankama.

Istina

1 hour ago, hoffnung said:

kakva jakna! heart

moja sveca je u fazonu.. odvratnost na kubtm...

609865353_18047992241689901_795681976325

heart.gif

Liam Gallagher likes this

Koliko tripuje ovaj napadaj. Mnogo je jak preko foruma, mnogo zajeban.

Edited by Milošica

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.