Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

probaj sa mccann-erickson. oni rade snimanje svih emisija na tv i siguran sam da ce ti za neveliku sumu novaca prodati vrlo kvalitetan snimak emisije.
Probaću, znam da po "difoltu" snimaju glavne informativne emisije, ali ne znam da li snimaju i sve političke tok-šoue ukoliko im to neko ranije ne naruči u okviru paketa midija klipinga ... Edited by stoka
Link to comment
Probaću, znam da po "difoltu" snimaju glavne informativne emisije, ali ne znam da li snimaju i sve političke tok-šoue ukoliko im to neko ranije ne naruči u okviru paketa midija klipinga ...
ustanova za koju sam radio do pre nedelju dana je narucila od mccanna snimak nastupa naseg direktora u zikinoj sarenici :)
Link to comment

Eukurac, kad Lale nije tu nema ko da ovekoveči Sarapine blistave momente. Duboko potresen otišo sam na jutjubu i iskopao Sarapin nastup u Piramidi iz 2006, kada se verbalno konfliktovao sa tadašnjim ministrem za dijasporu, Srđanom Srećkovićem.

Link to comment

Završio je Fakultet političkih nauka, a 1996. godine odbranio magistarski rad na temu „Društvene elite i njihovo poimanje problema rata i mira, sa posebnim osvrtom na strateške elite u Beogradu“. Novinarstvom počeo da se bavi u srednjoj školi, ali ne kao profesionalac, i tada nije ni pomišljao da će mu to biti posao. Sarađivao je sa više nedeljnika i dnevnika, a jedno vreme radio i kao saradnik Književnih novina. Kao televizijski novinar radio je na Studiju B, RTV Politici i posle 5. oktobra kraće vreme na kanalu YU info. Emisiju „Problem“ radi pet godina, a pre toga radio je emisiju „Tema“. Ime emisije promenio je 2002. godine. :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: Sarapa je magistar :isuse:

Link to comment
Završio je Fakultet političkih nauka, a 1996. godine odbranio magistarski rad na temu „Društvene elite i njihovo poimanje problema rata i mira, sa posebnim osvrtom na strateške elite u Beogradu“. Novinarstvom počeo da se bavi u srednjoj školi, ali ne kao profesionalac, i tada nije ni pomišljao da će mu to biti posao. Sarađivao je sa više nedeljnika i dnevnika, a jedno vreme radio i kao saradnik Književnih novina. Kao televizijski novinar radio je na Studiju B, RTV Politici i posle 5. oktobra kraće vreme na kanalu YU info. Emisiju „Problem“ radi pet godina, a pre toga radio je emisiju „Tema“. Ime emisije promenio je 2002. godine. :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: Sarapa je magistar :isuse:
Pričao mi kolega koji je vodio vesti na TV Politika , da im je glavna zajebancija bila da na kraju vesti kažu:Dragi gledaoci ovo su bile vesti a sada ćete videti Problem TV politika...E sad kad se napiše ali kad se to izgovori u cugu to je urnebes cool.gif:isuse: Još ka je Sarapa i častio posle u kafani što ga najavljuje :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako se dobro secam, kad je Milioner prelazio na b92, prica je bila da po pravilima licence (ili kako se to vec kaze) Milioner ne bi trebalo nikad da menja televiziju na kojoj se emituje. Ali su im tad, naravno, dali odobrenje zbog situacije (gasenje BKTV-a) da predju na b92. Izgleda da je Zeka™ i ovo regulisao™. Alal mu...BTW, ona crnka sto vodi popodnevni program Studija B dobila je i drugaricu (koja nije nista manje segsi od nje) sa kojom radi zajedno (mozda je radila i ranije, ali sam ja to tek nedavno otkrio). Rado bih se s nji' dve druzio™, zezao™ itsl. :naughty: pa ako ih neko zna ili moze da nas poveze, ne budite sebicni... :P

Link to comment

E jbg :( Mislim, u pricipu meni ne smeta sto je udata (cak naprotiv), ali moze da bude otezavajuca okolnost. Da ne znas mozda da li je srecna u braku ili ne? :D BTW, jel' to ona crnka ili ova druga?

Link to comment

plavusa ... udala se zbog ljubavi !

za bogatim bubrezima koji voze dzipove i vode na sejsele za medeni mesec

btw ako nekoga interesuje ko finansira zeku i nacionalnu

bogoljub of kors

Link to comment
E jbg :( Mislim, u pricipu meni ne smeta sto je udata (cak naprotiv), ali moze da bude otezavajuca okolnost. Da ne znas mozda da li je srecna u braku ili ne? :D BTW, jel' to ona crnka ili ova druga?
Za sad više nego srećna, javim ti ako se stanje promeni :)
Link to comment
E jbg :( Mislim, u pricipu meni ne smeta sto je udata (cak naprotiv), ali moze da bude otezavajuca okolnost. Da ne znas mozda da li je srecna u braku ili ne? :D BTW, jel' to ona crnka ili ova druga?
Crnka se zove Buba i po svim kriterijumima je među top 5 voditeljki. Milina je gledati je. Kada se ona pojavi na ekranu sve mi odjednom lepo. :wub: Koliko znam nije udata a veoma je prijatna osoba. cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...