Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Odgledah reprizu u 2 sata. Potpuni SPEKTAKL! Podsetio je Sarapa na dane sa TV Politike, kad su mu gostovali asovi poput Spira Guberine.Taman kad se ucini da je Sarapa malko tenuo, da je spao na baktanje sa partijskim aparatcicima, on izvadi Pajkica iz rukava i vrati se jaci nego ikad.

Link to comment
Odgledah reprizu u 2 sata. Potpuni SPEKTAKL! Podsetio je Sarapa na dane sa TV Politike, kad su mu gostovali asovi poput Spira Guberine.Taman kad se ucini da je Sarapa malko tenuo, da je spao na baktanje sa partijskim aparatcicima, on izvadi Pajkica iz rukava i vrati se jaci nego ikad.
Potpuno tačno! Pretilo je da i Sarapina emisija sklizne u dosadnu kolotečinu ala "Intervju sa Jugoslavom", ali onda je doveo ovog ludaka. Svađa sa gostom, nadvikivanje, burna gestikulacija rukama, nasilni prekid emisije bez standardne odjave - sve su to stvari na koje nas je Sarapa navikao i, moramo da priznamo, uželeli smo se tog, pravog Sarape!Valjda će nastaviti u ovom stilu ...
Link to comment
Odgledah reprizu u 2 sata. Potpuni SPEKTAKL! Podsetio je Sarapa na dane sa TV Politike, kad su mu gostovali asovi poput Spira Guberine.Taman kad se ucini da je Sarapa malko tenuo, da je spao na baktanje sa partijskim aparatcicima, on izvadi Pajkica iz rukava i vrati se jaci nego ikad.
Pa jel ti bilo tesko da okacis ovde kad je pocelo!!!???A lepo sam molio...
Link to comment

Sarapa :Hail: Bolje i od njegove emisije na TV Politika sa Milomirom Maricem, Lazanskim i Milovanom Brkicem, kada je poslednji pozivao narod na oruzani ustanak.

Edited by Takeshi
Link to comment
Pa jel ti bilo tesko da okacis ovde kad je pocelo!!!???A lepo sam molio...
Jebi ga, reprizu sam odgledao u 2 (kao sto sam i napisao), ti si molio u 3, a ja procitao topik u 4. Al' ne beri brigu, bice ovoga uskoro na youtube-u. Mora da bude.
zaboravio sam da napomenem da je najjaci deo bila rasprava o tome da li je srbija mala.
Odlican. Sarapa se tu posebno istakao besomucnim ponavljanjem sintagme 'mali smo narod', sto je Pajkica dovelo do tacke kljucanja. Ipak, ne sme se zaboraviti ni pocetak i Pajkiceva zamerka Rajicu sto se bavi svim i svacim a onoliki Drejerovi filmovi zvrje neprevedeni u Kinoteci.
Link to comment

Do pola emisije sam nekako i izdrzala, uz teske stomacne probleme, aonda cvrsto stegla daljinac, da "umuknem" onog lajavog skota cim zine.Jedino sam tako mogla ispratiti emisiju do kraja, bez posledica po nervni sistem.

Link to comment
Do pola emisije sam nekako i izdrzala, uz teske stomacne probleme, aonda cvrsto stegla daljinac, da "umuknem" onog lajavog skota cim zine.Jedino sam tako mogla ispratiti emisiju do kraja, bez posledica po nervni sistem.
Ljusa opet udavio? E jebi ga...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...