Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

buba.jpgLjubinka DobrosavljevRođena 4.6.1978. godine u Kikindi. Diplomirala na odseku za istoriju umetnosti Filozofskog fakulteta u Beogradu. Tokom studija, počela da radi u medijima kao novinar i voditelj. Posle emisija "Bioclinika" i "PR NEWS", od 2004. godine radila i kao producent i predstavnik za medije producentske kuće "Emotion". Od 2006. godine radi na TV Studio B. Priprema reportaže za gradski program, priprema i vodi male vesti na sat, a zatim i "Gradski dnevnik". Tokom 2008. godine radi u web redakciji TV Studija B i uređuje i vodi emisiju "Beograde, dobar dan".
:wub:Istoricarka umetnosti :topimse:

Aaarh jebote, sto sve moraju da se vere, udaju i radjaju decu!? angry.gif :sigh:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Fezbuk izbegavam ko kugu, tako da ce Ljubinka morati da otkrije PPP (ako vec nije) da bi videla koliko sam odan :naughty:Ipak, hvala ti za link.

Link to comment

homen i sonja biserko kod sarape. jebeni dream team :isuse:sonja opravdava mesicevu izjavu da je pogresio sto je pozvao gotovinu da se preda, a homen ponavlja opste mesto nacionalista koje kaze da 90tih medijski nismo umeli da predstavimo dobre stvari koje smo uradili.

Link to comment
Ivana Vučićević, 78. godište, udata, ima sina. Stanuje u 44 bloku
ovoj smo u srednjoj morali da prikupimo dobrovoljni prilog za kupovinu novih crnih helanki jer iz jednog para nikako nije izlazila. naravno, sve je to bilo zacinjeno nezaobilaznim er maksom neki tamo broj, valjda, 4, sparusenom blajhanom kosom i tooonom pudera. fuj! i sad mi ta takva iscitava vesti na studiju b. eeej, bre, pa ona u ono vreme nije mogla ni da zna sta je to. mogu da se kladim.
Link to comment

znaci meni si najseksi irena jovanovic i sljukicka ^trazim pomilovanje...a 'jos uvek bludni sa ivon' nije moj tip

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment
meni je ona Ivon. ali bez tona
Toliko "slenga" , nepovezanih rečenica, prenemaganja se retko viđa katastrofa....Ja razumem da drugari moraju da nađu mesto "ortakinji" ali braaateee
Link to comment

I pored svega toga, ja volim da gledam Još uvek bludni, jer se ipak vidjaju ljudi koji ne dolaze toliko često na televizije, a i sama forma emisije mi odgovara - kratko, sa malo smaranja, nekoliko rečenica i sledeći gost. Idealno za to doba dana. A na drugim televizijima su uglavnom dosadne serije/filmovi ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...